× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 8 از 24 نخستنخست ... 67891018 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 237

آرشیو

1. Top | #71

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 116445
    جزئيات بيشتر

سلام.. دوستان من هم از irancell استفاده می کنم و هم از IR TCI ولی تا حالا توجه نکرده بودم که وقتی از سیم کارت ایران سل روی گوشیم استفاده می کنم ساعت دریافت اس ام اس ها درست نمایش داده میشه ! فقط 1 ساعت جلو تر میزنه که اونم فکر کنم واسه اینه که ساعت رسمی کشور امسال تغیری نداشته ... وقتی هم که ویندوز نصب میکنیم و واسه مکان و زمان تهران رو انتخاب می کنیم ...بعد از نصب و توی دسکتاپ زمان رو 1 ساعت جلو تر نشون میده و باید دستی تنظیم بشه ... البته همه اینا برداشت شخصی منه و ممکنه صحیح نباشه.

2. Top | #72

شماره كاربري : 59094
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط dreamevil
    سلام.. دوستان من هم از irancell استفاده می کنم و هم از IR TCI ولی تا حالا توجه نکرده بودم که وقتی از سیم کارت ایران سل روی گوشیم استفاده می کنم ساعت دریافت اس ام اس ها درست نمایش داده میشه ! فقط 1 ساعت جلو تر میزنه که اونم فکر کنم واسه اینه که ساعت رسمی کشور امسال تغیری نداشته ... وقتی هم که ویندوز نصب میکنیم و واسه مکان و زمان تهران رو انتخاب می کنیم ...بعد از نصب و توی دسکتاپ زمان رو 1 ساعت جلو تر نشون میده و باید دستی تنظیم بشه ... البته همه اینا برداشت شخصی منه و ممکنه صحیح نباشه.
    نه اینطور نیست من هم ایرانسل دارم هم سیم کارت مخابرات و هم سیم کارت اتصالات دبی، تو همشون ساعت اس ام اس به صورت تصادفی اشتباهه. مثلا یکدفعه 10 ساعت فرق داره یکدفعه 2 ساعت یکدفعه 2 روز!!!!
    این مشکل بعد از اولین آپدیت بوجود اومده خود سونی اریکسون هم نمیدونه علت چیه تو دبی که گوشی رو نشون دادم کلی تعجب کردن دسته آخرم گفتن نمی دونن علت چیه

3. Top | #73

شماره كاربري : 116445
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط redskin
    نه اینطور نیست من هم ایرانسل دارم هم سیم کارت مخابرات و هم سیم کارت اتصالات دبی، تو همشون ساعت اس ام اس به صورت تصادفی اشتباهه. مثلا یکدفعه 10 ساعت فرق داره یکدفعه 2 ساعت یکدفعه 2 روز!!!!
    این مشکل بعد از اولین آپدیت بوجود اومده خود سونی اریکسون هم نمیدونه علت چیه تو دبی که گوشی رو نشون دادم کلی تعجب کردن دسته آخرم گفتن نمی دونن علت چیه
    دوست من... من همین الان دوباره تست کردم... با ایران سل فقط 1 ساعت جلو تر میزنه ... البته اعتراف میکنم که یه گونی برنامه روی گوشیم نصب کردم... شاید به اونا ربط داشته باشه که بعید می دونم چون با ir tci اشتباه میزنه.

4. Top | #74

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 65181
    جزئيات بيشتر

سلام

اپراتور :ir-tci

Phone Firmware :CXC162037 R9EC001

Organizer :CXC162036 R4B03

CDA:CDA162008/R7A01

عدم نمايش زمان درست در sms

با تشكر فراوان از پيگيري دوستان

5. Top | #75

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : سونی اریکسون JAVA & UIQ
    شماره كاربري : 79580
    جزئيات بيشتر

اپراتور :IR-MCI

Phone Firmware :CXC162037 R9EC001

Organizer :CXC162036 R4B03

CDA:CDA162008/R7A01

مشكل : عدم نمايش زمان صحيح در sms

با تشكر
    پرچم بالاست ...

6. Top | #76

شماره كاربري : 4661
    جزئيات بيشتر

دوستان عزيز
    من با با شركت sony ericsson تماس گرفتم و مشكل را مطرح كردم
    جواب آنها اين بود:
    Thank you for contacting Sony Ericsson Call Center.

The time stamp from a message is dependent on the settings in the SMS server as well as in the phone.
    Please check the set up procedures for time (current location, other location, daylight saving time, etc) to verify that all settings are correct.

If this still does not solve the problem, please contact the dealer where the unit was purchased from or contact your local network provider.

ترجمه آن اين ميشه كه ساعت sms بستگي به تنظيمات sms server (شركتي كه ما ازش خدمات ميگيريم مثل مخابرات ) به علاوه تنظيمات گوشي دارد.
    و ميگه كه تنظيمات گوشي را كنترل كنم (current location, other location, daylight saving time)
    كه همه تنظيمات درست انجام شده باشد.
    اگر مشكل حل نشد با جايي كه گوشي را خريدهايد يا جايي كه سرويس از آن گرفته ايد تماس بگيريد !
    ...
    خلاصه اينكه مشكل حل نشده باقي مونده !
    :(

7. Top | #77

شماره كاربري : 121626
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط merc
    Gmt رو باید تنظیم کنی به 2+ . درست میشه . تنها مشکلی که باقی میمونه pm و Am هست که دیگه خودت میدونی صبح و شب کی هست :razz:

gmt در کجا قرار گرفته ؟

8. Top | #78

شماره كاربري : 121626
    جزئيات بيشتر

دوست عزیز
    نقل قول نوشته اصلی توسط redskin
    gmt رو کجا باید عوض کرد؟:coonfused:

9. Top | #79

درجه : عضو فعال
    بخش : پاکت پی سی
    شماره كاربري : 39571
    نام : سام
    جزئيات بيشتر

دوستان عزیز سلام

از اول خرداد با Se نامه نگاری کردم و آنها اکیدا" تاکید می کردند که مشکل از Fw جدید نیست. بالاخره بعد از کلی کشمکش قرار شد که خودشان با تولید کننده سیستم عامل سونی اریکسون تماس بگیرند و این مشکل را عنوان کنند. ولــــــــــــــــــــــی : ایراد از مخابرات ایران هست جونکه بنده الان 8 روزه که ایران هستم و دقیقا" مشکل شما را دارم تازه با اینکه از رومینگ سوئد استفاده می کنم. شما هم می توانید با مخابرات تماس بگیرید و این مشکل را با خود مخابرات ایران مطرح نمایید.
    ببخشید از اینکه در ارسال پاسخ مقداری تاخیر کردم.
    موفق باشید

10. Top | #80

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 44960
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط khoraki
    دوستان عزیز سلام

از اول خرداد با Se نامه نگاری کردم و آنها اکیدا" تاکید می کردند که مشکل از Fw جدید نیست. بالاخره بعد از کلی کشمکش قرار شد که خودشان با تولید کننده سیستم عامل سونی اریکسون تماس بگیرند و این مشکل را عنوان کنند. ولــــــــــــــــــــــی : ایراد از مخابرات ایران هست جونکه بنده الان 8 روزه که ایران هستم و دقیقا" مشکل شما را دارم تازه با اینکه از رومینگ سوئد استفاده می کنم. شما هم می توانید با مخابرات تماس بگیرید و این مشکل را با خود مخابرات ایران مطرح نمایید.
    ببخشید از اینکه در ارسال پاسخ مقداری تاخیر کردم.
    موفق باشید
    دوست خوب من خوراكي! جان سلام. ميگن فيرم وير جديد و توپي رو سايت سوني اريكسون واسه P990 داده بيرون. ميشه لطف كني بگي ارزششو داره آپ كنيم يا نه؟

يه بررسي بكن متشكرم.

صفحه 8 از 24 نخستنخست ... 67891018 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع