× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

آرشیو

1. Top | #1

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : انجمن ارتباطات و مخابرات
    شماره كاربري : 6349
    نام : Душдфыр ПЫЬ
    جزئيات بيشتر

آيا با نرم افزاره Nss ميشه گوشي رو رجيستر كرد؟؟؟

سلام دوستان ميخواستم بدونم آيا نرم افزار NSS ميشه گوشي رو رجيستر و يا سريال نامبرش رو عوض كرد؟ من يه چند تا گزينه ديدم تو NSS ميخواستم بدونم اين كار ميشه و يا با نرم افزاره ديگه اي ميشه اين كار رو كرد عوض كردم سريال نامبره گوشي و يا رجيستر كردن گوشي... :coonfused:

2. Top | #2

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 35414
    نام : Aria
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran 2000
    سلام دوستان ميخواستم بدونم آيا نرم افزار NSS ميشه گوشي رو رجيستر و يا سريال نامبرش رو عوض كرد؟ من يه چند تا گزينه ديدم تو NSS ميخواستم بدونم اين كار ميشه و يا با نرم افزاره ديگه اي ميشه اين كار رو كرد عوض كردم سريال نامبره گوشي و يا رجيستر كردن گوشي... :coonfused:
    دوست عزیز اگه این برنامه رو داری برای ما هم بزار لطفا
    ببینیم اصلا چه قابلیت هایی داره
    ممنون

3. Top | #3

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : انجمن ارتباطات و مخابرات
    شماره كاربري : 6349
    نام : Душдфыр ПЫЬ
    جزئيات بيشتر
    بيا اينم نرم افزار. حالا كسي كارائيش هارو ميدونه؟؟؟ من كه پروداكت كد گوشي رو عوض كردم شد.

4. Top | #4

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 61471
    جزئيات بيشتر

نه عزیز عوض کردن شماره سریال گوشی به این سادگی ها نیست مخصوصا گوشی های نوکیا ...

5. Top | #5

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 53732
    جزئيات بيشتر

دوست عزيز يك وقت هوس نكني كه سريال نامبر يا يك همچين چيزي از گوشيت را تغيير بدي
    چون من يك ان70 را اومدم آي ام اي گوشي را تغيير بدم با همين برنامه و وقتي گوشي را يك بار خاموش روشن كردم گوشيم ارور فون استارت آپ داد و با فلش هم درست نشد
    منم مجبور شدم بغد از 2 هفته الافي گوشيمو همينطوري خراب به يك تعمير كار بدم به 180 هزار تومان

توضیحاتی درباره این موضوع