× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 678
نمایش نتایج: از 71 به 73 از 73

آرشیو انجمن مشاوره

موضوع: galaxy s يا n8

1. Top | #1

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 190714
    نام : نويد
    سپاس ها : 450
    سپاس از شما 677 بار در 248 پست
    جزئيات بيشتر

2 galaxy s يا n8

سلام
    دوستان من كاملا گيج شدم! ميرم مشخصات اين 2 تا گوشي را ميبينم! يك چيز n8 بهتره يك چيز galaxy!!! اما همه در اين سايت از گالاكسي تعريف ميكنن! همونكاري كه قبلا در مورد i8910 ميكردن! ميگفتن اخرشه و.... من به سامسونگ اعتماد ندارم! تازه n8 فنلاند ميشه خريد! گوشي هاي فنلاندي مرگ ندارن! بعدشم 500 تومان بدم دوربين 5؟؟؟؟؟؟؟؟ اخه اولين سوالي كه وقتي گوشي جديد دستت ميبينن ميگن دوربينش چنده؟ نميگن سيمبيان هست يا اندرويد؟؟؟؟ميگن چه برنامه و بازي هايي بررويش نصب ميشه كه باز n8 بهتره! كابل hdmi و... نميدونم والا شما جاي من بودين با دليل كدام را انتخاب ميكردين؟ ميخواستم x7 بگيرم! اما x7 دوربين جلو نداره!!! اپراتور سوم كه بزودي مياد videocall ساپورت ميكنه! حيف كه x7 نداره! اخه از صداي استريو و 4تا باندي كه داره صداي خوفي حتما داره! راستي صداي n8 بيشتره يا گالاكسي؟؟؟در اسپيكر و هندزفري؟؟؟

2. Top | #71

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 649723
    سپاس ها : 2
    سپاس از شما 0 بار در 0 پست
    جزئيات بيشتر

دورود برشما

3. Top | #72

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : شبکه،اینترنت،امنیت|اخبار کامپیوتر | ترفند
    شماره كاربري : 644475
    نام : J@M@L
    سپاس ها : 10,141
    سپاس از شما 29,118 بار در 7,582 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ostad-navid
    سلام
    دوستان من كاملا گيج شدم! ميرم مشخصات اين 2 تا گوشي را ميبينم! يك چيز n8 بهتره يك چيز galaxy!!! اما همه در اين سايت از گالاكسي تعريف ميكنن! همونكاري كه قبلا در مورد i8910 ميكردن! ميگفتن اخرشه و.... من به سامسونگ اعتماد ندارم! تازه n8 فنلاند ميشه خريد! گوشي هاي فنلاندي مرگ ندارن! بعدشم 500 تومان بدم دوربين 5؟؟؟؟؟؟؟؟ اخه اولين سوالي كه وقتي گوشي جديد دستت ميبينن ميگن دوربينش چنده؟ نميگن سيمبيان هست يا اندرويد؟؟؟؟ميگن چه برنامه و بازي هايي بررويش نصب ميشه كه باز n8 بهتره! كابل hdmi و... نميدونم والا شما جاي من بودين با دليل كدام را انتخاب ميكردين؟ ميخواستم x7 بگيرم! اما x7 دوربين جلو نداره!!! اپراتور سوم كه بزودي مياد videocall ساپورت ميكنه! حيف كه x7 نداره! اخه از صداي استريو و 4تا باندي كه داره صداي خوفي حتما داره! راستي صداي n8 بيشتره يا گالاكسي؟؟؟در اسپيكر و هندزفري؟؟؟
    دوست عزیز متاسفانه در کشور ما فعلا که اینطوری همه تا گوشیو دستت ببینن میگن دوربینش چنده؟اه جرا نوکیا نخریدی ؟و اینطور سوالا !من نمیدونم این نوکیا چی داره که ملت اینقد تو کف این برند هستن.اگه کسی دوربین واسش مهمه خوب بره یه دوربین دیجیتال بخره که کیفیتش از همه دوربینای موبایل بهتره . من به نظر مردم کاری ندارم به نظر من آدم باید یچیزی بخره که خودش حال کنه نه مردم!!!نظر منم galaxy
    عقاب همیشه تنهاست ...
    اما لاشخورها همیشه باهمند...!

4. كاربران زير از شما J@M@L عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #73

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Symbian S60
    شماره كاربري : 96909
    سپاس ها : 34,014
    سپاس از شما 43,142 بار در 7,733 پست
    جزئيات بيشتر

راستي صداي n8 بيشتره يا گالاكسي؟؟؟در اسپيكر و هندزفري؟؟؟
    دوست عزیز عزیز بنده هر دوش رو داشتم ( البته گلکسی رو الان دارم ) صدای گلکسی به نظر من بهتره ! ( توی هندزفری که گلکسی فوق العادست )

ولی یه سوال ! شما که میگین شاید سالی یه بار عکس بگیرم چرا n8 رو انتخاب کردین ؟!
    ببینید شما نمیتونین همه امکانات رو در یه گوشی داشته باشین ! به هر حال باید یه سری از انتظاراتتون رو بی خیال بشین .

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 678

توضیحاتی درباره این موضوع