× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

نرم افزارها

1. Top | #1

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : انجمن ارتباطات و مخابرات
    شماره كاربري : 6349
    نام : Душдфыр ПЫЬ
    جزئيات بيشتر

نرم افزار تم هاي متحرك...

:177: سلام دوستان با اين نرم افزار كم حجم شما ميتونين اون تم هائي كه متحرك هستند رو ازشون استفاده كنين خيلي نرم افزراه خفنيه. من كه كلي باهاش حال ميكنم بيشتر تم هائي كه تو http://www.gallery.mobile9.com/ هست يعني ميتونم بگم 90 درصدشون متحرك هستند كه ما نميدونيم با نصب اين نرم افزار كه تنظيمات هم پيش فرض باشه فقط باز بمونه ميبينين تم هاتون بصورت متحرك در اومدند من كه ازش خيلي راضيم هم تو سيمبيان تو همه گوشيهاي سيمبيان هم كار ميكنه از 6600 گرفته تا ان95 تو سوني اريكسون امتحان نكردم شما امتحان كنين به من هم جوابشو بدين.... اميدوارم راضي باشين...

2. Top | #2

جزئيات بيشتر

دوست عزيز حميد جون ببين وقتي تو ميخواي يه پست بزني همين پائين صفحه يه دونه ارسال پاسخ سريع هست و يه دونه هم صفحه پيشرفته تو بايد صفحه پيشرفته رو بزني تو صفحه پيشرفته پائين يعني امکانات اضافی این بخش تو قسمت فایل پیوست يه دونه كارد مستطيلي هست كه داخلش نوشته {مديريت ضميمه ها} شما بايد اونو بزني و يه صفحه باز ميشه اونجا براوز ر.و ميزني مسيره فايلت رو از كامپيوترت ميدي و دكمه آپلود رو ميزني و منتظر ميموني كه فايل آپ بشه وقتي آپ بشه خودش مينويشه بعد تو نوشتتو ارسال ميكني فايل هم كنار اون نوشته مياد مثل نوشته بالائي من كه نوشتم و يه فايل هم هست پائينش عين اون يمشه اگه بازم سوالي داشتي بگو تا راهنمائيت كن. موفق باشي.

3. Top | #3

جزئيات بيشتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Vahid_ath
    من دانلود کردم برنامه ای ندیدم که باهاش بشه تم ساخت فقط یه دونه فایل sis توشه که فکر نکنم با این بشه حرکتی کرد
    سلام خدمت دوست عزيزم .. دوست عزيز آقا وحيد اين برنامه براي ساخت تم نيست اين برنامه نصب ميشه و تمهاي متحرك رو به كار ميندازه... اين برنامه همانند فلاش پلير ميمونه...

توضیحاتی درباره این موضوع