× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

آرشیو

1. Top | #1

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 41449
    جزئيات بيشتر

پیش فرض دلیل ارزان بودن گوشی های T-Mobile چیه ؟؟؟

سلام
    لطفا به لینک زیر مراجعه کنید
    http://www.t-mobile.com/shop/phones/...grShowAll=true
    این لینک قسمت فروشگاه سایت T-Mobile هست، می خواستم بدون دلیل ارزان بودن گوشی ها چیه؟
    من فکر می کنم شاید باید حتما همراه گوشی ازشون سیم کارت هم بخریم!
    نظر شما چیه؟

2. Top | #2

شماره كاربري : 45633
    نام : sam
    جزئيات بيشتر

سلام
    همينطور كه فكر كردي قيمت با سيم كارت كه مثلا ماهي 20 يورو ميدي بعد شركتم به شما يه سري گوشي ميده كه ممعولا از قيمت ازادش پايين تر هست
    قيمت اصلي Suggested retail
    روبروي اين نوشته هست

3. Top | #3

جزئيات بيشتر

خوب باز اگه اون 20، 30 دلار اول رو بدی و از سیم کارت استفاده نکنی و بیاریش ایران ارزش داره چون قیمت هاش خیلی پایین هست البته الانم تو ایران کم از این جور گوشی ها نیست !

4. Top | #4

شماره كاربري : 45633
    نام : sam
    جزئيات بيشتر

سلام
    نه عزيزم اينطوري نيست همون ماهي 20 يورو ميشه در 2 سال 480 يورو كه ميشه 600.000 تومان ميرزه نه بابا مثلا براي K750 اينطوري و گوشي ديگه اضافه ميشه بعدم همه گوشي را نميشه بياري چون قفل نرم افزاري داره من خودم يه SX1,6230i,SAMSUNG Z500 اوردم تهران

5. Top | #5

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط SOLTAN_SALMAN
    سلام
    نه عزيزم اينطوري نيست همون ماهي 20 يورو ميشه در 2 سال 480 يورو كه ميشه 600.000 تومان ميرزه نه بابا مثلا براي K750 اينطوري و گوشي ديگه اضافه ميشه بعدم همه گوشي را نميشه بياري چون قفل نرم افزاري داره من خودم يه SX1,6230i,SAMSUNG Z500 اوردم تهران
    شما برید یه سفارش بدید فقط پول ماه اول با یه سری چیزای دیگه رو میگیرن که آخرش 30 40 دلار بیشتر نمیشه! اون قفلی هم که شما میگید رو میشه باز کرد!

توضیحاتی درباره این موضوع