× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

آرشیو انجمن مشاوره

1. Top | #1

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 111392
    جزئيات بيشتر

سريال اصلي و غير اصلي در مورد گوشيهاي Sonyericson,motorola

من ديروز رفته بودم که گوشي بخرم و گوشي مورد نظرمو هم انتخاب کردم ولي موقع فاکتور کردن فروشنده گفت که سريال اصلي نيست(قاچاق وارد کردنو نبردن رجيست کنن):113: منم موندم چي کار کنم:coonfused: گفتم بيام با دوستا مشورت کنم ببينم نظرتون چيه و آيا بعدا مشکلي پيش نمياد؟؟؟:exclaim: واقعا نيازمند ياري سبزتان هستم:praise:

2. Top | #2

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 11014
    جزئيات بيشتر

دوست من
    از چند وقت قبل عید 86 مخابرات اعلام کرده بود که اگر شماره سریال گوشی (#06#*) با سریال زیر باتری همسان نباشد نشانه رجیستر نشدن گوشی است و مخابرات در اینده قصد دارد این گونه گوشی ها رو قطع کند.
    که این م.ض.ع باعث شد همه مردم به سمت گارانتی ای اصلی بروند و قیمت این گوشی ها بالا رفت ولی در سال 86 با مشکل ثبت سریال گوشی مواجه شدند و این موضوع باعث شده گوشی با ضمانت معتبر کمیاب شود و قیمت غیر مجاز ها هم بالا بیاید.الان هم تصمیم با خودتونه.بعضیا میگن هیچ وقت امکان نداره مخابرات گوشی ها رو قطع کنه و بعضی ها هم میگن که این کار انجام میشه.

3. Top | #3

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Samsung JAVA & Bada
    شماره كاربري : 102346
    جزئيات بيشتر

قطع کردن گوشی های سریال چنج واقعا غیره ممکنه چون ممکنه یه اوضاعی به وجود بیاد جمع کردنش سخت باشه...تازه رو ایرانسل همه جور گوشی ای کار میکنه رجیستر مجیستر هم تو کارنیست

4. Top | #4

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 42035
    جزئيات بيشتر

وقتی ادم داره اونهمه پول گوشی میده چرا سریال اصلی نگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    به هر حال روزه شک دار نگیر
    تازه یه حرکتهایی روی سریال اصلی میشه زد که روی serial changed نمیشه مثلا یکیش اپدیت گوشی که هر کسی خودش میتونه با کامپیوتر شخصی انجام بده

مخابرات هم ممکنه قطع کنه ممکنه قطع نکنه( البته اگه این کارو بکنه ممکنه قضیه سیاسی هم بشه چون مملکت بهم میریزه)

توضیحاتی درباره این موضوع