× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 41

آرشیو

1. Top | #1

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : مولتی مدیا
    شماره كاربري : 78819
    نام : سید علی
    جزئيات بيشتر

پیش فرض اعتراض به كاربر هاي جديد

سلام دوستان و كاربران سايت موبايلستان
    چند روزيه كه تعدادي محدود از كار بران جديد اقدام به ايجاد تايپيك هاي بيخود مي كنند كه هيچ استفاده اي ندارند و يا براي هر رينگ تون . كليپ هاي صوتي وتصويري و.. كه خيلي معمولي هستند يك تايپيك باز مي كنند و باعث شلوغ شدن سايت و خارج شدن از حالت تخصصي مي شوند يعني (مثلا براي 1 كليپ يك تايپيك ايجاد مي كنند وپست ميزنند ) در صورتي كه ميتونند اون رو در يكي ار تايپيك هايي كه مهم شده اونجا قرار بدند ويا بعضي ها تايپيك باز ميكنند كه اصلا توش هيچ فايلي نيست . نمي دونم حال كاربرحالا كاربران سايت با نظر من موافقند يا نه به هر حال اين اعتراض من بود با تشكر از شما عزيزان :arrow: :112: :115: :114: دوست دارم مديران انجمن ها رسيدگي بيشتري بكنند

2. Top | #2

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 89358
    جزئيات بيشتر

سلام
    دوست عزیز کاملا حق با شماست ولی فکر می کنم یکی از علت هایی که باعث میشه تاپیک های تکراری ایجاد بشه اینه که امکان سرچی که تو این سایت وجود داره اصلا خوب و قوی نیست و خیلی اوقات واقعا جوب نمیده
    خوبه که مدیران سایت به این مساله توجه بیشتری کنند

3. Top | #3

شماره كاربري : 103382
    جزئيات بيشتر

حرف شمارو قبول دارم چون تعداد چنین موضوع هایی بطور قابل ملاحظه رو به افزایشه.
    دو مسله وجود داره :
    1 - ایجاد چنین موضوع ها و ارسال هایی هدف خاصی رو در پیش داره.
    2 - کاربر از روی نادانستگی دست به اینکار می زنه.
    در هر صورت به شخصه هرجا با این موضوع ها و ارسال ها (موضوع تکراری , با هدف پراکنده کاری , بی محتوا , مغایر با قانون های انجمن و با عنوان ها نامرتبط به موضوع و ... ) برخورد کنم یا به اطلاع خود ارسال کننده اون می رسونم و یا از دکمه گزارش پست خلاف و با بیان شرح مختصری از دلیل خلاف بودن ارسال اون رو به اطلاع مدیران سایت می رسونم.
    البته متاسفانه بعضی از دوستان ممکنه به دلیل نادانستگی روند پراکنده کاری و به هرز رفتن انجمن ها رو در پیش بگیرن که با شرح یک توضیح مختصر و یا اخطار به اون ها شاید این مشکل برای اون دوست عزیز از بین بره.
    در ضمن دوستان عزیز از موضوع گزارش پستهاي خلاف (مخصوص كاربران) هم می تونن برای گزارش عملکرد نادرست دیگر کاربرها در سایت استفاده کنن.
    پس قبل از ایجاد و ارسال یک موضوع جستجو برای پیدا کردن موضوع یا موضوع های مشابه و انتخاب و درج عنوان و شرح مناسب برای موضوع راه حل مفیدی برای عدم مواجهه با این مشکلات می تونه باشه.
    موفق و پیروز باشید

4. Top | #4

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 84930
    جزئيات بيشتر

دوست عزیز بنده هم با شما موافقم و بدتر از اینها تاپیکهایی است که اصلا هیچ ارتباطی به سایت نداره و توهینهایی هم توی این تاپیکها اتفاق میافته که از کاربران این سایت بعیده بهتره مدیران یه فکری بکنند

5. Top | #5

بخش : Samsung JAVA & Bada
    شماره كاربري : 44806
    نام : مهیارسامسونگ
    جزئيات بيشتر

من هم با شما موفقم . و یکی چیز که کاربر های جدید چرا یه کم فعالیت از خودشون نمیدن میان 1 پست میزنن و بعد میرن دنبال کارشون . خوب بگو برای چی عضو شدی ؟!
    زندگی یعنی سامسونگ

6. Top | #6

بخش : Samsung JAVA & Bada
    شماره كاربري : 102346
    جزئيات بيشتر

بعضی کاربرای جدید وقتی میان تو سایت چون آشنا نیستن وهمچنین چون قوانین رو قبل از عضو شدن نخوندن میانو بیخودی تو بعضی جاها پست های الکی میزنن و موضوعات بیخود مطرح میکنن خلا صه اینکه بیخودی شلوغش میکنن و هم اعصاب ما و هم دیگر کاربرا رو به هم میریزن...
    از مدیران سایت درخواست دارم هروقت همچین چیزی مشاهده کردن بدون هیچ معطلی ای تاپیک یا پست مربوطه رو پاک کنن.

7. Top | #7

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 65631
    جزئيات بيشتر

منم موافقم چندوقته که یه کم تو سایت هرج و مرج شده و تایپکهایی رو میبینیم که اصلا ربطی به موبایل ندارن بیشترم توبخش گالری عکس اتفاق میوفته ....... مگه نه؟؟

8. Top | #8

بخش : اسلامي موبايل
    شماره كاربري : 28034
    نام : Mohammed Redha
    جزئيات بيشتر

با سلام

بله موافقم كه همجنين جيزهايي توي سايت زياد شده ، اما من وبقيه مديرا در صورت مشاهده هر كَونه از اين قبيل مطالب اون ها رو يا قفل و يا به بخش حذفيات انتقال داديم .

درضمن شما هم با مشاهده همجنين موضوعات ميتونيد اونها رو كَزارش كنيد ، لينك تابيك كَزارش توي امضاي بنده هست .

Follow Me On Instagram

Mohd_Asfoor

9. Top | #9

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 110323
    جزئيات بيشتر

سلام
    البته دوستان من خودم از کاربران جدید هستم.یک نکته به ذهنم رسید که دیدم بد نیست عنوان کنم. بعضی از کاربران چه جدید و چه قدیم گاهی مطالبی را مطرح می کنند که نه تنها ربطی به موضوعات داخل انجمن نداره بلکه کاملا هم منحرف کننده و گاهی توهین آمیزه . بنابراین جا داره که مدیران با توجه به موضوعات مطرح شده از طرف کاربران نه صرف اینکه شخص تازه عضو شده ، موضوع را پیگیری کنند با تشکر

10. Top | #10

شماره كاربري : 103382
    جزئيات بيشتر

یه موضوعی که جدیدا خیلی زیاد شده و به صورت تارانکبوتی هم در حال گسترشه لطف بعضی از دوستان در خصوص ایجاد موضوع با عنوان هایی مثل :
    من از این یه بعد ... رو اینجا می ذارم یا من ... جدید رو اینجا می ذارم یا از این به بعد ... رو می تونین از اینجا دریافت کنین.
    به جای نقطه چین هرچیزی رو می تونین قرار بدین نرم افزار , بازی و ...
    خوب اگر قرار باشه که مثلا شما برای بازی های خودتون یه موضوع جدا باز کنین و من هم برای بازی های خودم برم یه موضوع دیگه باز کنم ده نفر دیگه هم همینکار رو انجام بدن خودتون حساب کنین ممکنه یه بازی ده ها مرتبه معرفی بشه و این پراکنده کاری ها بعد از مدت کوتاهی حتی یه انجمن بزرگ رو به هرز می کشونه و کار به جایی می رسه که دیگه نمی شه درستش کرد.

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع