× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

نرم افزارها

1. Top | #1

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 28358
    جزئيات بيشتر

پیش فرض پلیر جاوا برای گوشی های motorola با امکاناتی فراتر از یک player

بلاخره mp3 player برای موتورولا پیدا کردم
    این نرم افزار حرف نداره. خودم روی v3x تستش کردم. نکته مهم اینه که باید فایل jad رو هم همراه فایل jar توی گوشیتون انتقال بدید. وگرنه نرم افزار توانایی ارتبات با حافظه گوشی رو نخواهد داشت. فکر میکنم مشکلی که من در مورد کار با خیلی از نرم افزار ها داشتم همین بود.
    این نرم افزار میتونه عکس، فایلهای صوتی، حتی فایلهای midi رو که پلیر خود v3x نمیتونه باز کنه رو بخونه همچنین فایلهای متن رو. یه نکته جالب داشت یادم میرفت. حتما بلدید با jet audio برای آهنگ lyric همزمان بگذارید. اگر هم بلد نیستید میتونید در بخش lyric maker این کار رو بکنید. حالا این چه ربطی داره به این برنامه mobile lybrary?
    اگه فایل آهنگ رو به همراه فایل زیرنویسش در گوشی کپی کنید این نرم افزار متن همزمان آهنگ رو هم براتون نشون میده. در وبسایت این نرم افزار هم یک نمونه آهنگ و فایل متنش هست که میتونید برداری و امتحان کنید.
    وقتی نرم افزار رو نسب کنید یک فولدر در گوشی شما به نام mlib درست میشه. کافیه که فایلهاتون رو به داخل اون کپی کنید. توجه کنید که فایلهای داخل زیرشاخه ها هم خونده میشند.

یه امکان خیلی خوب در این نرم افزار اینه که میتونید با استفاده از این نرم افزار فایلهاتونو تغییر نام بدید. چیزی که من و حتما اکثر افرادی که موتورولا دارند در کفش بودند.

اگه میخواید بیشتر بدونید فایل راهنما رو از سایت نرم افزار دان کنید

از این لینک دانلود کنید.. فایل jad رو یادتون نره
    http://www.getjar.com/products/9989/MobileLibrary
    اطلاعات بیشتر در سایت نرم افزار
    http://chunture.com/en.aspx

یه خبر بد. این نرم افزار trail version هست و من هم نتونستم سریالش رو جور کنم. دوستانی که میتونند از پسش بر بیاند دست بجنبونند.

2. Top | #2

شماره كاربري : 99258
    جزئيات بيشتر

سلام من اين برنامه رو نصب كردم. بزرگترين مزيتش سرعت بالاشه كه مخصوصا توي نشون دادن عكس ها عاليه. ولي ايرادش اينه كه فايل ها تو حتما بايد توي b/mlib بريزي.
    من از نويسندش كد رجيستر خواستم چون اون زمان مجاني ميداد كد رجيستر رو. براي هر كس يه product doce ميده كه اونو بايد براي طرف ايميل كني تا رجيستر كد بهت بده. حالا من رو هارد فكر كنم دارم اگه پيدا شد ميزارمش اينجا.

3. Top | #3

شماره كاربري : 28358
    جزئيات بيشتر

ممنون دوست عزیز اگه پیدا کردی حتما بذار تا بقیه هم استفاده کنند

4. Top | #4

شماره كاربري : 99258
    جزئيات بيشتر

سلام
    خوب من رفتم تو سايت اين بابا گفتم شايد برنامه ي ديگه اي هم داره كه دانلود كنم. ولي نداشت به هر حال توي سايتش نوشته:
    Send the "Product Code" shown on Register screen on your phone to library.mobile@gmail.com to get a Register Code. Please note that different phone has different Product Code, therefore different Register Code.

خوب معلومه ديگه. اون product code كه موقع اكراي برنامه نشون داده ميشه رو بفرستيد به ايميل يارو تا رجيستر كد براتون بفرسته. براي هر گوشي هم فرق ميكنه ديگه(بالا)

موفق باشيد

5. Top | #5

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : اسلامي موبايل
    شماره كاربري : 28034
    نام : Mohammed Redha
    جزئيات بيشتر

ممنون روی کا 800 هم اجرا شد فقط برنامه دمو هستش درضمن من نتونستم باهاش فایل صوتی رو پیدا کنم که توی گوشیه .

Follow Me On Instagram

Mohd_Asfoor

6. Top | #6

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 103382
    جزئيات بيشتر

روی V3 هم آزمایش شده متاسفانه فعلا گوشیش دم دست نیست که خودم بتونم امتحان کنم.

7. Top | #7

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 30301
    جزئيات بيشتر

دوست عزیز هر کاری کردم مموری نشناخت توضیح بیشتر میدی مرسی از تو......v3i

8. Top | #8

درجه : توقیف شده
    شماره كاربري : 103535
    جزئيات بيشتر

اين نرم افزار expireشده ما چي كار كنيم ؟
    رو موبايل نصب نميشه ......

9. Top | #9

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 134142
    جزئيات بيشتر

پیش فرض v3i

jon harke ke dost dare yek mp3player baray v3i bezar ghazeye kheylimoheme age dashti emile ... baram iman_17ir_2006@yahoo.com :flower:

10. Top | #10

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 143291
    جزئيات بيشتر

من هر کاری کردم نتونستم اهنگی را گوش کنم چون هیچی در ان نبود

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع