× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

پرسش و پاسخ

1. Top | #1

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 43516
    جزئيات بيشتر

پیش فرض چند مشکل اساسی دارم!!!!

از صفحه 1 تا آخر رفتم اما به جواب درست و حسابی نرسیم. اینم چندتا مشکل:
    1- رم 1 گیگ میکروسیم اصل کره گرفتم که موقع فیلم گرفتن و پخش بریده بریده میگره و پخش میکنه عین خش سی دی!
    2- موقع عکس گرفتن باید پس از گرفتن عکس 2 ثانیه صبر کنم تا همزمان با حرکت دست عکس نگیره!
    3- موقع پخش کلیپ بعد از جلو بردن فیلم صحنه های مختلف روی هم می افته!
    4- حتی با فعال کردن silent و نیز خاموش کردن گزینه warning tones باز هم موقع عکس و فیلک گرفتن صدا میده!
    5- بعد از فرمت کامل برنامه نورالطریق پس از نصب و فرستادن شماره سریال فعال نمیشود!
    6- بیشتر وقتها 4 ساعت طول میکشه که باطری شارژ کامل بشه و گوشی هم خیلی داغ میشه ولی قبلا 1/5 ساعت بوده که خیلی نگرانم !
    7- قبل از رم 1 گیگ یک رم 256 بدون مارک داشتم که مشکل 1 و 2 نداشته و نورالطریق راحت نصب شده بود!
    ( بدون مارک!!! آخه روز اول که خریدم در مورد گوشی و دنیای آن صفر کیلومتر بودم!)
    تا اونجایی که میدانم که اگر بگن رم پره یا برنامه و بازی زیاد نصب کردین همش چرته!!!
    یک ب ارهم فرمت اساسی کردم همینطور رم رو هم با گوشی و هم با رم ریدر.( ستاره+مربع+دکمه سبز) باز هم نشد! ( کد 7370 یا 7780 الکیه فقط تنظیمات گوشی کارخانه ای میشه)
    اگر کسی به تک تک مشکلاتم رسیدگی کنند براشون تشکر میزنم و دعای خیر می کنم.

2. Top | #2

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Symbian OS 9.x/^3
    شماره كاربري : 94421
    جزئيات بيشتر

جوابها البته تا اونجایی که من میدونم:
    1- با رم 1 گیگ طبیعیه.یه امتحانی بکن یه بار تو فون مموری امتحان کن ببین همینجوریه یا نه
    2- اینم طبیعیه
    3- کلیپهایی که با گوشی گرفتی رو امتحان کن.بعضی کلیپها بد Encode میشن واسه همینه که تصویر خراب میشه
    4- چی بگم .....
    5- فکر کنم از اون برنامه هایی هست که با SMS فعال میشن.به رم ربطی نداره.احتمالا یه بار بیشتر فعال نمیشه
    6- احتمالا مشکل از شارژرته
    7- با رم پائینتر معلومه که بهتر و راحتتر کار میکنه
    رم پر باشه به گوشی فشار میاد.اصلا هم چرت نیست.یه بار کل فضای هاردتو پر کن ببین سیستمت چه جوری بالا میاد.گوشی شما هم با سیستم عامل کار میکنه و پر شدن رم رو عملکرد گوشی تاثیر میذاره.

3. Top | #3

جزئيات بيشتر

مرسی بذار پیشنهاداتتون اجرا کنم تا نتیجه رو بگم.

4. Top | #4

جزئيات بيشتر

با مموری گوشی فیلم گرفتم یه خورده بهتره.
    کلیپها رو هم با گوشی گرفتم حالا به جای در هم افتادن صحنه ها سه چهار ثانیه اول تصویر سیاهه بعد پخش می کنه.
    با رم 64 فابریک نوکیا ( خالی )هم همینطوره.
    دیگه نمی دانم چه کار کنم کلافه شدم . اینجا برنامه و بازیهایی که نصب کردم میگم شما بگین ایراد از کدام است:
    بازیها:
    backgammon- domino-duke nukem bikini project- pocket sodoku- london racer- spades- chessmater (game loft)- bachgommon ( gameloft)- brain challenge
    برنامه ها:
    fexplorer-flashlight-tehran85- smartguard protect-advanced device lock- bmi-panoman-opera-
    lcg jukebox-alone mp3- repligo-sms love- symot draw...-photo sms- farsi sms- sms face-montakheb mizan- tarjome farsi quran- doa ( male sherkate naeem)- mobiquran-office suite2- scicalculater-cCalculater-hale moadele-stopwatch- hijri cal2- taghvim shamshi 3- AED-cambridge dic-Mwebster-farsi to eng-sunacronym dic-crossaid-farsi dic- oxford dic ( pocket- pro- idiom)- american eng cambridge dic

5. Top | #5

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 11014
    جزئيات بيشتر

به نظر ميرسه شما همه موضوعاتي كه يك كاربر معمولي مي تواند انجام دهد رو هم بلدي و هم انجام دادي ولي يك نكته رو خدمت شما عرض كنم كه بنده چند بار با مشكلاتي شبيه به مشكل شما براي فرمت كردن گوشي و كلا تغيير اون به روز اول داشتم و بهتون ميگم كهخ خيلي از اوقات پيش ميومد كه با يك بار فرمت درست نميشد و حداقل 7-8 بار من اين كار رو تكرار ميكردم اونم به روش هاي مختلف يا مثلا گوشي رو چند ساعتي به حال خودش مي گذاشتم.
    در كل اگر نتيجه نگرفتي به نظرم گوشيت رو ببر علاالدين يا پايتخت و مشكل رو براشون بگو تا برات فلشش كنن. البته شايد با آپديت گوشيت از طريق سايت نوكيا هم به نتيجه برسي.
    موفق باشي.

6. Top | #6

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Symbian OS 9.x/^3
    شماره كاربري : 94421
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط bababarghi
    دیگه نمی دانم چه کار کنم کلافه شدم . اینجا برنامه و بازیهایی که نصب کردم میگم شما بگین ایراد از کدام است:
    بازیها:
    backgammon- domino-duke nukem bikini project- pocket sodoku- london racer- spades- chessmater (game loft)- bachgommon ( gameloft)- brain challenge
    برنامه ها:
    fexplorer-flashlight-tehran85- smartguard protect-advanced device lock- bmi-panoman-opera-
    lcg jukebox-alone mp3- repligo-sms love- symot draw...-photo sms- farsi sms- sms face-montakheb mizan- tarjome farsi quran- doa ( male sherkate naeem)- mobiquran-office suite2- scicalculater-cCalculater-hale moadele-stopwatch- hijri cal2- taghvim shamshi 3- AED-cambridge dic-Mwebster-farsi to eng-sunacronym dic-crossaid-farsi dic- oxford dic ( pocket- pro- idiom)- american eng cambridge dic
    خوب خیلی برنامه داری
    گوشیه لپ تاپ که نیست کم میاره.من واقعا تبریک میگم به گوشیت که داره کار میکنه :reedface:

توضیحاتی درباره این موضوع