× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

آرشیو انجمن مشاوره

1. Top | #1

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 11014
    جزئيات بيشتر

پیش فرض everex (يك ماه كار كرده)بگيرم يا m600سوني اريكسون؟

با سلام خدمت شما دوستان خوب
    من 3 ماه است كه گوشيم رو فروختم و مننظر بودم تا يه گوشي مورد نظرم به بازار بياد.يه جورايي دنبال pocket pc ها و touch screan ها بودم چون هم به رشته تحصيليم مرتبت ميشه و هم با كلاس هستن.
    ولي خوب به نظرم چون در ايران نمي توان از تمام امكانات pocket pc استفاده كرد دنبال يه چيزي بودم كه همه موضوعات رو در بر بگيره تا اينكه m600 سوني اريكسون رو ديدم و با اينكه علاقه بيشتري به نوكيا دارم و تصميم گرفتم تا اين گوشي رو كه هم office داره و هم touch screan هست رو بگيرم.
    وقتي به يكي از دوستام كه توي علاالدين مغازه داره گفتم تا قيمت m600 رو بگيره و مشكلم رو بهش گفتم بهم گفت كه خودش يه گوشي everex e900 داره كه مي خواد بفروشه كه در واقع يه pocket pc يه مقدار قديمي هست و از اكثر pocket pc ها هم قيمت قوي تره.
    الان موندم كه چي كار كنم چون everex e900 خيلي گوندس و قيمتش هم 420 هزار تومان و m600 اينطور كه بوش مياد بين 350 تا 400 هزار تومان هست با گارانتي سيتادل.

برتري و ضعف هر گوشي نسبت به ديگري: كه ميشه استفاده كرد

office: everex e900 و كلي برنامه كامپوتري كه ميشه استفاده كرد. دوربين 1.3 مگا داره .راديو داره.مودم واير لس داره(كه با توجه به اينكه من در دانشگاه مي تونم ازش استفاده كنم به درد مي خوره).wifi نداره.گوندس.تقريبا هيچ كسي براي كار كردن باهاش اشنايي نداره.يك ماه از گارانتيش گذشته.البته خيلي تميزه.usb , bluetooth ورژنه 1 داره.

m600 سوني اريكسون:خيلي كوچكتره.راديو نداره.office داره.خيلي راحتتر ميشه جا به جاش كرد.خوشگل تره.wifi نداره.دوربين نداره.usb , bluetooth ورژنه 2 داره

البته دوستان با تمام اين تفاسير اگه قيمت m600 بخواد نزديك يه 400 هزار باشه به نظرم بهتره everex e900 رو بگيرم.

اين هم لينك مقايسه دو گوشي در gsmaren كه everex e900 به نام eten m500 هستش:
    http://www.gsmarena.com/compare.php3...&idPhone1=1223

از دوستاني كه كمك كنند بيار متشكر خواهم بود و دكمه تشگر را برايشان استفاده مي كنم.

2. Top | #2

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Symbian OS 9.x/^3
    شماره كاربري : 94421
    جزئيات بيشتر

دوست عزیز با این تفاسیر Everex بهتره
    ولی به نظر من تا از سلامت کامل گوشی مطمئن نشدی نگیر
    اگه میشه یکی دو روز باهاش کار کن و یکی دو بار شارژ بکنش تا مطمئن بشی
    امیدوارم هر کدوم رو که میگیری مبارکت باشه

3. Top | #3

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 11014
    جزئيات بيشتر

دوستان عزيز اميدوارم هر چه سريعتر به بنده كمك كنيد.
    واقعا به همياري شما نيازمندم.

4. Top | #4

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 75985
    جزئيات بيشتر

به نظر من شما hyundai a200 بگیر.قیمتش 370 تومنه cpu 520 -ویندوز 5-rom 192- ram64- touch screen 2.8-wifi-sd memory-و....... منم همینو دارم و ازش راضیم.برای اطلاعات بیشتر به سایت forum.persianforums.com در قسمت کلوپ هیوندا مراجعه کنید.
    در ضمن با گارانتی اصلی نیکاتل 1 ساله هست.
    آدرسش هم بین فلکه اول و دوم صادقیه پاساژ مرجان تینا موبایل

5. Top | #5

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 67531
    نام : ::سیدحمیدرضا::
    جزئيات بيشتر

ببین تو بازار الان باید گوشی هایی گرفت که خرید و فروشش راحت باشه یعنی الان ام600 بهتره با اینکه الان از 370 به 420 هزار تومان رسیده ولی دوباره ارزان میشه من خودم دارم خیلی هم خوبه اورکس هم دیدم و یکی دو ذوزی داشتم کار کردن با ام 600 یه چیز دیگست . به هر حال امیدوارم کمکت کرده باشم

6. Top | #6

درجه : توقیف شده
    شماره كاربري : 88328
    جزئيات بيشتر

ببين از هر نظر everex بهتره اين كار خونه امتحان خودشو در ساخت pocket pc پس داده

7. Top | #7

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 75985
    جزئيات بيشتر

ببخشید لینکو اشتباه نوشتم
    اینم درستش : http://forum.persiantools.com/t67154.html

8. Top | #8

درجه : مدیر کل بخش ها
    شماره كاربري : 30734
    نام : رضا
    جزئيات بيشتر

البته دوست عزيز خريدن پاكت پي سي اونم از يه مغازه و دست دومش به نظر من ريسكه
    من بودم ام 600 را مي گرفتم كه دست كمي از پاكت پي سي نداره
    چرا هیچکس شبیه حرفاش نیست؟
    ==========
    پشت دريا شهري ست
    كه درآن وسعت خورشيد
    به اندازه چشمان سحرخيزان است

توضیحاتی درباره این موضوع