× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 12 از 31 نخستنخست ... 2101112131422 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 303

آرشیو

1. Top | #111

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 67754
    جزئيات بيشتر

دوستان عزيز لطفا بفرمائيد آخرين فريم ور چيست تا بدهم فلش كنند و سرم را كلاه نگذارند .چون همين چند روز پيش فريم ور Cxc162036 R6e28 را بعنوان آخرين فريم ور بهم قالب كرده اند.

2. Top | #112

درجه : مدير بازنشسته
    شماره كاربري : 77078
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ghmaz
    دوستان عزيز لطفا بفرمائيد آخرين فريم ور چيست تا بدهم فلش كنند و سرم را كلاه نگذارند .چون همين چند روز پيش فريم ور Cxc162036 R6e28 را بعنوان آخرين فريم ور بهم قالب كرده اند.
    همین آخرین ورژن هست.

3. Top | #113

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 100974
    نام : حسین
    جزئيات بيشتر

سلام..آقا من خسته شدم از بس وقتمو تو کافی نت تلف کردم....یه دفه برق رفت..یه دفه کامپیوتر قاط زد ...اونا هم که deep freez نصب کردن..همش میپره..دفه بعد به مغزم رسید فولدر رو بعد از چندین درصد که جلو میرفت رو فلش بریزم... تو کافی نت بعد از چندین بار...همه چیز به خوبی رد شد...100% رفت...ولی تا اومد بریزه تو گوشی Failed داد....کل پوشه رو تو فلش ریختم و کام هم هنگ کرد...حالا اوردم تو خونه.....میرم جلو....یه دفه 100% رو پر میکنه ولی تو ریختن تو گوشی تا 22% میره و بعدش Failed میزنه....چی کار کنم؟؟؟؟

4. Top | #114

جزئيات بيشتر

راستی یه چیز دیگه...چیزی که خیلی عصبیم میکنه اینه که تو کافی نت این نرم افزار یه دفه بیشتر بالا نمیاد....دفه بعدی یا اصلا همون صفحه اولی نمیاد...یا تو اون صفحه آرم سونی اریکسون(اون فلشه) میمونه.....
    مشکل چیه؟؟؟؟ connection رو قطع میکنم و وصل می کنم...بازم هیچی....از task Manager برنامه رو قطع میکنم...بازم هیچی!!!! مسئله چیه؟....در ضمن کافی نت 512Kb ه....min سرعت دانلودش 11 کیلوبایت در ثانیه است.

5. Top | #115

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mhoseinam
    سلام..آقا من خسته شدم از بس وقتمو تو کافی نت تلف کردم....یه دفه برق رفت..یه دفه کامپیوتر قاط زد ...اونا هم که deep freez نصب کردن..همش میپره..دفه بعد به مغزم رسید فولدر رو بعد از چندین درصد که جلو میرفت رو فلش بریزم... تو کافی نت بعد از چندین بار...همه چیز به خوبی رد شد...100% رفت...ولی تا اومد بریزه تو گوشی Failed داد....کل پوشه رو تو فلش ریختم و کام هم هنگ کرد...حالا اوردم تو خونه.....میرم جلو....یه دفه 100% رو پر میکنه ولی تو ریختن تو گوشی تا 22% میره و بعدش Failed میزنه....چی کار کنم؟؟؟؟
    احتمال زیاد شما فایلهای مربوط به فیرمور رو کامل دانلود نکردید.

6. Top | #116

جزئيات بيشتر

سلام دوستان....من بالاخره موفق شدم گوشیمو آپ کنم و از سرعت بالای اون دارم نهایت لذت رو میبرم....اما هنوز هم وقتی وارد قسمت unistall میشم یا یه فولدر پر فایل jar گوشی شدیدا کند میشه...یعنی تا 5 دقیقه هیچ کاری نمیشه باهاش کرد...
    اما یه چیز دیگه صدای بلندشه....من خونده بودم که صدا تغییر محسوسی نمیکنه....اما گوشی من واقعا صدای بلندی پیدا کرده....جوری که صداشو تا ته نمیبرم....نمیدونم دلیلش چیه؟؟؟ اول فکر کردم فایلای WMA هست ..(اگه دقت کرده باشین صدای فایلای WMA تو کام بیشتر از mp3 هستش....) اما mp3 هم بلنده.....(گوشی قبلی من K750 هک شده بود که صداشو زیاد کرده بودم)...اینو گفتم نگید ولوم شناس نیستم...

7. Top | #117

درجه : توقیف شده
    شماره كاربري : 122698
    جزئيات بيشتر

سلام من p990دارم می خام بدونم که میشه مستقیم و بدون اتصال به کامپوتر گوشیو آپدیت کرد؟چون ما تو دانشگامون اینتر نت وایرلس داریم و سرعتش بد نیست
    میشه با رفتن به سایت سونی اریکسون گوشی رو آپدیت کرد؟
    آیا این نوع آپدیت با نوعی که شما نوشتین فرقی داره؟
    اگه جواب بدین ممنون میشم

8. Top | #118

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط yaser.d
    سلام من p990دارم می خام بدونم که میشه مستقیم و بدون اتصال به کامپوتر گوشیو آپدیت کرد؟چون ما تو دانشگامون اینتر نت وایرلس داریم و سرعتش بد نیست
    میشه با رفتن به سایت سونی اریکسون گوشی رو آپدیت کرد؟
    آیا این نوع آپدیت با نوعی که شما نوشتین فرقی داره؟
    اگه جواب بدین ممنون میشم
    خیر فقط با پی سی میشه آپدیت کرد.

9. Top | #119

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 126748
    جزئيات بيشتر

من گوشیمو بردم کافی نت واسه اپدیت بعد از بیست بار امتحان کردن توی مرحله Identification پیغام identification failed میده لطفا راهنماییم کنید دارام دیوونه میشم

10. Top | #120

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash0065
    من گوشیمو بردم کافی نت واسه اپدیت بعد از بیست بار امتحان کردن توی مرحله Identification پیغام identification failed میده لطفا راهنماییم کنید دارام دیوونه میشم
    چند تا دلیل میتونه داشته باشه.
    شما درایور فلش گوشی رو نصب نکردید.
    مراحل اولیه یعنی نگه داشتن c و رها کردن رو درست انجام نمیدید.
    فایروال سیستم مورد نظر اشکال ایجاد میکنه.

صفحه 12 از 31 نخستنخست ... 2101112131422 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع