× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 21 از 31 نخستنخست ... 111920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 201 به 210 از 303

آرشیو

1. Top | #201

درجه : مدير بازنشسته
    شماره كاربري : 77078
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط radonn
    کسی جواب نمیده؟ مهمه ها
    بله جهانی هست میتونید آپدیت کنید و در صورت آپدیت هم اوضاع بهتر میشه.

2. Top | #202

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 139494
    جزئيات بيشتر

آقا قبلا من خونده بودم که یه بار که با کامپیوترت آپدیت کنی دفعه بعد دیگه احتیاجی به اتصال به اینترنت نیست و خودش فایل ها رو میریزه رو گوشی حالا من میخوام ویندوزم رو عوض کنم میخوام بدونم کدوم قسمت از برنامه رو باید بردارم که بعد از نصب ویندوز و گذاشتن برنامه اون رو بذارم سر جاش که خواستم آپدیت کنم نخوام دوباره به اینترنت وصل بشم آخه خودتون میدونین که با اینترنت دایل آپ آپدیت کردن چه دردسری داره
    اگه کسی میدونه ممنون میشم که راهنمایی کنه

3. Top | #203

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirHA
    آقا قبلا من خونده بودم که یه بار که با کامپیوترت آپدیت کنی دفعه بعد دیگه احتیاجی به اتصال به اینترنت نیست و خودش فایل ها رو میریزه رو گوشی حالا من میخوام ویندوزم رو عوض کنم میخوام بدونم کدوم قسمت از برنامه رو باید بردارم که بعد از نصب ویندوز و گذاشتن برنامه اون رو بذارم سر جاش که خواستم آپدیت کنم نخوام دوباره به اینترنت وصل بشم آخه خودتون میدونین که با اینترنت دایل آپ آپدیت کردن چه دردسری داره
    اگه کسی میدونه ممنون میشم که راهنمایی کنه
    من امتحان کردم اگر اون فایل ها رو بردارید و دوباره بریزید برنامه ارور میده و باید دوباره نصب کنید.

4. Top | #204

شماره كاربري : 139494
    جزئيات بيشتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط farid
    من امتحان کردم اگر اون فایل ها رو بردارید و دوباره بریزید برنامه ارور میده و باید دوباره نصب کنید.
    یعنی واقعا هیچ راهی نداره؟؟
    چون واقعا بهش احتیاج دارم:(

5. Top | #205

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirHA
    یعنی واقعا هیچ راهی نداره؟؟
    چون واقعا بهش احتیاج دارم:(
    همیشه راهی هست ولی خوب من شاید نمیدونم خود شما شاید پیدا کردید.

6. Top | #206

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 100974
    نام : حسین
    جزئيات بيشتر

کل برنامه رو بردار و بذار یه جای دیگه...
    اول نرم افزار رو نصب کن...بعد یک بار run کن...بعد از اینکه میخواد فایلا رو بریزه تو کامپیوتر(یعنی مرحله اول) برنامه رو ببند و اینترنت رو هم قطع کن...
    فایلهای قبلی رو تمام و کمال بریز سر جاش.............دوباره برنامه رو اجرا کن....(ولی باید به اینترنت وصل باشی..چون برنامه اولش چک میکنه...تو بیست دقیقه ای که فایلها رو میریزه تو موبایل باید اینترنتت وصل باشه...و الا ایراد میگیره...ولی خوبیش اینه که 20 دقیقست...نه 1200 دقیقه!!!!)

7. Top | #207

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 125031
    نام : محمد
    جزئيات بيشتر

آقایون مهندسا با سلام.من یه گوشی 950 گرفتم واسه آپدیت با جنریک ورلد1 .کل آپدیت نیم ساعت تموم شد!:oh:
    خودم شک کردم .اما هیچ مشکلی نبود.اما عجیب بود که وختی همه مراحل تموم شد شروع کرد به نصب برنامه هایی که قبلا نصب بود !!!:icon_huh: خلاصه نصب wayfinder o silcبقیه نرم افزارها رو تموم و کامل انجام دادم.اما هیچ کدوم کارنمی کنه cann't run applacation .خلاصه آقا هربار گوشی روشن خاموش میشه همین جور می پرسه نصب کنه یا نه! حالا سوال من اینکه اگه بازم آپ کنم درست می شه؟

8. Top | #208

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 100974
    نام : حسین
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط SCREAM_p990
    آقایون مهندسا با سلام.من یه گوشی 950 گرفتم واسه آپدیت با جنریک ورلد1 .کل آپدیت نیم ساعت تموم شد!:oh:
    خودم شک کردم .اما هیچ مشکلی نبود.اما عجیب بود که وختی همه مراحل تموم شد شروع کرد به نصب برنامه هایی که قبلا نصب بود !!!:icon_huh: خلاصه نصب wayfinder o silcبقیه نرم افزارها رو تموم و کامل انجام دادم.اما هیچ کدوم کارنمی کنه cann't run applacation .خلاصه آقا هربار گوشی روشن خاموش میشه همین جور می پرسه نصب کنه یا نه! حالا سوال من اینکه اگه بازم آپ کنم درست می شه؟
    خوب دوست عزیز...تمام فایلهای سیستمی مربوط به برنامه های قبل از آپدیت در دایرکتوری های sys,System,Resource/app..,private باقی موندن...اونها را پاک کن..مشکل حل میشه

9. Top | #209

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 125031
    نام : محمد
    جزئيات بيشتر

:question:دوست عزیز ممنونم اما مشکل دیگه ای که دارم اینه که فایل resource رو نمی تونم پیدا کنم یعنی هیدن شده !:(هیچ رقمه هم پیداش نیست!!! موقه ای هم که خواستم این فایل بسازم گفت آقا قبلا شما این فایل ساختین!!!! مگه بعد آپ نباید همه قدیمیا پاک شن؟!:(

10. Top | #210

شماره كاربري : 161492
    نام : امير
    جزئيات بيشتر

پیش فرض خواهش

سلام به همه و آقا فريد
    من لينك برنامه هاي update رو مي خوام . آخه اونائكه تو پست اول هست گفتن مشكل داره . ميشه لطف كنيد كه من دان كنم .

صفحه 21 از 31 نخستنخست ... 111920212223 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع