× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 23 از 31 نخستنخست ... 132122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 221 به 230 از 303

آرشیو

1. Top | #221

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 125287
    نام : منصور
    جزئيات بيشتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط SIAMAK
    عزیزم اون قسمتی که نوشته Organizer فریمور گوشی محسوب میشه مثلا جلوی Organizer نوشته CXC162036 R6E28 که در اینجا فریمور گوشی R6E28 هستش .
    در ضمن اگه تو اون صفحه کلید مجازی که داخل گوشی هستش زبان پیش فرض چینی نباشه به راحتی میتونی آپدیت کنی فقط باید دقت کنی که جلوی cda نوشته باشه 162007/1 یا 162007/2 که در این صورت به راحتی میتونی گوشیت رو با همین فریمور آخری یعنی R6E28 آپدیت کنی در غیر این صورت باید cda رو به یکی از این دوتا که گفتم تبدیل کنی که اونم کاری نداره . آپدیت اصلا هم ترسی نداره فقط هر کاری که تو تاپیک آموزش آپدیت گفته مو به مو انجام بده هیچ مشکلی پیش نمیاد و اگه هم مشکلی پیش بیاد با فلش قابل حله:27:
    لطفا ببینید درست میگم من از این طریق این CDA را دیدم
    جاگ بالا > ستاره > جاگ پایین 2 بار > ستاره > جاگ پایین > ستاره
    و بعد هم Service information و بعد هم CDA Version را می بینم
    قضیه ی Organizer چیه و کجاست ببخشیدا من توی این بحث ها هنوز یه کم بی اطلاع هستم

ممنونم
    MF2FX
    ویرایش توسط ™SIAMAK : 20-01-2008 در ساعت 19:53 دلیل: پست مربوطه 2 بار ارسال شده بود !!

2. Top | #222

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : سونی اریکسون JAVA & UIQ
    شماره كاربري : 79580
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mf2fx
    لطفا ببینید درست میگم من از این طریق این CDA را دیدم
    جاگ بالا > ستاره > جاگ پایین 2 بار > ستاره > جاگ پایین > ستاره
    و بعد هم Service information و بعد هم CDA Version را می بینم
    قضیه ی Organizer چیه و کجاست ببخشیدا من توی این بحث ها هنوز یه کم بی اطلاع هستم

ممنونم
    MF2FX
    من از یه مسیر دیگه گفتم ...ولش کن
    همونجا که میری اول صفحه که نوشته PDA software version همون فریمور گوشیه یا همون Organizer
    پرچم بالاست ...

3. Top | #223

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 125287
    نام : منصور
    جزئيات بيشتر

خب این مشکل حل شد دست آقا سیامک درد نکنه حالا یه مشکل بزرگتر
    آقا بعد این همه بحث پاشدیم رفتیم CyberCafe ( همون کافی نت ) خودمون بعد برنامه را زدیم باز شه
    Update_Service_Setup-2.7.6.8-1.exe بعد پیغام میداد که برنامه بخاطر یکی از محصولات Macromedia.com کار نمی کنه و برنامه بسته می شه ( فقط یک پیغامه ) بعد فهمیدم که مشکل از Flash Player است چون برنامه به حالت عادی توی منزل بالا می آمد و آماده Update می شد اما اونجا هم به لینک Flash Player مراجعه کردم و جدیدترین نسخه اش که اونجا بود نصب کردم روی کامپیوتر کافی من و خلاصه بعدش هم باز نشد
    یه کمی فکر کردم و گفتم باید سیستم Reset بعد دیدم که ای داد سیستم های کافی نت همه اش Freeze است ( یعنی در اصطلاح یخ زده و منجمد که اگه Reset یا Logoff می کنیم همه اطلاعات پیشفرض فقط میاد و ... که توضیحش مفصله ) حالا با مشکل بالا نیامدن برنامه مواجه شدم.
    ببخشید که سرتون را درد آوردم ولی چیکار کنیم Forum است دیگه.
    شرمنده که بی جوابم نمیگذارین
    مر30

4. Top | #224

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mf2fx
    خب این مشکل حل شد دست آقا سیامک درد نکنه حالا یه مشکل بزرگتر
    آقا بعد این همه بحث پاشدیم رفتیم CyberCafe ( همون کافی نت ) خودمون بعد برنامه را زدیم باز شه
    Update_Service_Setup-2.7.6.8-1.exe بعد پیغام میداد که برنامه بخاطر یکی از محصولات Macromedia.com کار نمی کنه و برنامه بسته می شه ( فقط یک پیغامه ) بعد فهمیدم که مشکل از Flash Player است چون برنامه به حالت عادی توی منزل بالا می آمد و آماده Update می شد اما اونجا هم به لینک Flash Player مراجعه کردم و جدیدترین نسخه اش که اونجا بود نصب کردم روی کامپیوتر کافی من و خلاصه بعدش هم باز نشد
    یه کمی فکر کردم و گفتم باید سیستم Reset بعد دیدم که ای داد سیستم های کافی نت همه اش Freeze است ( یعنی در اصطلاح یخ زده و منجمد که اگه Reset یا Logoff می کنیم همه اطلاعات پیشفرض فقط میاد و ... که توضیحش مفصله ) حالا با مشکل بالا نیامدن برنامه مواجه شدم.
    ببخشید که سرتون را درد آوردم ولی چیکار کنیم Forum است دیگه.
    شرمنده که بی جوابم نمیگذارین
    مر30
    عزیزم من هم دقیقا موقع آپدیت گوشیم با همین مشکل تو مواجه بودم
    راهش اینه که فلش پلیر رو به صورت آنلاین نصب کنی نه این که دانلودش کنی و بعد نصب کنی چون من هم تو کافی نت اول دانلود کردم و بعد نصبش کردم که بهم جواب نداد ولی تو سایتش یه قسمتی بود که الان خاطرم نیست ولی اونجا میشد فلش پلیر رو به صورت آنلاین نصب کرد که بعد از این که این کار رو انجام دادم جواب داد و نرم افزار آپدیت سرویس اجرا شد
    پرچم بالاست ...

5. Top | #225

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 153021
    جزئيات بيشتر

پیش فرض این لینک هم کار نمیکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirHA
    لینک برنامه برای دانلود:http://www.sonyericsson.com/cws/down...p-2.7.12.4.exe
    حجم فایل: 38 مگابایت
    سلام
    دوستان آقا امیر زحمت کشیدن لینک فایل آپدیت رو گذاشتن .اما مثل اینکه ورژن جدیدتر اومده یا به هر شکلی مشکل داره چون دانلود نمیشه.
    امکانش هست جدیدترین لینک رو بزارین ؟
    ازتون ممنونم .
    منتظرم .

6. Top | #226

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 21565
    جزئيات بيشتر

لینک دانلود :

Download Update Service

7. Top | #227

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 87940
    جزئيات بيشتر

با سلام من امروز گوشیمو آپدیت کردم ولی ورژنش R6E28 نیست و به این صورت هست:
    phone:r9f011
    blue:r3a01
    cda:r6a13

آیا درست آپدیت شده و آخرین ورژن هست یا دوباره باید آپدیتش کنم.ممنون می شم زود جواب بدید چون فقط تا آخر هفته به اینترنت پر سرعت دسترسی دارم.

8. Top | #228

شماره كاربري : 77078
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط 18577
    با سلام من امروز گوشیمو آپدیت کردم ولی ورژنش R6E28 نیست و به این صورت هست:
    phone:r9f011
    blue:r3a01
    cda:r6a13

آیا درست آپدیت شده و آخرین ورژن هست یا دوباره باید آپدیتش کنم.ممنون می شم زود جواب بدید چون فقط تا آخر هفته به اینترنت پر سرعت دسترسی دارم.
    بله درست انجام شده.

9. Top | #229

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 27899
    جزئيات بيشتر

سلام من w950 و تازه خريدم نميدونم گوشيم آپديت نياز داره يا خير؟
    organizer:CXC 162088 R6A16
    CDA:CDA162017/42 R4A02
    در ضمن رفتم 1 موبايل فروشي براي آپديت ميگه 10000 تومن ميگيرم آپديت ميكنم. اين واقعا نرخشه؟
    سئوال دومم اينه كه ميشه اين گوشي را فارسي كرد؟ يا حداقل sms ارسالي را خوند يا نوشت؟

10. Top | #230

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidzz
    سلام من w950 و تازه خريدم نميدونم گوشيم آپديت نياز داره يا خير؟
    organizer:CXC 162088 R6A16
    CDA:CDA162017/42 R4A02
    در ضمن رفتم 1 موبايل فروشي براي آپديت ميگه 10000 تومن ميگيرم آپديت ميكنم. اين واقعا نرخشه؟
    سئوال دومم اينه كه ميشه اين گوشي را فارسي كرد؟ يا حداقل sms ارسالي را خوند يا نوشت؟
    بله عزیزم شما میتونی گوشیتو آپدیت کنی و آخرین فریمور R6E28 هستش . در مورد قیمت هم باید بگم که این مغازه موبایلی ها سر گردنه اس هر قیمتی که بخوان میگن . اگه خودت همت کنی و این تاپیک رو با دقت بخونی به راحتی خودت میتونی گوشیت رو آپدیت کنی .
    برای آموزش فارسی کردن گوشی هم به تاپیک زیر مراجعه کن :
    http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=23298

موفق باشی:flower:
    پرچم بالاست ...

صفحه 23 از 31 نخستنخست ... 132122232425 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع