× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 27 از 31 نخستنخست ... 172526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 261 به 270 از 303

آرشیو

1. Top | #261

درجه : توقیف شده
    بخش : Android OS
    شماره كاربري : 53275
    نام : The Unforgiven
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط korn_30t
    سلام . من برنامه آپدیتر و فلش پلیر مخصوص اینتر نت اکسپلور رو دانلود و نصب کردم اما برنامه اجرا نمی شه و ارور میده . اصلان برنامه آپدیتر آیکن نداره و وقتی روش کلیک می کنی browse و cncle می ده . مشکل از کجاست ؟
    لطفا زود جواب بدین . . .

برنامه رو دوباره نصب کن .

2. Top | #262

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 161492
    نام : امير
    جزئيات بيشتر

سلام . ممنون مسعود جان . اون مشکلم حل شد . الان دارم گوشیمو آپدیت می کنم . اما تو مرحله ی updating softwar یشقث مخد میشه رو 65 % گیر کرده و نمیره . چیکار کنم ؟

3. Top | #263

درجه : توقیف شده
    بخش : Android OS
    شماره كاربري : 53275
    نام : The Unforgiven
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط korn_30t
    سلام . ممنون مسعود جان . اون مشکلم حل شد . الان دارم گوشیمو آپدیت می کنم . اما تو مرحله ی updating softwar یشقث مخد میشه رو 65 % گیر کرده و نمیره . چیکار کنم ؟
    برای من هم اینطور شده .
    باید برنامه رو ببندی دوباره باز کنی .

4. Top | #264

شماره كاربري : 161492
    نام : امير
    جزئيات بيشتر

ممنون مسعود جان . مشكلم حل شد و گوشيم رو آپديت كردم و الان آخرين فريمور رو گوشيم هست . جا داره اينجا از راهنمائيهات همچنين آقا فريد و محمدرضا ( mr font ) تشكر ويژه اي كنم . سپاس فراوون عزيز:wub:

5. Top | #265

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 191319
    جزئيات بيشتر

دوستان الان مشخصات گوشی من اینه :
    phone:CXC 162037 R9K009
    CDA: CDA 162024/87 R5A
    تازه خریدمش(p1) ، نیازی به آپدیت داره ؟ اگه الان آپدیت کنم کیبرد فارسی و تشخیص دستخط فارسی هم بهش اضافه میشه ؟

6. Top | #266

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 92767
    جزئيات بيشتر

من گوشيم W950 هست با مشخصات زير.ميخوام بدونم واسش آپديت
    جديد تر هست يا نه؟؟
    راستي از کجا ميشه فهميد GW1 يا GW2 هست يا چيز ديگه؟؟
    ممنون

phone software versio
    cxc162037r9g007

cda version
    cda162014/3r6d19

7. Top | #267

شماره كاربري : 130230
    جزئيات بيشتر

یه سوال : مگه برای آپدیت نباید در مرحله ی اول گوشی توسط pc suit شناخته بشه و باید در حالت phone mode وصل شه ؟. اگه حالتی پیش بیاد که به هر دلیلی گوشی بالا نیاد ، یا تا نصفه لود شه و بعد هی ری استارت کنه(مثل حالتی که اون اوایل و پس از نصب کریستال عربیک برای من اتفاق افتاد) پس در نتیجه گوشی توسط کامپیوتر شناخته نخواهد شد. آیا توی این حالت هم میشه آپدیت کرد یا باید فلش بشه . ممنون میشم توضیح بدید .

8. Top | #268

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 127231
    نام : محمدرضا
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط paiizan
    یه سوال : مگه برای آپدیت نباید در مرحله ی اول گوشی توسط pc suit شناخته بشه و باید در حالت phone mode وصل شه ؟. اگه حالتی پیش بیاد که به هر دلیلی گوشی بالا نیاد ، یا تا نصفه لود شه و بعد هی ری استارت کنه(مثل حالتی که اون اوایل و پس از نصب کریستال عربیک برای من اتفاق افتاد) پس در نتیجه گوشی توسط کامپیوتر شناخته نخواهد شد. آیا توی این حالت هم میشه آپدیت کرد یا باید فلش بشه . ممنون میشم توضیح بدید .
    اين حرف رو كي جا انداخته كه :

برای آپدیت نباید در مرحله ی اول گوشی توسط pc suit شناخته بشه و باید در حالت phone mode وصل شه

هان ؟؟؟؟؟؟
    بابا براي آپديت بايد گوشي رو وصل كنيد و سيستم گوشيتون شناسايي شه !
    من هميشه گوشيم رو File Transfer هست ...
    اما مشكلي نيست كه !
    تا حالا هم فكر كنم حدود 20 تا P990 و P1 و M600 آپديت كرده باشم خودم !!!!! :183:
    اصلا گوشي سيستم عاملش بالا نمياد كه بخواد File Transfer باشه يا Phone Mode !!!!!!!!!! :100:

ايني كه گوشي آپديت نميشه بخاطر بعضي هك ها هست كه سيستم گوشي رو كلا بهم ميريزن ...

راهش هم اينجاست كه چيكار كنيد !

9. Top | #269

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 127231
    نام : محمدرضا
    جزئيات بيشتر

UPDATE SERVIS هم Relase شد و يه تغييرات كوچيكي توش اعمال شد !
    اضافه شدن G900 و G700 و W960 به ليست UIQ3 ها جذاب بود !

با Dial Up اگه آپديت آخر رو داشتيد حدود 1 ساعت تا 1:45 طول ميكشه ! (بسته به كيفيت Connection)

10. Top | #270

شماره كاربري : 130230
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط M¤haMad®£zA
    اين حرف رو كي جا انداخته كه :

برای آپدیت نباید در مرحله ی اول گوشی توسط pc suit شناخته بشه و باید در حالت phone mode وصل شه

هان ؟؟؟؟؟؟
    بابا براي آپديت بايد گوشي رو وصل كنيد و سيستم گوشيتون شناسايي شه !
    من هميشه گوشيم رو File Transfer هست ...
    اما مشكلي نيست كه !
    تا حالا هم فكر كنم حدود 20 تا P990 و P1 و M600 آپديت كرده باشم خودم !!!!! :183:
    اصلا گوشي سيستم عاملش بالا نمياد كه بخواد File Transfer باشه يا Phone Mode !!!!!!!!!! :100:

ايني كه گوشي آپديت نميشه بخاطر بعضي هك ها هست كه سيستم گوشي رو كلا بهم ميريزن ...

راهش هم اينجاست كه چيكار كنيد !
    بابا من توی شهری هستم که تنها چیزی که پیدا نمیشه اینترنت پرسرعته . دانشگاه شهر ،اینترنت پرسرعت داشت ، با یکی از دوستان که یکبار آپدیت کرده بود بعد از عمری حسرت رفتیم که آپدیت کنیم . اون این حرف رو زد . بعدشم در مرحله ای که داشت از سیستم میریخت روی گوشی ، تا 88 درصد رفت و دیگه نرفت و داغش رو دوباره توی دلمون گذاشت :cryani:. رفتم فلاش کردم (البته خداروشکر مغازه داره آخرین ورژن رو برام ریخت چون باکسش رو آپدیت کرده بود). من سوالم اینه که اگه گوشی یه روزی مشکل پیدا کرد و اصلا بالا نیومد (یعنی در واقع خاموشه دیگه ، چون بالا نمیاد که کامپیوتراونو بشناسه)چه جوری شناسایی میشه که آپدیت بشه ؟ یعنی اگه گوشی من مشکل پیدا کنه و بالا نیاد میشه آپدیت کرد یا فقط فلش . مگه توی مرحله ی اپدیت ننوشته در این مرحله گوشی رو خاموش کنید و ....... پس یعنی گوشی باید اول روشن باشه بعد خاموش شه . ای بابا

صفحه 27 از 31 نخستنخست ... 172526272829 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع