× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 3 از 31 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 303

آرشیو

1. Top | #21

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 139209
    جزئيات بيشتر

از کجا میشه تشخیص داد گوشی اصله؟؟؟؟

2. Top | #22

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : سونی اریکسون JAVA & UIQ
    شماره كاربري : 79580
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaaria
    از کجا میشه تشخیص داد گوشی اصله؟؟؟؟
    اگه سريال نامبرهاي زير باطري و روي كارتن و سريال نامبر موجود در حافظه گوشي يكي باشن و زير باطري گوشي نوشته شده باشه ساخت فرانسه و همچنين زبان چيني به صورت پيش فرض يا همون كارخانه اي روي گوشي نباشه ميتونه تا حدود زيادي خيالت از بابت اصل بودن گوشيت راحت باشه:wink:
    پرچم بالاست ...

3. Top | #23

جزئيات بيشتر

مرسی سیامک جان ...دیشب اون لینکو دانلود کردم بعد نصب ...رو گوشیم اجرا کردم که مثلا updateشه شاید دیگه هنگ نکنه اما اخرین مرحله تا 40% میره بعد failed میزنه گوشیمم دیگه روشن نمیشه میشه کاریش کرد یا بدم بیرون بگن خانم گند زدی تو گوشی ...........یکی جواب بده لطفا...................

4. Top | #24

جزئيات بيشتر

یکی جواب بده لطفا..........دیشب لینک update سونی اریکسون دانلود کردم بعد نصب ...رو گوشیم اجرا کردم که مثلا updateشه شاید دیگه هنگ نکنه اما اخرین مرحله تا 40% میره بعد failed میزنه گوشیمم دیگه روشن نمیشه میشه کاریش کرد یا بدم بیرون بگن خانم گند زدی تو گوشی ...........یکی جواب بده لطفا...................

5. Top | #25

شماره كاربري : 131198
    جزئيات بيشتر

سلام.بده بیرون خیال خودتو راحت کن

6. Top | #26

جزئيات بيشتر

یعنی هیچ راهی نداره؟؟؟؟

7. Top | #27

شماره كاربري : 140917
    جزئيات بيشتر

من میخواهم w810i خود را آپدیت کنم ولی سایت باز نمی شود

8. Top | #28

جزئيات بيشتر
    مرسی سیامک جان ...دیشب اون لینکو دانلود کردم بعد نصب ...رو گوشیم اجرا کردم که مثلا updateشه شاید دیگه هنگ نکنه اما اخرین مرحله تا 40% میره بعد failed میزنه گوشیمم دیگه روشن نمیشه میشه کاریش کرد یا بدم بیرون بگن خانم گند زدی تو گوشی ...........یکی جواب بده لطفا...................
    سلام
    منظورت از لينكو دانلود كردي همون لينك نرم افزار آپديتر هستش ديگه؟:coonfused:
    بعدشم نكنه تو خونه با اينترنت Dial up خواستي آپديت كني؟ آره؟
    اگه اون موقع كه داره فريمور رو دانلود ميكنه ارور بده كه هيچ مشكلي نيست و اگه گوشي رو هم جدا كني هيچ مشكلي پيش نمياد و صدمه اي به گوشيت نميخوره ولي اگه موقعي كه فريمور 100% دانلود شد و شروع به انتقال اون به گوشي كرد اونجا ارور بده كه فاتحه:mdr: در ضمن اگه اينجوري باشه اصلا ناراحت نباش با يه فلش كردن مشكلت حل ميشه:wink: :Great:
    پرچم بالاست ...

9. Top | #29

جزئيات بيشتر

اتفاقا دقیقا همین بلا سرم اومد...با Dial up وصل بودم ...امکانات نبود چیکار کنم ! میدم بیرون چشم کور دیگه با عقل ناقصم نمیرم دنبال چیزایی که نمیدونم...در ضمن ممنون از راهنمایی و جواب....

10. Top | #30

جزئيات بيشتر

اتفاقا دقیقا همین بلا سرم اومد...با Dial up وصل بودم ...امکانات نبود چیکار کنم ! میدم بیرون چشم کور دیگه با عقل ناقصم نمیرم دنبال چیزایی که نمیدونم...در ضمن ممنون از راهنمایی و جواب....
    آريا جان آخه ادم با اينترنت Dial Up گوشي آپديت ميكنه؟!!!!!!!:exclaim:
    من هم اينترنتم Dial Up هستش ولي ريسك نكردم و رفتم كافي نت و اونجا گوشيم رو آپديت كردم :mdr:
    زياد هم خودتو ناراحت نكن با يه فلش همه چي مثل روز اولش ميشه و از اين به بعد خواستي آپديت كني يا با adsl اين كار رو بكن يا برو يه كافي نت كه سرعتش توووپ باشه:wink:
    پرچم بالاست ...

صفحه 3 از 31 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع