× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 4 از 31 نخستنخست ... 2345614 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 303

آرشیو

1. Top | #31

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 139209
    جزئيات بيشتر

من خیلی بیجا کنم دیگه بخوام 4 ساعت وقت بذارم خرابکاری کنم...اومدم ابرو وردارم چشاشم در اوردم...بعدشم نمی خوام مثل روز اولش بشه از همون اولم همش هنگ میکرد ... بازم مرسی بابت امیدواری

2. Top | #32

شماره كاربري : 22208
    جزئيات بيشتر

با یه مشکل کواجه شدم برنامه Psiloc Crystal Arabic رو w950 نصب کردم بعدش reset خواست reset کردم باز reset خواست برنامه رو unistall کردم reset کردم دیگه گوشی بالا نمیاد هی اتوماتیک reset میکنه !! چی کار کنم؟؟ کمکم کنین )):

3. Top | #33

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 88414
    نام : بابازاده
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط b1a1rad
    با یه مشکل کواجه شدم برنامه Psiloc Crystal Arabic رو w950 نصب کردم بعدش reset خواست reset کردم باز reset خواست برنامه رو unistall کردم reset کردم دیگه گوشی بالا نمیاد هی اتوماتیک reset میکنه !! چی کار کنم؟؟ کمکم کنین )):
    دوست عزيز شما اين سوال رو در چهار قسمت پرسيديد. اين چه وضعيه . يك بار با پرسيدن اين سوال جواب خودتون رو مي گرفتيد. اصلا نيازي به 4 پست نبود.
    تنها راه حل شما
    1- فلش كردن گوشي كه اصلا به صرفه نيست.
    2- آپديت گوشي كه مزاياي زيادي براي گوشي بهمراه داره

4. Top | #34

جزئيات بيشتر

لينك برنامه update service رو كسي ميدونه؟؟؟ لينكي كه تو سايت هست كارنميكنه!!!!! از سايت sonyericsson.com هم نتونستم پيدا كنم ):

5. Top | #35

جزئيات بيشتر

دارم w950 رو update میکنم تو صفحه downloading software الان نزدیک 40 دقیقه هست 10% مونده ... نمیدونم چیکار کنم ! اگه کابل usb رو دربیارم مشکلی ایجاد میشه؟؟ لطفا راهنمایم کنین ... ):

6. Top | #36

شماره كاربري : 140825
    جزئيات بيشتر

----------------------------------
    اگر برنامه را روي مموري نصب كرده ايد مموري گوشي را بيرون بياور وگوشي خود را روشن كن اگر مشكلت حل شد مموري را فرمت كن

7. Top | #37

شماره كاربري : 140825
    جزئيات بيشتر

دارم w950 رو update میکنم تو صفحه downloading software الان نزدیک 40 دقیقه هست 10% مونده ... نمیدونم چیکار کنم ! اگه کابل usb رو دربیارم مشکلی ایجاد میشه؟؟ لطفا راهنمایم کنین ... ):
    -----------------------------------------
    كابل را در بيار چون زماني كه 100% شود گوشي پروگرام مي شود
    اگر خواستي دوباره اين كار را بكني از اينترنت پر سرعت استفاده كن

8. Top | #38

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : سونی اریکسون JAVA & UIQ
    شماره كاربري : 79580
    جزئيات بيشتر

نه دوست عزيز اگه تو مرحله دانلود فريمور به هردليلي ارتباطت قطع بشه هيچ مشكلي پيش نمياد ولي موقع منتقل كردن فريمور به گوشي به هيچ وجه نبايد ارتباط گوشي با كامپيوتر و اينترنت قطع بشه كه اگه اين اتفاق بيافته فقط با فلش كردن درست ميشه:Great:
    پرچم بالاست ...

9. Top | #39

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : سونی اریکسون JAVA & UIQ
    شماره كاربري : 79580
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط asal123
    ----------------------------------
    اگر برنامه را روي مموري نصب كرده ايد مموري گوشي را بيرون بياور وگوشي خود را روشن كن اگر مشكلت حل شد مموري را فرمت كن
    در ضمن اگه با در آوردن مموري درست نشد بايد گوشيتو فلش كني:whistle:
    پرچم بالاست ...

10. Top | #40

شماره كاربري : 143597
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط kami0047
    برای k310i چپ را انتخاب کنیم یا راست؟؟؟
    salam kaet alie faghat linke avalet javab nemide age betooni dorostesh koni damet garmtar mishe

صفحه 4 از 31 نخستنخست ... 2345614 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع