× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 8 از 31 نخستنخست ... 67891018 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 303

آرشیو

1. Top | #71

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 73214
    نام : بهزاد
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط MS_Dark
    خیلی ممنون از پاسخگویی ولی شارژ کامل هست و C رو هم که ول میکنم گوشی روشن میشه ولی بلافاصله وسط چک کردن خاموش میشه بیشتر از 10 بار تست کردم جواب نداد النم موندم :Neutral:
    این دفعه با دکمه ی back (سمت چپ گوشی، پایین جاگ دایل) امتحان کنید. دکمه هم بلافاصله بعد از این که گفت stop pressing رها کنید. اگر هم باز با مشکل مواجه شدید نشون میده که اشکال از جای دیگه است.

2. Top | #72

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 148558
    جزئيات بيشتر

این کارو هم کردم ولی نشد بازم همون مشکل دیگه قاطی کردم !!!!!!!
    برنامه رو هم از اول نصب کردم بازم حل نشد
    اگه میشه یه راهنمایی بکنید از کجا میتونم آخرین فریمور رو دانلود کنم و با فلش کردن بزنم ؟؟

3. Top | #73

جزئيات بيشتر

این کارو هم کردم ولی نشد بازم همون مشکل دیگه قاطی کردم !!!!!!!
    برنامه رو هم از اول نصب کردم بازم حل نشد
    اگه میشه یه راهنمایی بکنید از کجا میتونم آخرین فریمور رو دانلود کنم و با فلش کردن بزنم ؟؟
    مطمئنید که کابل usb سالمه؟ با یک کابل دیگه امتحان کنید. اگر نشد با یک کامپیوتر دیگه آپدیت کنید. اگر فایروال یا نرم افزار های دیگه ی امنیتی دارید، حتما قبل از آپدیت غیر فعال کنید.

اگر میخواهید فلش کنید باید بدین بیرون با باکس براتون انجام بدن.

4. Top | #74

شماره كاربري : 148558
    جزئيات بيشتر

ببینید کابل سالمه چون گوشی رو میشناسه درایور کابل هم نصب کردم الان من 2 تا سیستم دارم دیشب بااونی که Vista داره تست کردم نشد الان بااین یکی سیستم که Xp داره تست میکنم
    مشکل سیستم و کابل نیست مشکل برنامه هم نیست چون برنامه رو رو هر دو سیستم نصب کردم مشکلی نداشت نمیدونم از گوشی هست یا از چی تا وقتی خاموش نشده چک میکنه وقطی خاموش شد اون هم قطع میشه و Back میاره

5. Top | #75

جزئيات بيشتر

ببینید کابل سالمه چون گوشی رو میشناسه درایور کابل هم نصب کردم الان من 2 تا سیستم دارم دیشب بااونی که Vista داره تست کردم نشد الان بااین یکی سیستم که Xp داره تست میکنم
    مشکل سیستم و کابل نیست مشکل برنامه هم نیست چون برنامه رو رو هر دو سیستم نصب کردم مشکلی نداشت نمیدونم از گوشی هست یا از چی تا وقتی خاموش نشده چک میکنه وقطی خاموش شد اون هم قطع میشه و Back میاره
    آخرین ورژن Update Service ویستا رو ساپورت میکنه بنابراین مشکلی از لحاظ ویستا نداره. راستی قبل از آپدیت گوشی رو ریست کردید؟ گوشی رو یک بار مستر ریست کنید و حافظه ی داخلی رو هم از منوی مخفی فرمت کنید (Format Internal Disk) این کار به حل خیلی از مشکلات موقع آپدیت کمک میکنه.
    امیدوارم مشکلت حل بشه. من که دیگه چیز دیگری به عقلم نمیرسه!

6. Top | #76

شماره كاربري : 68645
    جزئيات بيشتر

من برنامه رو اجرا می کنم همه چی به طور صحیح جلو میره تا جایی که میخوام زبان رو انتخاب کنم ..وقتی که روی یکی از زبان ها کلیک میکنم ....هر بار خطای زیر رو بهم میده...

مشکل کار کجاست ؟

سواله دیگه اینه که من از کجا باید بفهمم فریمور دستگاهم چیه...و برای چه سالی هستش....

7. Top | #77

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط choobin11
    من برنامه رو اجرا می کنم همه چی به طور صحیح جلو میره تا جایی که میخوام زبان رو انتخاب کنم ..وقتی که روی یکی از زبان ها کلیک میکنم ....هر بار خطای زیر رو بهم میده...

مشکل کار کجاست ؟

سواله دیگه اینه که من از کجا باید بفهمم فریمور دستگاهم چیه...و برای چه سالی هستش....
    شما یکبار Update Service رو آنینستال کنید و بعد دوباره اینستال کنید.

برای تشخیص ورژن فیرمور گوشی در حالت فلیپ بسته از منوی more گزینه ی status را انتخاب کنید. ورژن فیرمور با عنوان Organiser نوشته شده. اگر هم R6E28 باشه آخرین ورژنه و نیاز به آپدیت ندارید.

8. Top | #78

شماره كاربري : 68645
    جزئيات بيشتر

بار ها و بار ها اینکار رو کردم...حتی از Win ویستا به XP رفتم ولی باز...

9. Top | #79

درجه : مدير بازنشسته
    شماره كاربري : 77078
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط choobin11
    بار ها و بار ها اینکار رو کردم...حتی از Win ویستا به XP رفتم ولی باز...
    با این ارور فکر کنم باید یک ISP دیگه رو امتحان کنید.
    البته با فایروال خاموش.

10. Top | #80

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 32613
    جزئيات بيشتر

سلام دوستان من اين نرم افزار جديد آبديتر رو گرفتم هر چي باهاش ور ميرم نميوتونم گوشيم رو آبديت كنم.بدون اينكه گوشيم رو وصل كنم آبديتر رو باز ميكنم بعدش رو ي استارت بعد اسكپ رو ميزنم بعد ميرم گوشي پي 990 رو پيدا ميكنم بعدش هم كانتنيو رو ميزنم بعد دوباره مياد به حالت اول هيچ اتفاقي نميفته.

صفحه 8 از 31 نخستنخست ... 67891018 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع