× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

آرشیو

 1. Top | #1


  درجه : عضو نيمه ممتاز
  شماره كاربري : 96720
  نوشته ها: 533
  جزئيات بيشتر

  اخبار مربوط به 21 / 2 / 1386

  سلام
  خوب امروز انگار من از همه زودتر اومدم
  اينم از اخبار امروز
  اميدوارم كه تكراري نباشه
 2. Top | #2


  درجه : عضو نيمه ممتاز
  شماره كاربري : 96720
  نوشته ها: 533
  جزئيات بيشتر

  اجراي طرح استفاده‌ي مشاع اپراتورها از آنتن‌هاي تلفن همراه،

  معاون سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي گفت: نماينده‌ي شركت ايرانسل براي ايجاد شركتي در رابطه با طرح استفاده‌ي مشاع اپراتورها از آنتن‌هاي Bts تلفن همراه كه به اين منظور تشكيل خواهد شد، هنوز معرفي نشده و سازمان در انتظار معرفي اين نماينده است.

  علي نادي‌پور درباره‌ي آخرين وضعيت طرح استفاده‌ي مشاع اپراتورها از آنتن‌هاي Bts تلفن همراه به منظور استفاده‌ي بهينه‌ از فضا و براي ايجاد نمايي بهتر، اظهار كرد: اين شركت با نظارت سازمان تنظيم مقررات تشكيل مي‌شود كه در آن نمايندگاني از شهرداري، يك نفر به نمايندگي از شركت ارتباطات سيار (اپراتور اول) و يك نفر از اپراتور دوم تلفن همراه و يك نفر از تاليا وجود خواهد داشت كه در حال برگزاري جلسات متعددي در اين رابطه هستيم و تا امروز نيز نمايندگي‌هاي شركت ارتباطات سيار، تاليا و شهرداري معرفي شده است.

  وي افزود: اين شركت قرار است در خصوص سايت‌هاي مشترك مربوط به اپراتورها سرمايه‌گذاري و سايت‌ها را با توجه به فضاي مورد نياز اپراتورها تاسيس كند و از هر اپراتوري كه تقاضاي استفاده از فضا، دكل، برق و يا امكانات ديگر را داشته باشد، اجاره‌ي مورد نظر را دريافت كند.

  بنا بر اعلام اين شركت متشكل از سرمايه‌ي ‌49 درصدي شركت سرمايه‌ي شهر وابسته به شهرداري، 17 درصد سرمايه متعلق به ايرانسل، 17 درصد براي تاليا و 17 درصد نيز براي شركت ارتباطات سيار است 3. Top | #3


  درجه : عضو نيمه ممتاز
  شماره كاربري : 96720
  نوشته ها: 533
  جزئيات بيشتر

  گوشي جديد نوكيا تصوير درست را به شما مي‌دهد

  گوشي هاي جديد نوكيا مدل2630و2760 مبادله تصوير وتكنولوژي بلوتوث را وارد بازار كرده است.
  با اعتقاد به اينكه گوشي هاي تازه وارد به بازار بايد در عين شيك بودن ارزان نيز باشند شركت نوكيا امروز گوشي هاي مدل 2630و2740 را معرفي كرد.
  اين گوشي ها علاوه بر مد روز بودن داراي دوربين و تكنولوژي انتقال اطلاعات(بلو توث)نيز مي باشند و مصرف كنندگان ميتوانند هر كجا كه ميروند سر گرمي خود را نيز ببرند.

  "طراحي بسيار پيشرفته نوكيا 2630ونوكيا2760 تصويري برجسته به شما ارائه ميدهدوبا كاربري هاي متنوع تجربه جديدي رابراي مصرف كننده به ارمغان مي آورد" آقاي سورن پترسون قائم مقام ارشد نوكيا ضمن اداي اين مطلب اضافه كرد"و با اضافه كردن دوربين و تكنولوژي بلو توث به اين گوشي ها خريداران جديد قادر به تبادل تجربه هايشان با يكديگر خواهند شد"

  نوكيا مدل 2630
  اين مدل كه با ضخامت حدود 9/9 ميليمتر نازك ترين گوشي نوكيل ميباشد با طراحي بسيار مدرن وكاربري هاي متنوع پاسخگوي نيازهاي مشتريان جديد نوكيا خواهد بود.
  كاربري آسان دوربين اين گوشي همراه با سيستم بلو توث به كاربر اين امكان را مي دهد كه براحتي عكاسي كند ،عكس ارسال يا ذخيره سازي نموده وياچا پ كند. امكانات اين گوشي از قبيل EMAIL ,MMS تقويم وماشين حساب نيازهاي اداري كاربر را تامين مي نمايد از طرف ديگر راديو اف ام و سيستم MP3 ` پاسخگوي نياز هاي تفريحي مشتريست.

  نوكيا مدل 2760
  گوشي مد روز نوكيا مدل 2760 داراي دوربين ديجيتال وسيستم بلو توث مي باشد كه مشتريان را قادر به عكاسي وتبادل اطلاعات و عكس با ديگران مي سازد.
  كاربري آسان دوربين اين گوشي همراه با سيستم بلو توث به كاربر اين امكان را مي دهد كه براحتي عكاسي كند ،عكس ارسال يا ذخيره سازي نموده و يا چاپ كند.

  اين گوشي داراي امكانات ضبط و پخش ويدئو وراديو ي اف ام مي باشد.تركيب سيستم بلو توث وGRPS كاربر را قادر به كسب اطلاعات مورد نياز خود از طريق emailواينترنت مي سازد.
  دفتر تلفن اين گوشي قادر به ذخيره 1000 شماره تلفن مي باشد.
  ظرفيت بالاي ذخيره سازي SMS در اين گوشي كاربر را قادر ميسازد كه نسبت به ذخيره پيام مورد علاقه خود و ارسال براي دوستان اقدام كند.

  گوشي هاي نوكيا مدل2630 و2760 در سه ماهه سوم سال 2007 وارد بازار خواهند شد.قيمت تقريبي مدل2630- 85 يورو ومدل 2760- 90 يورو بدون احتساب ماليات خواهد بود 4. Top | #4


  درجه : عضو نيمه ممتاز
  شماره كاربري : 96720
  نوشته ها: 533
  جزئيات بيشتر

  رجیستر و بحران در بازار گوشی

  شنیده‌ها از بازار گوشی تلفن‌همراه حکایت از بحرانی سنگین در بخش واردات این وسیله ارتباطاتی دارد. به گفته فروشندگان، بازار گوشي تلفن‌همراه طي دو هفته اخير به دليل عدم رجيستر گوشي‌‏هاي وارد شده توسط نمايندگي‌‏هاي قانوني دچار بحران شده است.


  افشار فروتن لاريجاني، درگفت و گویی با بيان اين مطلب، مي‌گوید: نمايندگي‌‏هاي قانوني گوشي‌‏هاي تلفن‌همراه نمي‌‏توانند گوشي‌‏هايي را كه طي ماه اخير وارد كرده‌‏اند در بازار عرضه كنند و اين مساله باعث افزايش قيمت گوشي شده است.
  کارشناسان بازار معتقدند بايد تمهيداتي در نظر گرفته شود تا واردكنندگان قانوني كه طي ماه‌‏هاي اخير حجم فعاليت خود را گسترده كرده و براي بازار مصرف ايران نسبت به واردات گوشي اقدام كرده‌‏اند بتوانند اين كالا را در سطح بازار عرضه كنند.
  در عین حال رییس انجمن فروشندگان تلفن‌همراه مي‌گوید: در حال حاضر متقاضيان گوشي‌‏هاي موجود در بازار اين كالا را بالاتر از قيمت اصلي خريداري مي‌‏كنند كه هيچ‌‏كس در اين زمينه پاسخگو نيست.
  او با اشاره به ظرفيت تكميل شده ثبت سريال‌‏هاي گوشي در شبكه ارتباطات سيار، اظهار داشت: اين مساله نمي‌‏تواند پاسخ مناسبي براي سردرگمي و ضرر مشتركين براي خريد گوشي باشد.
  وي خاطرنشان كرد: گوشي تلفن‌همراه به حد كافي در انبارهاي واردكنندگان قانوني وجود دارد و شايسته نيست خريدار هزينه بيشتري را بابت اين قضيه پرداخت كند.
  فروتن ادامه داد: روند صعودي قيمت گوشي تلفن‌همراه در بازار معضلي است كه هرچه سريع‌‏تر مسوولان بايد آن را مرتفع كنند، چرا كه واردكنندگان قصد داشتند با گسترش فعاليت خود در واردات گوشي سطح تقاضاي بيشتري را پوشش دهند و حتي با تعرفه 60‌درصدي نسبت به واردات اين كالا اقدام كرده‌‏اند، اما در حال حاضر مشكل عدم ثبت سريال گوشي، سبب افزايش قيمت دوچندان در اين بازار شده است.
  اظهارات رییس انجمن فروشندگان تلفن‌همراه در حالی صورت مي‌گیرد که دو روز گذشته و پیش از آن رییس شرکت ارتباطات سیار اعلام کرده بود که منعی در رجیستر کردن گوشی‌های تلفن‌همراه وجود ندارد. با این حال و با توجه به بحران موجود در بازار، عدم رجیستر شدن گوشی‌های تلفن‌همراه توسط شرکت ارتباطات سیار شعار خدمات رسانی و پاسخ به تقاضای مخاطبان این شرکت را زیر سوال برده است. علی رغم آنکه وزارت ارتباطات و شرکت ارتباطات سیار خود را مسوول کنترل و مبارزه با قاچاق نمي‌دانند اما از چندی پیش این شرکت با رجیستر کردن گوشی‌هایی که به صورت قانونی وارد بازار مي‌شود به نوعی از ورود کالاهای قاچاق به کشور جلوگیری کرده است.
  در عین حال دو روز پیش رییس شرکت ارتباطات سیار در یک نشست مطبوعاتی اعلام کرده که از سال گذشته تاکنون 2میلیون گوشی تلفن‌همراه توسط بخش فنی این شرکت رجیستر شده است. این در حالی است که بنا به گفته همین مقام مسول شرکت ارتباطات سیار از اردیبهشت ماه سال گذشته تاکنون 8میلیون و 600‌هزار سیم کارت به متقاضیان تلفن‌همراه در کشور توسط اپراتور دولتی واگذار شده است. هرچند که مدیر ارتباطات سیار از چگونگی و نحوه ورود به شبکه 6میلیون و 600 هزار سیم‌کارت دیگر با لبخند اظهار بي‌اطلاعی کرد اما این طور به نظر مي‌رسد که مابقی گوشی‌ها به‌طور غیر قانونی وارد شبكه شده است. حال این سوال پیش مي‌آید که اگر شرکت ارتباطات سیار از سال گذشته تا به حال فقط 2‌ميليون گوشی رجیستر کرده است مابقی این 6‌ميليون گوشی چگونه وارد شبکه تلفن‌همراه کشور شده است؟
  دنیای اقتصاد 5. Top | #5


  درجه : عضو نيمه ممتاز
  شماره كاربري : 96720
  نوشته ها: 533
  جزئيات بيشتر

  نسخه‌ي ويژه‌ي موبايل لينوكس اوبونتو عرضه مي‌شود

  طراحان لينوكس اوبونتو قصد طراحي و عرضه‌ي ويرايش ويژه آن را براي دستگاه‌هاي قابل حمل دارند.

  طراحان لينوكس اوبونتو قصد دارند نرم‌افزار كدباز خود را به دستگاه‌هاي قابل حمل مجهز به اينترنت توسعه دهند و در نشست طراحي اوبونتو كه در پايان هفته در سويل اسپانيا برگزار خواهد شد، در مورد جزييات Ubuntu Mobile جديد به بحث خواهند نشست.

  بر اساس بيانيه‌ي منتشر شده در وب سايت اوبونتو برنامه نويسان اوبونتو نسخه‌ي موبايل سيستم عامل لينوكس خود را با همكاري اينتل طراحي خواهند كرد كه قصد طراحي يك پردازنده كم مصرف جديد و معماري چيپستي را دارد تا قابليت اينترنت كامل را در دستگاه‌هاي قابل حمل امكان‌پذير كند.

  به نظر مي‌رسد لينوكس اوبونتو در حال كسب محبوبيت ميان كاربران است زيرا شركت Dell نيز به تازگي اعلام كرد قصد عرضه‌ي رايانه‌هاي روميزي و لپ‌تاپ‌ها خود را با نصب لينوكس اوبونتو دارد تا تقاضاي مصرف كنندگان خود كه علاقه‌مند به اين سيستم عامل كد باز هستند،‌ برآورد كند و شركت كانونيكال كه اسپانسر تجاري اوبونتو است، نيز سرويس پشتيباني آن را در اختيار Dell قرار مي‌دهد.

  بر اساس اين گزارش سيستم عامل كد باز و رايگان مذكور در نوت بوك‌ها و رايانه‌هاي روميزي و سرورها كار مي‌كند؛ چالش‌هايي كه طراحان ويرايش موبايل اوبونتو با آن مواجهند شامل طراحي گرافيك سطح كاربري خلاقانه و قابليت‌هاي مديريت نيرو هستند 6. Top | #6


  درجه : عضو نيمه ممتاز
  شماره كاربري : 96720
  نوشته ها: 533
  جزئيات بيشتر

  اتمام اخبار امروز

  اينم از اخبار امروز
  اميدوارم كه براتون جالب بوده باشه
  اگر اين طور بود دكمه تشكر رو يه فشارش بده !!!!!
  :roolleyes:

   توضیحاتی درباره این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •