× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 46

آرشیو

1. Top | #11

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 90144
    جزئيات بيشتر

دوستاني كه استفاده ميكنن لطفا شرايط مصرف اعتبارشو بگن يعني اينكه مانند تاليا تاريخ مصرف داره يا مانند ايرانسل بدون تاريخ مصرف هستش و اگر تاريخ مصرف داره چجوريه اعتبار اوليه اش چند و تاريخ مصرفش چند ماه است و...

2. Top | #12

شماره كاربري : 99302
    جزئيات بيشتر

کارت های 10 هزار تومانی اعتبارشون 2 ماه و کارت های 20 هزار تومانی اعتبارشون 5 ماه بعد از اولین تماس یا مسیج است .

3. Top | #13

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 112447
    نام : محسن حسنی
    جزئيات بيشتر

پیش فرض ثبت نام سیم کارت اعتباری

سلام
    من حدود یک ماه پیش ثبت نام کردم. اگه شما هم می خواهید این نوع سیم کارتها رو بخرید برید به سایت www.mci.ir و اونجا با وارد کردن مشخصات کامل خودتون می تونید سیم کارت اعتباری خریداری کنید. و پس از تکمیل ثبت نام، یعنی پس از تکمیل پرداخت سیم کارت اعتباری می تونید اونو حدود ده روز تحویل بگیرید.
    من یک ماه پیش ثبت نام کردم؛ اون موقع فقط اسم نویسی بود یعنی فقط باید هزار تومان پرداخت می کردی، ولی الان قسمت جدیدی در سایت باز شده به نام تکمیل ثبت نام سیم کارت اعتباری که با تکمیل این قسمت و پرداخت وجه مورد نظر ثبت شما تکمیل میشه. در ثبت نام اولیه فقط باید هزار تومان پرداخت کنید. و هنگام تکمیل ثبت نام باید سی و سه هزار تومان دیگه پرداخت کنید. که جمعاً میشه سی و چهار هزار تومان.
    من تماس گرفتم به شماره تلفن 09990 و با اپراتور که صحبت کردم، گفت وقتی که ثبت نام رو تکمیل می کنی حدود ده روز دیگه مراجعه کن همون دفتر خدمات ارتباطی که آدرس اونو توی فرم ثبت نام برای ما نوشتی و تحویل بگیر. امیدوارم که همین طور باشه و سر قول خدوشون بمونن. به هر حال من که منتظرم.
    ضمناً باید از طریق اینترنت وجه رو واریز کنید، یعنی باید توی یکی از بانکهایی که کارتهای کردیت دارن حساب داشته باشید تا در این سایت بتونید رمز رو وارد کنید تا پول برداشت شود. مثل بانک ملت، مسکن و غیره. در خود سایت لیست بانکها رو می تونید ببینید.
    وقتی که وارد سایت می شید اول به قسمت ثبت نام سیم کارت اعتباری بروید و پس از پرداخت هزار تومان، و تکمیل ثبت نام، به قسمت تکمیل ثبت نام سیم کارت اعتباری وارد شوید و اونجا آخر مرحله است.
    امیدوارم که این مطلب مفید بوده باشه.

4. Top | #14

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : انجمن سامسونگ
    شماره كاربري : 83334
    جزئيات بيشتر

من هم همین کار رو کردم. روز دومی هم که تکمیل ثبت نام رو راه انداخت، ثبت نامم رو تکمیل کردم.
    ایشالله که همون ده روز بیشتر طول نکشه.
    یه خورده باورش سخته که سیم کارتای مخابرات رو 10 روزه بدن!!

5. Top | #15

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 69863
    جزئيات بيشتر

بسته به کارت شارژ2ماه یا 5ماه اعتبارداره که بعدازاین مدت 2ماه یکطرفه میشه وبازم اگرشارژش نکنی تایکسال مهلت داره که شارژبشه وبعدازاون درصورت عدم شارژ ، شماره روازدست میدی درضمن ازتمام خدمات سیم کارت دائمی میتونی استفاده کنی

6. Top | #16

شماره كاربري : 70442
    جزئيات بيشتر

سلام من هم گرفتم 600000ریال البته آزاد
    مزیت ومعایبی هم داره که به نظر من مزیت اش میتونه آنتن دهی اش باشه که هیچ تفاوتی با دایمی نداره وبدی که داره به قول دوستمون تاریخ مصرف داره که اگه مثل ایرانسل تاریخ مصرف نداشت خیلی بهتر بود

7. Top | #17

شماره كاربري : 91314
    جزئيات بيشتر

اگه کسی تا حالا با ثیت نام اینترنتی تونسته بگیره اینجا اعلام کنه ببینیم واقعا 10 روز طول میکشه

8. Top | #18

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 93505
    نام : .:: هادی خان ::.
    جزئيات بيشتر

به نظر منم تنها عیبی که داره تارخ مصرفیه که دارن...کاش مثل ایرانسل بود...بچه ها شماره ی سیمتو میشه خودمون انتخاب کنیم یا نه..؟

9. Top | #19

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 34648
    جزئيات بيشتر

نه امكان انتخاب شماره نيست

10. Top | #20

شماره كاربري : 91314
    جزئيات بيشتر

من الان 14 روز میشه که بقیه پول رو دادم ولی وقتی میرم امور مشترکین میگن هنوز خبری نیست
    زنگ زدم 81711 گفت زنگ بزن 81712222 وقتی زنگ میزنم اصلا کسی گوشی رو بر نمیداره که جواب
    بده
    ابنم هم از تکنولوژی روز ,ما که ابنترنتی ثبت نام کردیم باید اطلاعاتمون زودتر بهشون رسیده باشه و زودت به ما جواب بدن
    تازه تا چند روز اول امور مشترکین نمیدونست که سیم کارتهای اینترنتی دست خودشون میاد

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع