× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

پرسش و پاسخ

1. Top | #1

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 90144
    جزئيات بيشتر

اساتيد در مورد اين ويروس نظر بدن

با سلام خدمت اساتيد ومديران محترم امروز كه داشتم از محل كارم كه در شهر ديگر است برميگشتم وطبق عادتي كه دارم بلوتوث گوشيم روشن بود ودر حال گوش دادن به موسيقي بودم يهو صدا قطع شد وشخصي درخواست ارسال فايل از طريق بلوتوث را كرد ومن نيز از روي كنجكاوي تاييد كردم فايل كوچكي دريافت شد و وقتي خواستم فايل را نگاه كنم برنامه اينيستالر گوشي باز شد وشروع به نصب برنامه كرد كه زود كنسل زدماين فايل را چندين بار با نامهي مختلف ارسال كرد كه همگي با پسوند sis بودند ودرخواست نصب شدن ميكردند .اين فايلها را از طريق برنامه اكسپلورر پيدا كردم همگي به يك اندازه بودند ودر حدود 26.53 كيلو بايت بودند ولي با نامهاي مختلف كه معني خاصي نداشتند وقتي يكي از اين فايلها را به كامپيوترم منتقل كردم نورتون آنتي ويروس آنرا ويروسي به نامSymbOS.Commwarrior.B شناسايي كرد وحذف كرد از دوستان ميخوام اگر كسي در اين مورد اطلاعاتي داره كه اين فايلها چگونه وبا چه نرم افزاري توليد وارسال شده لازم به ذكر است كه من به يك پسر در اتوبوس شك كردم كه يك گوشي N95 در دستش بود

2. Top | #2

جزئيات بيشتر

كسي نظري نداره

3. Top | #3

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 45003
    جزئيات بيشتر

دوست عزيز همون جوري كه شما گفتيد اسم اين ويروس كوم واريور هستش و در صورتي كه بلوتوث شما روشن باشه اين ويروس رو دريافت ميكنيد و بعد چند روز گوشي شما مدام ريست ميكنه و شما كلافه ميشي بهترين كار اينه تمام فايلها تو باكس رو پاك كني و اين نرم افزار رو تو منيجر گوشي پاك كني در مورد نحوه ارسال هم بايد بگم كسي كه اين ويروس رو تو گوشيش داره و بلوتوثش هم روشن باشه براي شما ارسال ميشه البته خود به خود كار اين ويروس الوده كردن گوشي ها است و گوشي بازها اكثرا با نام اين ويروس اشنا هستند و بعد از دريافت اونو پاك ميكنن به شما هم توصيه ميكنم اگه از هنسفري بلوتوث براي كوش دادن به موزيك استفاده ميكنيد در قسمت تنظيمات بلوتوث خود را مخفي كنيد موفق باشي تشكر هم يادت نره در ضمن بد نيست سوالاتت رو تو تايپيك من مطرح كني :

4. Top | #4

جزئيات بيشتر

يعني دوست عزيز منظور شما اينه كه اين فايلها خود به خود ارسال ميشن وشخص صاحب گوشي در اين كار نقشي تداره ولي من تا اونجايي كه متوجه شدم اون پسر به طور موذيانه اي افراد داخل اتوبوس رو زير نظر داشت تا شخص قرباني رو پيدا كنه

5. Top | #5

درجه : مدير بازنشسته
    شماره كاربري : 81903
    نام : رائول
    جزئيات بيشتر

دوست عزیزم
    این ویروس از ویروسهای نام آشناست من که وقتی گوشیم گرفت هر کاری کردم نرفت تنها راهی که میمونه اینه که گوشیتو فرمت کنی

6. Top | #6

جزئيات بيشتر

دوستان ديگر نظري ندارن

7. Top | #7

جزئيات بيشتر

من که تنها راه حله برای درست شدن گوشیت و گفتم

دیگه بحثی نمونده نظر میخوای چی کار مگه داری درباره اتم صحبت میشه که همه بیا نظر بدن

8. Top | #8

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 80200
    جزئيات بيشتر

دوست عزیز این ویروس تنها با انتی ویروس بیت دفندر ورژن2.0beta از بین میره نیازی هم به فرمت نداری.برات اپلود کردم.
    این فایل برنامه:
    http://www.speedyshare.com/315881691.html

اینم فایل اپدیتش:
    http://www.speedyshare.com/819820745.html

فقط بعد از اینکه هر دوتا فایل رو نصب کردی (ترجیحا در مموری) موقع اسکن قسمت scan action رو از ask user به deleted تغییر بده.فقط بگم که بقیه انتی ویروسها فقط میتونن این ویروس (worm)رو شناسایش کنن ولی نمیتونن اونو از درایو c گوشی پاک کنن.

9. Top | #9

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 29220
    جزئيات بيشتر

عزیزم شما گوشی رو با کابل به کامپیوتر وصل کن بعد با انتی ویروس چک کن

البته بهتره از انتی ویروسهای جدید و اپدیت شده استفاده کنید

روی گوشی هم انتی ویروس سیم ورک بریز

کی با ان95 سوار اتوبوس میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

10. Top | #10

جزئيات بيشتر

من قبلا ثابقه این ویروس و تو گوشیم داشتم....با آنتی ویروسم که اسکن میکردم پاک میکرد ولی درست نمیشد

برای همین گفتم فرمتش کن

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع