× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 43 از 43

آرشیو انجمن مشاوره

1. Top | #1

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 59110
    نام : فرزاد
    جزئيات بيشتر

پیش فرض بهترين گوشي كه صفحه lcd اون بزرگ و رزولوژن بالا و واضحي داشته باشه چيه؟

دوستان عزيز گوشي اي كه صفحه lcd اون اولا بزرگ باشه دوما رزولوژن آن زياد و تصويره شفاف و واضحي داشته باشه كدوم گوشي هست. قيمت و نوع گوشي مهم نيست . فقط صفحه بزرگ و خيلي خيلي واضح وشفاف باشه كه اگه آدم ميبينه لذت ببره. مهم براي من كيفيت خود تصويره lcd گوشي هست.

2. Top | #41

درجه : مدير بازنشسته
    شماره كاربري : 77078
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط j.j
    خیلی سادست .

اگر مسئله ی پول نداری یک پاکت پی سی با قیمت 900 - 700 هزار تومان بگیر که بالاترین و بزرگترین رزولوشن را داشته باشه ولی نه jasjar . چون خیلی ازش تعریف نمیکنن و شما هم نباید فقط به کیفیت صفحه نمایش توجه کنی . میتونی برای پیدا کردن مدل مورد نظرت به سایت www.gsmarena.com بری .

ولی اگه محدودیت مالی داری من بهت تو گوشی های قلمی m600 سونی اریکسون رو توصیه میکنم .
    قیمت با گارانتی حدود 350 هزار تومانه .
    اتفاقا اکثر پاکت پی سی ها با اینکه lcd بزرگی دارند ولی کیفیت اسکرینشون کمه و کنتراست رنگ بالایی ندارند اغلب 65k هستند.

3. Top | #42

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 93942
    جزئيات بيشتر

salam be nazare man N73 behtarine

4. Top | #43

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 56876
    جزئيات بيشتر

N71 رو هم میتونی تو لیستت بذاری.

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345

توضیحاتی درباره این موضوع