× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.

بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 18 از 18 نخستنخست ... 8161718
نمایش نتایج: از 171 به 173 از 173

آرشیو

1. Top | #171

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 31267
    سپاس ها : 37
    سپاس از شما 6 بار در 4 پست
    جزئيات بيشتر

الان از طريق خود گوشي آپ كردم bulid number شد 2.50.405.2 ولي بازم همن ارورو ميده

2. Top | #172

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 190604
    نام : بابک
    سپاس ها : 556
    سپاس از شما 5,594 بار در 1,737 پست
    جزئيات بيشتر

سلام دوستان
    از روی کنجکاوی تمام این18 صفحه رو خوندم...دی!
    دیدم که خیلی از دوستان برای نصب فایل رسمی EXE مشکل دارن...
    و چون گوشی دم دستم داشتم خواستم که تست کنم و ببینم که منم همین مشکل رو دارم یا خیر
    ...و بله منم همین ارور 131 رو دیدم

و اما مشکل کجاست....عجله نکنید میگم
    البته قبل من خیلی از دوستان گفتن...بله درست حدس زدید ...گلد کارت

اما چند نکته ظریف هم هست

اولا برای ساخت گلد کارت از روش هایی که دوستان معرفی کرده بودند موفق به ساخت شدم ولی همچنان با ارور مواجه بودم...(پس اون دوستانی که میگن 100 دفعه گلد کارت ساختن ولی نتیجه نگرفتن کاملا حق دارن...شاید این روش گلد کارت ساختن روی بعضی از دستگاها جواب نده)
    بخاطر همین مجبور شدم که با باکس XTC مموری کارتمو گلد کنم ..
    میدونم که کمتر کسی اینجا XTC داره ..چون بدرد یوزر معمولی نمیخوره...

اما نکات ظریف
    1-حتما و حتما اخرین نسخه HTC SYNC رو بنصبید
    2-سپس گوشی رو به یو اس بی وصل کنید و گزینه htc sync رو انتخاب کنید..صبر کنید تا نرم افزار روی سیستمتون اجرا بشه و سپس توسط نرم افزار گوشی رو سینک کنید....حالا از منوی نوتیفیکیشن گزینه Charge only رو انتخاب کنید
    3-روی فایل اجرایی کلیک راست کرده و run as admin رو بزنید
    مراحل نصب رو طی کرده تا گوشی اتوماتیک به بوتلودر رفته و شروع به نصب رام کند...
    اگر خودتون گوشی رو به بوت لودر ببرید و بخواهید رام نصب کنید اررور میده..حتما باید گوشی روشن باشه و اقدام به نصب رام کنید

فراموش نکنید که مموری رو قبل از اپدیت توی گوشی بزارید...دی(گفتم شاید مثل من حواس پرت باشید)

دوستان براتون فایل گلد کارت خودم رو پیوست میکنم...هرچند بعید میدونم جواب بده ولی تست کنید...چون باکس xtc کاری با cidو کلا کاری با گوشی برای ساخت گلد کارت نداره.....فقط میمونه که این گلد کارت مخصوص مموری کارت من باشه...بهرحال تست کنید
    اول مموری کارتتون رو با fat32 فرمت کنید...فرمت سریع نباشه
    سپس اسم مموری کارتتون رو به XTCGOLDCARD تغییر بدید ...حروف بزرگ
    فایل پیوست رو دانلود و پس از انزیب در روت مموری کپی کنید(حجم فایل 80بایت هست و پس از انزیپ ممکنه حجم فایل رو 0 نشون بده) بهرحال این روش قطعی نیست و صرفا برای تست ارائه شده
    مراحل بالا رو جهت نصب رام انجام دهید

در ضمن هر کسی از دوستان که به هیچ عنوان نتونست گلد کارت صحیح برا خودش بسازه با مراجعه حضوری بصورت رایگان با XTC براش گلدکارت میسازم...اینم بخاطر بچه های گل موبایلستانی و مدیران زحمتکشش

3. Top | #173

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 733984
    سپاس ها : 0
    سپاس از شما 0 بار در 0 پست
    جزئيات بيشتر

با سلام. دوست عزیز این لینکها یه کم مشکل دارند. اگر جسارت نباشه، امکانش هست برام ایمیل کنی. البته برای غیر روت میخوام. ضمنا من خیلی وارد نیستم. درمورد ریکاوری هم یه توضیحی بده که چه جوری نصبش کنم. اگر لطف کنی ممنون میشم. nasirmeraji@yahoo.com

صفحه 18 از 18 نخستنخست ... 8161718

توضیحاتی درباره این موضوع