× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

آرشیو

موضوع: یک سوال

1. Top | #1

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 59163
    جزئيات بيشتر

یک سوال

شاید سوال مسخره ای باشه اما برای من مهمه
    آیا میشه تلقی که روی صفحه نمایش موبایل ها هست از جایی تهیه کرد؟ مثلا N73
    یا میشه از یه چیز دیگه بجای اون استفاده کرد که صفحه خش نیفته؟

2. Top | #2

شماره كاربري : 50515
    جزئيات بيشتر
    این محافظ رو تو پاساژ علاالدین می تونی پیداش کنی اما دوست من، به عنوان کسی که
    همه این کار را رو قبلاً کرده بهت یه توصیه ای می کنم !! قشنگ همه محافظ و طلق و نایلون
    و .... همه چی اطراف گوشی رو بنداز دور و با گوشیت صفا کن و اعصاب خودتو با این جور چیزا
    خراب نکن!! خدای نکرده برات اتفاق میافته که گوشی از دستت میافته و خراب میشه بدون اینکه
    حتی یکبار کیفیت واقعی صفحه نمایششو دیده باشی ( چون روش محافظ بوده !!! ) بعدشم
    یک لحظه صفا کردن شما با گوشی قیمتش میارزه به صدتا N73 !!!! این محافظا و طلق شیشه
    ای ها و..... همش تله پولن!! والا گوشی یه وسیله مصرفی و باید ازش استفاده بشه و با
    بهترین امکاناتشم استفاده بشه که یکی از مهمتریناشم کیفیت صفحه نمایشه !! حالا می خواد
    خش بیافته یا نیافته!! انشالله به آینه عمرت خش نیافته والا اینا همش حرفه !!

ممنون:flower:

3. Top | #3

شماره كاربري : 59163
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط hajarash
    این محافظ رو تو پاساژ علاالدین می تونی پیداش کنی اما دوست من، به عنوان کسی که
    همه این کار را رو قبلاً کرده بهت یه توصیه ای می کنم !! قشنگ همه محافظ و طلق و نایلون
    و .... همه چی اطراف گوشی رو بنداز دور و با گوشیت صفا کن و اعصاب خودتو با این جور چیزا
    خراب نکن!! خدای نکرده برات اتفاق میافته که گوشی از دستت میافته و خراب میشه بدون اینکه
    حتی یکبار کیفیت واقعی صفحه نمایششو دیده باشی ( چون روش محافظ بوده !!! ) بعدشم
    یک لحظه صفا کردن شما با گوشی قیمتش میارزه به صدتا N73 !!!! این محافظا و طلق شیشه
    ای ها و..... همش تله پولن!! والا گوشی یه وسیله مصرفی و باید ازش استفاده بشه و با
    بهترین امکاناتشم استفاده بشه که یکی از مهمتریناشم کیفیت صفحه نمایشه !! حالا می خواد
    خش بیافته یا نیافته!! انشالله به آینه عمرت خش نیافته والا اینا همش حرفه !!

ممنون:flower:
    راست میگی اما اگر صفحش خط خطی بشه که دیگه نمیشه هیچ وقت باهاش صفا کرد.
    اگه با محافظ زمین بخوره چیزیش نمیشه اما بدون محافظ که ...
    وگرنه هر کسی دوست داره گوشیش بدون طلق و محافظ باشه
    بازم ممنون

4. Top | #4

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 93505
    نام : .:: هادی خان ::.
    جزئيات بيشتر

به نظر منم جنگ اول به از صلح آخره ...پس فردا که بخوای عوضش کنی کلی میخوره تو سره مال...

5. Top | #5

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 45633
    نام : sam
    جزئيات بيشتر

سلام
    من بعدم مياد محافظ ولي براي بعدش مجبورم استفاده كنم
    چون اصولا ادمي كه زود زود گوشي عوض ميكنم ميندازم وگر نه به جز بزرگ كردن گوشي چيز ديگه نيست

6. Top | #6

درجه : توقیف شده
    بخش : Android OS
    شماره كاربري : 53275
    نام : The Unforgiven
    جزئيات بيشتر

با سلام
    من هم از این قاب ها استفاده میکنم .
    گوشی من W900 هست و 3 یا 4 بار تو خیابون از دستم افتاده ولی چون قاب داشته بلایی سرش نیومده .
    اما استفاده من از قاب برای محافظت از بدنه یا Lcd نیست بلکه برای محافظت از دوربین این گوشی هست
    که حالت برامده داره . اما واقعا این طلق یا محافظ ها کیفیت Lcd رو نابود می کنن .

7. Top | #7

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 58346
    جزئيات بيشتر

به خاطر خارج شدن از بحث و گرفتن جواب سوال دوستمون تاپیک قفل شد

توضیحاتی درباره این موضوع