• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 38

پرسش و پاسخ

1. Top | #1

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 424203
      نام : مهديشونم
      سپاس ها : 2,765
      سپاس از شما 8,752 بار در 1,647 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض تاپیک جامع پرسش و پاسخ WebOs || HP Touchpad

با توجه به اين كه عده اي از فارسي زبانان در اقصا نقاط جهان اين تبلت خوب و كارامد hp را خريداري كرده اند بر آن شديم تا تاپيكي بزنيم تا شما عزيزان سوالات خود را در رابطه با اين تبلت قوي و زيبا بپرسيد.از تمامي دوستاني كه توانايي همكاري دارند خواهش ميكنم دريغ نكنند.
      لطفا براي تشكر از زحمات دوستاني كه در اين تاپيك كمك رسان بقيه هستند روي دكمه ي تشكر كليك كنيد

2. 5 كاربر زير از شما N E X U S عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #2

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 215370
      سپاس ها : 37
      سپاس از شما 16 بار در 12 پست
      جزئيات بيشتر

میخواستم بپرسم زبان فارسی ساپورت میکنه یا سایتهای فارسی رو با مشکل باز میکنه؟
      و اینکه موقع اتصال به پی سی حالت mass storage بازه یا مثله آیپد و ویندوز فون باید با یه برنامه جانبی روش فایل ریخت!
      با تشکر

5. Top | #3

درجه : مدير ارشد بازنشسته
      رتبه :
      بخش : symbian os ، meego maemo ، تعمیرات
      شماره كاربري : 151591
      سپاس ها : 109,227
      سپاس از شما 93,572 بار در 12,684 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط g00dy
      میخواستم بپرسم زبان فارسی ساپورت میکنه یا سایتهای فارسی رو با مشکل باز میکنه؟
      و اینکه موقع اتصال به پی سی حالت mass storage بازه یا مثله آیپد و ویندوز فون باید با یه برنامه جانبی روش فایل ریخت!
      با تشکر
      سلام

دوست من در مورد فارسی اطلاعی ندارم.
      ولی فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه.

اما در مورد اتصال به کامپیوتر ، این تبلت هیچ مشکلی نداره و وقتی که از طریق کابل USB به
      سیستم متصلش می کنید ، در تبلت حالت USB Drive رو انتخاب میکنید و بعد از اینکه
      درایورهای لازمش لود شدند در ویندوز یا در مک ، حافظه ی تبلت دقیقا شبیه یک فلش
      مموری در اختیار شما قرار میگیره و خیلی راحت میتونید اطلاعات رو به داخل اون منتقل کنید
      یا اطلاعات رو ازش بردارید.

--------------------------------------------
      .
      .
      .

6. 4 كاربر زير از شما MaKenZi عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #4

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 424203
      نام : مهديشونم
      سپاس ها : 2,765
      سپاس از شما 8,752 بار در 1,647 پست
      جزئيات بيشتر

تشكر از محسن جان كه توضيحات كامل و جامع دادند،در مورد زبان فارسي بايد بگم كه اين تبلت متاسفانه ساپورت خوبي از زبان فارسي و عربي نداره، كيبورد عربي داره ولي فارسي نداره .تعداد برنامه هايي كه عربي رو هم جزو زبان ها قرار دادند خيلي كم هست.ولي اگر با اين قضيهي زبان مشكل نداريد و براي خريد اين تبلت رو ميخواهيد بايد بگم واقعا تبلت خوبي هست،سخت افزار مناسب،اينترفيس فوق العاده عالي و مخصوص تبلت،ساپورت عالي براي بازي و برنامه داره،به طوري كه همين الان اگر به ماركتش نگاه كنيد خيلي از بازي هاي معروف هستند كه براش ارائه شدند.مهم تر از همه ي اين ها ساخته شدن توسط hp هست كه از همه مهم تر هست،شركتي كه تويةايران كسي نميشناسه ولي يكيةاز قدرمتند ترين شركت هاست و يكيةاز بهترين پشتيباني ها از محصولاتش رو داره.

8. 4 كاربر زير از شما N E X U S عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #5

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 247086
      نام : مهدی
      سپاس ها : 545
      سپاس از شما 1,369 بار در 395 پست
      جزئيات بيشتر

با سلام و خسته نباشید
      چند روز پیش سهام شرکت اچ پی به طرز وحشتناکی سقوط کرد. قیمت تبلت اچ پی از نصف هم کمتر شده
      من امروز سفارش دادم عموم از انگیلیس واسم بیاره
      به نظر من باید دولوپر بچسبن به webos و اپلیکیشن بسازن. تبلت های اچ پی رو دارن تو هوا میخرن
      کسی سایت خارجی واسه برنامه های webos نداره؟

10. كاربران زير از شما soft_b عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #6

شماره كاربري : 391575
      سپاس ها : 15
      سپاس از شما 9 بار در 4 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط soft_b
      با سلام و خسته نباشید
      چند روز پیش سهام شرکت اچ پی به طرز وحشتناکی سقوط کرد. قیمت تبلت اچ پی از نصف هم کمتر شده
      من امروز سفارش دادم عموم از انگیلیس واسم بیاره
      به نظر من باید دولوپر بچسبن به webos و اپلیکیشن بسازن. تبلت های اچ پی رو دارن تو هوا میخرن
      کسی سایت خارجی واسه برنامه های webos نداره؟
      سلام عزیز
      نمی دونم جوابتون رو گرفتین یا نه
      ولی برنامه WebOSQuickInstall رو که دانلود کنید سمت چپ ستا دکمه هست که یکیش خودش انلاین برنامه های WebOs تو داره و می تونید دانلود و نصب کنید

12. 2 كاربر زير از شما edennvl عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #7

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 33065
      نام : محمد
      سپاس از شما 1,418 بار در 220 پست
      جزئيات بيشتر

سلام

من این تبلت رو خریدم و آلان چند روزی دارم باهاش کار میکنم. در مورد فارسی مشکل داره من تونستم فارسی رو برای مشاهده صفحات وب درست کنم ولی کی برد عربی یا فارسی نداره البته دارند آندروید رو روش پورت میکنند که اگه بشه واقعا عالی میشه چون سخت افزارش واقعاً عالی است .

فایلهای FullHD 1080p رو براحتی باز و اجرا میکنه البته با یه برنامه جانبی برنامه پلیر خودش جالب نیست من یه تورنت 4 گیگ بازی و برنامه براش دانلود کردم که البته برنامه هاش زیاد نیست و بعضی از بازیها هم خوب اجرا نمیشن .

یه پلیر صوتی عالی هم براش گرفتم . بزودی برنامه ش رو معرفی میکنم. البته زیاد برنامه کاربردی نداره ولی تعداد بازیهاش بد نیست .

در مورد فارسی هم اگه از دوستان کسی خواست راهنمایش کنم.

14. 3 كاربر زير از شما mmx_2020 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #8

شماره كاربري : 378879
      نام : armin
      سپاس ها : 178
      سپاس از شما 134 بار در 58 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mmx_2020
      سلام

من این تبلت رو خریدم و آلان چند روزی دارم باهاش کار میکنم. در مورد فارسی مشکل داره من تونستم فارسی رو برای مشاهده صفحات وب درست کنم ولی کی برد عربی یا فارسی نداره البته دارند آندروید رو روش پورت میکنند که اگه بشه واقعا عالی میشه چون سخت افزارش واقعاً عالی است .

فایلهای FullHD 1080p رو براحتی باز و اجرا میکنه البته با یه برنامه جانبی برنامه پلیر خودش جالب نیست من یه تورنت 4 گیگ بازی و برنامه براش دانلود کردم که البته برنامه هاش زیاد نیست و بعضی از بازیها هم خوب اجرا نمیشن .

یه پلیر صوتی عالی هم براش گرفتم . بزودی برنامه ش رو معرفی میکنم. البته زیاد برنامه کاربردی نداره ولی تعداد بازیهاش بد نیست .

در مورد فارسی هم اگه از دوستان کسی خواست راهنمایش کنم.
      اقا یه خورده بیشتر توضیح بدین.چن خریدین؟کیفیت صفحش چطوره؟full hdچه فرمتایی پخش میکنه؟مرسی

16. Top | #9

شماره كاربري : 33065
      نام : محمد
      سپاس از شما 1,418 بار در 220 پست
      جزئيات بيشتر

همه فرمتهای ویدئویی رو با یه برنامه بنام com.kalemsoft.ksmplayer_0.4.0_all.ipk اجرا میکنه hd و FullHd رو هم براحتی اجرا میکنه.

گروه ایران دلیور قیمت 16 گیگ رو 410 زده و 32 گیگ رو 450

آندروید 2.3.7 نسخه الفا هم براش دیشب آومده که من نصب کردم باگ زیاد داره ولی فارسی ساپورت هست .

کیفیتش عالی هست به نظر من بعد از آیپد بهترین کیفیت رو داره صفحه نمایشش هم ips است همون صفحه نمایش آیپد
      ویرایش توسط ~DrunK : 17-02-2012 در ساعت 15:46

17. 2 كاربر زير از شما mmx_2020 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #10

شماره كاربري : 636558
      سپاس ها : 8
      سپاس از شما 12 بار در 6 پست
      جزئيات بيشتر

سلام.میخواستم بدونم این تبلتو از کجا میشه با قیمت مناسب تهیه کرد؟لطفا اگه کسی میدونه قیمتشو بگه.

19. كاربران زير از شما ehsan.nasa عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع