× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 2 از 14 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 138

پرسش و پاسخ

1. Top | #11

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 156508
    نام : Cherik
    سپاس ها : 4,697
    سپاس از شما 1,039 بار در 369 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedj2
    چه فایده نمی گیره ! یعنی پروتوکول pptp , l2tp رو نمی گیره ):

می گیره !
    ویرایش توسط ~DrunK : 24-12-2012 در ساعت 21:33

2. كاربران زير از شما behzad00 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #12

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 361797
    نام : علیرضا
    سپاس ها : 1,160
    سپاس از شما 546 بار در 240 پست
    جزئيات بيشتر

سلام.
    سوالاتی که دارم خیلی نایابه و حسابی سخت!
    راستش من یک و دویست پول دارم. هم یه گوشی شاخ میخوام هم یه تبلت!
    اول نظرم رو آیفون 4 یا آیپد 2 بود اما بعد از محدودیت هاشون دلم زد...از گوشیها و تبلت های آندرویدی هم اصلا خوشم نمیاد!
    خیلی گشتم تا تونستم یه گزینه مناسب گیر بیارم:
    Blckberry Playbook 32 gb-700 toman+ Bold 9780-520 toman.
    حالا من اومدم یه سری سوال تخصصی در موردشون از شما بپرسم تا خیالمو راحت کنید! آخه اگه همه چیز اوکی باشه همین فردا یا پس فردا میرم میگیرمشون...
    سوالاتمم ایناست:
    1-این سیستم عامل QNX چجوریاس؟ کسی هست که باهاش کار کرده باشه؟ سختیای آی پد رو که نداره؟ عکسهای رابط کاربریشو دیدم با حال بود.نرم افزاراش چی خوبن یا نه؟
    اصلا میشه از محصولات بلکبری تو ایران درست و حسابی استفاده کرد یا نه؟نرم افزاراش راحت گیر میاد؟ اگه بخوایم از مارکتش دانلود کنیم میتونیم مثل آیپد از گیفت کارت یا همچین چیزی استفاده کنیم؟

2-در واقع من رو آی پد مدل 3G کلید کرده بودم. به خاطر سیم کارت خوردنو جی پی اسش...
    حالا میشه از گوشیه بلکبری اینترنت جی پی ار اس رو به تبلتش داد یا از جی پی اسش روی تبلتش استفاده کرد یانه؟ آخه پلی بوک سیم کارت خور یا مسیر یاب نداره مثل مدل وای فای ای پد... خلاصش اینکه میخوام حسابی از جزییات و کاربردد های Blackberry Bridge با خبر بشم.
    اگه کسی میدونه یا قبلا استفاده کرده ممنون میشم دقیق بهم توضیح بده.آخه برام خیلی مهمه.

4. Top | #13

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mactavish-a
    سلام.
    سوالاتی که دارم خیلی نایابه و حسابی سخت!
    راستش من یک و دویست پول دارم. هم یه گوشی شاخ میخوام هم یه تبلت!
    اول نظرم رو آیفون 4 یا آیپد 2 بود اما بعد از محدودیت هاشون دلم زد...از گوشیها و تبلت های آندرویدی هم اصلا خوشم نمیاد!
    خیلی گشتم تا تونستم یه گزینه مناسب گیر بیارم:
    Blckberry playbook 32 gb-700 toman+ bold 9780-520 toman.
    حالا من اومدم یه سری سوال تخصصی در موردشون از شما بپرسم تا خیالمو راحت کنید! آخه اگه همه چیز اوکی باشه همین فردا یا پس فردا میرم میگیرمشون...
    سوالاتمم ایناست:
    1-این سیستم عامل qnx چجوریاس؟ کسی هست که باهاش کار کرده باشه؟ سختیای آی پد رو که نداره؟ عکسهای رابط کاربریشو دیدم با حال بود.نرم افزاراش چی خوبن یا نه؟
    اصلا میشه از محصولات بلکبری تو ایران درست و حسابی استفاده کرد یا نه؟نرم افزاراش راحت گیر میاد؟ اگه بخوایم از مارکتش دانلود کنیم میتونیم مثل آیپد از گیفت کارت یا همچین چیزی استفاده کنیم؟

2-در واقع من رو آی پد مدل 3g کلید کرده بودم. به خاطر سیم کارت خوردنو جی پی اسش...
    حالا میشه از گوشیه بلکبری اینترنت جی پی ار اس رو به تبلتش داد یا از جی پی اسش روی تبلتش استفاده کرد یانه؟ آخه پلی بوک سیم کارت خور یا مسیر یاب نداره مثل مدل وای فای ای پد... خلاصش اینکه میخوام حسابی از جزییات و کاربردد های blackberry bridge با خبر بشم.
    اگه کسی میدونه یا قبلا استفاده کرده ممنون میشم دقیق بهم توضیح بده.آخه برام خیلی مهمه.
    چیزی که مسلم سیستم عامل qnx قویترین سیستم عامل تبلتهاست.اینو تا کارنکنید باهاش درک نمیکنید.هیچ تبلتی به خوشدستی و سرعت پلی بوک نیست ومرور اینترنت و نمایش فیلم و فیلمبرداری اون شاهکاره.مشکل اکثر تبلتها عدم داشتن یا نقص تسک منیجر هستش ولی این تبلت صدتابرنامه بازشه براحتی بایک انگشت و بدون مکث میتونید سوئیچ کنید بین برنامه ها.
    تبلت پلی بوک سازگاری کامل با گوشیهای بلکبری داره.اصلا وقتی یه گوشی بلکبری داشته باشی پلی بوک به یه گوشی تبدیل میشه با امکانات کامل.
    اینو فقط بگم شرکت ریم این تبلت رو از کاربران ایرانی و چندین کشور دیگه ..... کرده بطوری که وقتی روشنش میکنید اولین صفحه ای که میاد انتخاب وایرلس هستش که آی پی ایران رو فورا تشخیص میده و متاسفانه نمیشه چیزپی ان رو روش ست کرد.من خودم این مشکل داشتم هیچکس هم نتونست حلش کنه ولی خودم براحتی حلش کردم.این خواستم بگم که دیگه نگران کارکردن با این تبلت نباشید.
    ضمنا من خودم الان دوتا 32 گیگش دارم آپدیت شده همراه با برنامه و بازی فروان.حتی اجرای برنامه های اندروید رو هم درست کردم.که یکیشو میفروشم.

5. 2 كاربر زير از شما behzad00 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #14

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 361797
    نام : علیرضا
    سپاس ها : 1,160
    سپاس از شما 546 بار در 240 پست
    جزئيات بيشتر

در مورد Blackberry Bridge چی؟ میشه از طریق گوشی بلکبری به تبلتش اینترنت داد؟ از جی پی اس گوشی میشه روی پلی بوک استفاده کرد یا نه؟
    راستی برنامه هاش چجوریاس؟ کاربردی هستن مثل اپل؟

7. Top | #15

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Mactavish-a
    در مورد Blackberry Bridge چی؟ میشه از طریق گوشی بلکبری به تبلتش اینترنت داد؟ از جی پی اس گوشی میشه روی پلی بوک استفاده کرد یا نه؟
    راستی برنامه هاش چجوریاس؟ کاربردی هستن مثل اپل؟
    آره میشه.گفتم کل امکانات گوشی از طریق Bridge به تبلت میرسه.
    درمورد نرم افرارها هم بگم اکثر نرم افزارهای خوبش رایگان نیستن واسه همین استفاده از آندروید روی این تبلت شاید بتونه اینو جبران کنه.

8. 2 كاربر زير از شما behzad00 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #16

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 681889
    سپاس ها : 1
    سپاس از شما 0 بار در 0 پست
    جزئيات بيشتر

Quest

سلام برای ... چی میشه مستقیم رو خود Playbook نصب کرد ؟؟

10. Top | #17

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdith
    وی پی ان
    سلام لطف کنید دیگه چیزپی ان رو اینجوری ننویسید چون ممکنه باعث ..... شدن سایت بشه!
    این تبلت قابلیت ست چیزپی ان به 3 پروتکل معروف در ایران رو نداره یه نمونه هایی مثه سیسکو روش کار میکنه که اینجا مفهوم نداره و خوب این اصلا مهم نیست چون اصلا احتیاجی به این کار نیست براحتی رو وایرلس به اشتراک میشه گذاشتش.مگه اینکه لپتاپ نداشته باشید که بازم میتونید از گیرنده های وایرلس استفاده کنید.

11. Top | #18

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 683074
    سپاس ها : 21
    سپاس از شما 38 بار در 29 پست
    جزئيات بيشتر

لطفاً طریقه نصب برنامه های آندروید بر روی playbook رو توضیح بدید. با تشکر
    ویرایش توسط ~DrunK : 17-02-2012 در ساعت 15:39

12. Top | #19

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mbn22
    لطفاً طریقه نصب برنامه های آندروید بر روی playbook رو توضیح بدید. با تشکر
    خوب خود نرم افزار اجرا کننده برنامه های اندروید را بصورت فایل Bar داریم که براحتی رو تبلت نصب میشه.اون وقت راههای زیادی واسه نصب برنامه های اندروید هستش که راحترینش همون DDPB Installer است که هم فایلهای Bar رو نصب میکنه و هم فایلهای Apk.

13. 2 كاربر زير از شما behzad00 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #20

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 683074
    سپاس ها : 21
    سپاس از شما 38 بار در 29 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض آپدیت کردن

با سلام و تشکر

یه سؤال... اگر playbook آپدیت کنم(آخرین آپدیتی که اومده) دوباره بر می گرده رو صفحه اول برای تأیید و دوباره مشکل آی پی ایران رو دارم یا نه؟

می ترسم آپدیت کنم مثل راه اندازیش دوباره تأیید بخواد و از کار بیفته...!

15. كاربران زير از شما mbn22 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 2 از 14 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع