× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 21

آرشیو انجمن مشاوره

1. Top | #1

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 587725
    سپاس ها : 23
    سپاس از شما 28 بار در 21 پست
    جزئيات بيشتر

Quest گوشی دوربین دار بخرم یا دوربین دیجیتال؟؟؟

من به عکاسی علاقه زیادی دارم و هرجا میرم یه عالمه عکس میگیرم. می خواستم یه گوشی مل N8 گیرم که هم گوشی خوبی باشه هم دوربینش خوب باشه ولی پس از کلی جستجو و مطالعه توی تاپیکای مختلف و مشورت با چندتا از دوستام به این نتیجه رسیدم که یه گوشی معمولی بگیرم با یه دوربین دیجیتال. حالا نمی دونم گوشی چی بگیرم؟
    آیا ارزش داره که برم N8 بگیرم و باهاش عکس بگیرم یا برم یه گوشی مثل Xperia mini pro یا c5 یا امثال اینا تو رنج 200 تومن بگیرم و یه دوربین دیجیتال؟؟
    لطفا کمکم کنید خیلی گیج شدم.
    یکی میگه گوشی کارکرده بگیر به صرفه تره یکی میگه گوشی آندروید یکی سیمبیان یکی ......؟ خلاصه قاطی کردم
    اینم بگم یه زمانی یه W810 داشتم باهاش چه عکسایی که نگرفتم واقعا کیفیت عکسش عالی بود بعدش رفتم G900 خریدم که گول دوربین 5 مگا پیکسلیشو خوردم ولی در حد 3 بود البته بازم خوب بود برام خوب کارکرد اما اونی نبود که منو راضی کنه. بعدشم که گوشیم خورد زمین و الان میگن قابل تعمیر نیست یعنی 140 ضرر.
    حالا بگید من چیکار کنم.
    انتظاراتم از یه گوشی ایناست:
    (اگه قرار باشه دوربین دیجیتال بگیرم) دوربین در حد دوربین N95 یا همون 5 مگا پیکسل
    مدیا اسپیکر قوی و خوب چون زیاد آهنگ گوش میدم باهاش
    از نظر نرم افزاری هم برنامه هایی مثل یاهو مسنجر و اپرا و بازی فکری و این چیزا
    واسه اس ام اس می خوام تایپش راحت باشه و همینطور حافظه اس ام اس بالا
    سیستم عامل هم داشته باشه یا نه زیاد برام مهم نیست ولی سیمبیان روی G900 که خیلی سرعتش پایین بود زیاد خوشم نیومد
    یه نکته مهم هم اینکه نرم افزار Word و قابلیت کپی پیست هم داشته باشه خیلی عالیه
    منتظر راهنمایی هاتون هستم
    دستتون مرسی!!

2. كاربران زير از شما Eli.A عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #11

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : مشاوره برای خرید
    شماره كاربري : 397565
    سپاس ها : 41,215
    سپاس از شما 48,114 بار در 13,703 پست
    جزئيات بيشتر

نظر من اینه که x10 مینی بگیرین

اما اگه میتونین ۵۰ تومان اضافه کنین و جیو بگیرین عالی هست

فروش تمام پكيج هاى

((( آندرويد و سيمبيان و بادا و ايفون و ايپد و tongbu و 25pp )))

كامل و آپديت روزانه با قيمت هاى باور نكردنى بر روى بهترين dvd خام هاى موجود همراه با تخفيفات و هداياى ويژه براى كاربران مختلف ، قيمت ها را مقايسه كنين ، قابل دريافت تمام آپديت ها پس از ١٥ يا ١ ماه يا هر زمان ديگر بدون نياز به خريد پكيج دوباره به صورت كامل

4. 2 كاربر زير از شما s.mina.1369 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #12

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 426516
    نام : ▒ Hossein ▒
    سپاس ها : 21,971
    سپاس از شما 5,038 بار در 1,832 پست
    جزئيات بيشتر

دوستانی كه گوشی رو فقط برا دوربين ميگيرن اشتباه ميكنن چون ممكنه 500 تومن پول بدی و يه گوشی مثل ان8 بگيری
    درحالی كه با همين 500 تومن ميشه يه دوربين ديجيتال گرفت كه كيفيتش بالاتر از ان8 باشه
    البته نظر شخيصمه
    حالا نظر من اينه كه يه دوربين بگيری با يه گوشی

6. 4 كاربر زير از شما HOSS3IN عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #13

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 656843
    سپاس ها : 87
    سپاس از شما 123 بار در 74 پست
    جزئيات بيشتر

اينطور كه پيداست كاربردي بودن گوشي براتون مهمه. بنظر من از فكر نوكيا و سوني بيايد بيرون و سامسونگ گالاكسي جيو بگيريد. با توجه به آندرويد بودن خيلي كارهاتون رو بيشتر از اون چيزي كه توقع داريد راه ميندازه. البته دوربينش 3 هست.

8. Top | #14

جزئيات بيشتر

به نظر من اگه عکاسی حرفه ای میکنین شک نکنین که دوربین دیجیتال بگیرین

اما اگه عکاسی شما در حد عکس خانوادگی و معمولی با کیفیت عالی هست که n8 واقعا خوب هست

تا رنج ۲۰۰ به نظر من از همه بهتر x10 مینی هست هم سیستم مناسبی داره هرچند سخت افزار قوی نداره . ظریف هست و دوربین خوبی داره

فروش تمام پكيج هاى

كامل و آپديت روزانه با قيمت هاى باور نكردنى بر روى بهترين dvd خام هاى موجود همراه با تخفيفات و هداياى ويژه براى كاربران مختلف ، قيمت ها را مقايسه كنين ، قابل دريافت تمام آپديت ها پس از ١٥ يا ١ ماه يا هر زمان ديگر بدون نياز به خريد پكيج دوباره به صورت كامل

9. كاربران زير از شما s.mina.1369 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #15

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط dimoqwe
    اينطور كه پيداست كاربردي بودن گوشي براتون مهمه. بنظر من از فكر نوكيا و سوني بيايد بيرون و سامسونگ گالاكسي جيو بگيريد. با توجه به آندرويد بودن خيلي كارهاتون رو بيشتر از اون چيزي كه توقع داريد راه ميندازه. البته دوربينش 3 هست.
    بله دوست عزیز کاربردی بودنش برام مهم هست ولی نه در حد خیلی بالا چون لپ تاپ دارم و همیشه و همه جا همراهم هست اما خب بازم موبایل راحت تر قابل دسترسه و هرجایی می تونه همراهم باشه
    راستش از سامسونگ خوشم نمیاد یه مدل خاصیه البته نوکیا هم زیاد به نظرم خوب نیست بخاطر اینکه همیشه سونی داشتم اما نوکیا بعضی گوشیاش برنامه هاش خوب بوده گفتم امتحان کنم شاید بیشتر از سونی خوشم بیاد

11. Top | #16

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط h o s s e i n
    دوستانی كه گوشی رو فقط برا دوربين ميگيرن اشتباه ميكنن چون ممكنه 500 تومن پول بدی و يه گوشی مثل ان8 بگيری
    درحالی كه با همين 500 تومن ميشه يه دوربين ديجيتال گرفت كه كيفيتش بالاتر از ان8 باشه
    البته نظر شخيصمه
    حالا نظر من اينه كه يه دوربين بگيری با يه گوشی
    حرفتون کاملا درسته.
    درسته که عکاس حرفه ای نیستم اما هیچ وقت دوربین موبایل منو راضی نمی کنه یه مدت یه دوربین دیجیتال از یه نفر دستم بود چه عکسایی که باهاش گرفتم و چقدر توی چاپ عالی بود هرچند دوربینش 7 بود با این حال زمین تا زیر زمین با دوربین موبایل فرق میکنه
    حالا میشه بگید موبایل در حد 200 بهم چی پیشنهاد می کنید که یه دوربین کوچولو موچولو هم داشته باشه واسه وقتایی که دوربین دیجیتال همراهم نیست؟

12. كاربران زير از شما Eli.A عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #17

بخش : مشاوره براي خريد
    شماره كاربري : 37447
    نام : اميد
    سپاس ها : 9,511
    سپاس از شما 10,523 بار در 2,653 پست
    جزئيات بيشتر

تاپيك ها با هم تركيب شدن. با تشكر از دوستاني كه تذكر دادن ، پست هاي تذكر حذف شدن

شايد زندگي آن جشني نباشد كه آرزويش را داشتي، اما حال كه به آن دعوت شدي تا مي تواني زيبا برقص.

دل نيست كبوتر كه چو برخواست نشيند
    از گوشه بامي كه پريديم پريديم

14. Top | #18

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 239473
    نام : حمید
    سپاس ها : 6,339
    سپاس از شما 12,443 بار در 3,360 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Eli.A
    حرفتون کاملا درسته.
    درسته که عکاس حرفه ای نیستم اما هیچ وقت دوربین موبایل منو راضی نمی کنه یه مدت یه دوربین دیجیتال از یه نفر دستم بود چه عکسایی که باهاش گرفتم و چقدر توی چاپ عالی بود هرچند دوربینش 7 بود با این حال زمین تا زیر زمین با دوربین موبایل فرق میکنه
    حالا میشه بگید موبایل در حد 200 بهم چی پیشنهاد می کنید که یه دوربین کوچولو موچولو هم داشته باشه واسه وقتایی که دوربین دیجیتال همراهم نیست؟
    البته دوربین یک گوشی مثل n8 بهتر از یه دوربین دیجیتال معمولی هست

درسته که با 400 تومن میتونی یه دوربین دیجیتال عالی بخری ولی این که لازمه 2 تا دیوایس را حمل کنی هم در خاطر داشته باش

به هر حال همه چی به این بستگی داره که از دوربین تا چه حد انتظار داشته باشی
    فقط میخواستم بگم این طور تصور نکن که به صرف اینکه دوربین دیجیتال هست از دوربین گوشی بالاتره

15. كاربران زير از شما wild dragon عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #19

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط wild dragon
    البته دوربین یک گوشی مثل n8 بهتر از یه دوربین دیجیتال معمولی هست

درسته که با 400 تومن میتونی یه دوربین دیجیتال عالی بخری ولی این که لازمه 2 تا دیوایس را حمل کنی هم در خاطر داشته باش

به هر حال همه چی به این بستگی داره که از دوربین تا چه حد انتظار داشته باشی
    فقط میخواستم بگم این طور تصور نکن که به صرف اینکه دوربین دیجیتال هست از دوربین گوشی بالاتره
    دوربینی که می خوام بگیرم 16 مگا پیکسله و البته هنوز کامل تحقیق نکردم اما یه چیزی میگیرم که خیلی خیلی از یه دوربین موبایل بهتر باشه
    می دونم که دوتا وسیله باید همراهم باشه اما فکر می کنم برای من که به عکس خیلی علاقه دارم و کیفیتش برام مهمه دوربین بخرم به صرفه تره
    در ضمن گوشی یه عالمه چیزایه اضافی داره که به کار من نمیاد و فقط پولشو میدم و دوروز بعد هم که قیمتا افت می کنه پس یه دوربین با یه موبایل معمولی به صرفه تره برام

17. كاربران زير از شما Eli.A عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #20

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Eli.A
    دوربینی که می خوام بگیرم 16 مگا پیکسله و البته هنوز کامل تحقیق نکردم اما یه چیزی میگیرم که خیلی خیلی از یه دوربین موبایل بهتر باشه
    می دونم که دوتا وسیله باید همراهم باشه اما فکر می کنم برای من که به عکس خیلی علاقه دارم و کیفیتش برام مهمه دوربین بخرم به صرفه تره
    در ضمن گوشی یه عالمه چیزایه اضافی داره که به کار من نمیاد و فقط پولشو میدم و دوروز بعد هم که قیمتا افت می کنه پس یه دوربین با یه موبایل معمولی به صرفه تره برام
    من خودم الان n8 دارم امکانات و عکسهای زیادی گرفتم در حالتهای مختلف اما نظر من اینه که فقط باید به دیدی دوربین موبایل بهش نگاه کرد

هرچی هم باشه امکانات و کیفیت دیجیتال را نداره

من برای عکس های عالی از دوربین سونی nex3 استفاده میکنم برای عکس های ضروری از موبایل

فروش تمام پكيج هاى

19. 2 كاربر زير از شما s.mina.1369 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع