× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 21 از 21

آرشیو انجمن مشاوره

1. Top | #1

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 587725
    سپاس ها : 23
    سپاس از شما 28 بار در 21 پست
    جزئيات بيشتر

Quest گوشی دوربین دار بخرم یا دوربین دیجیتال؟؟؟

من به عکاسی علاقه زیادی دارم و هرجا میرم یه عالمه عکس میگیرم. می خواستم یه گوشی مل N8 گیرم که هم گوشی خوبی باشه هم دوربینش خوب باشه ولی پس از کلی جستجو و مطالعه توی تاپیکای مختلف و مشورت با چندتا از دوستام به این نتیجه رسیدم که یه گوشی معمولی بگیرم با یه دوربین دیجیتال. حالا نمی دونم گوشی چی بگیرم؟
    آیا ارزش داره که برم N8 بگیرم و باهاش عکس بگیرم یا برم یه گوشی مثل Xperia mini pro یا c5 یا امثال اینا تو رنج 200 تومن بگیرم و یه دوربین دیجیتال؟؟
    لطفا کمکم کنید خیلی گیج شدم.
    یکی میگه گوشی کارکرده بگیر به صرفه تره یکی میگه گوشی آندروید یکی سیمبیان یکی ......؟ خلاصه قاطی کردم
    اینم بگم یه زمانی یه W810 داشتم باهاش چه عکسایی که نگرفتم واقعا کیفیت عکسش عالی بود بعدش رفتم G900 خریدم که گول دوربین 5 مگا پیکسلیشو خوردم ولی در حد 3 بود البته بازم خوب بود برام خوب کارکرد اما اونی نبود که منو راضی کنه. بعدشم که گوشیم خورد زمین و الان میگن قابل تعمیر نیست یعنی 140 ضرر.
    حالا بگید من چیکار کنم.
    انتظاراتم از یه گوشی ایناست:
    (اگه قرار باشه دوربین دیجیتال بگیرم) دوربین در حد دوربین N95 یا همون 5 مگا پیکسل
    مدیا اسپیکر قوی و خوب چون زیاد آهنگ گوش میدم باهاش
    از نظر نرم افزاری هم برنامه هایی مثل یاهو مسنجر و اپرا و بازی فکری و این چیزا
    واسه اس ام اس می خوام تایپش راحت باشه و همینطور حافظه اس ام اس بالا
    سیستم عامل هم داشته باشه یا نه زیاد برام مهم نیست ولی سیمبیان روی G900 که خیلی سرعتش پایین بود زیاد خوشم نیومد
    یه نکته مهم هم اینکه نرم افزار Word و قابلیت کپی پیست هم داشته باشه خیلی عالیه
    منتظر راهنمایی هاتون هستم
    دستتون مرسی!!

2. كاربران زير از شما Eli.A عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #21

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 587725
    سپاس ها : 23
    سپاس از شما 28 بار در 21 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط s.mina.1369
    من خودم الان n8 دارم امکانات و عکسهای زیادی گرفتم در حالتهای مختلف اما نظر من اینه که فقط باید به دیدی دوربین موبایل بهش نگاه کرد

هرچی هم باشه امکانات و کیفیت دیجیتال را نداره

من برای عکس های عالی از دوربین سونی nex3 استفاده میکنم برای عکس های ضروری از موبایل
    دقیقا با نظر مینا موافقم
    ممنون از راهنماییت
    شما واسه دوربین هم تخصص داری راهنماییم کنی چی بگیرم؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

توضیحاتی درباره این موضوع