× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 45

آرشیو انجمن مشاوره

1. Top | #1

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 374627
    نام : 8910
    سپاس ها : 225
    سپاس از شما 119 بار در 63 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض ترکش اخر: سنشن بخرم یا نه؟

اقا خواهشا فقط کسایی که گوشی سنشن رو دارن جواب بدن..ممنون
    اقا من با کلی بدبختی 700 تومن جمع کردم و میخوام گوشی بخرم(فقط اندروید///قبلا هم ایکس 10 داشتم و میخام یه سر وگردن از اون بالاتر باشه..
    1)کیفیت تصویرش از ایکس10 خیلی بهتر باشه(برحسب تجربه کارکرد با دو گوشی نه امار و ارقام)
    اخه چند جا بهم گفتن کیفیت تصویر سنشن خوب نیست

2)اقا یه نفر برای ما معلوم کنه که cpuوgpu سنشن در چه وضعیتی قرار داره( میگن از دو هسته ای های دیگه بازار خیلی ضعیفتره) حتی میگن زیاد با تک هسته ای های بازار فرقی نمیکنه(این درسته)

3)صدای اسپیکرش هم از ایکس 10 بلندتر باشه

مورد اول و دوم رو تخصصی جواب بدین ممنون

اقا پولم به گالکسی 2 نمیرسه پس لطفا پیشنهاد ندین
    اقا خلاصه میخوام بعد گالکسی 2 بهترین از لحاظ سخت افزار باشه
    همین فردا میخام بخرم برادرانه راهنمایی کنین(700 تومن برام پول کمی نیست)

2. 2 كاربر زير از شما 8910 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #21

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 305130
    سپاس ها : 31,363
    سپاس از شما 44,675 بار در 7,318 پست
    جزئيات بيشتر

به نظر من هم اتریکس بهتره و واقها گوشی قوی ای هست و از نظر سخت افزاری نیز بهتر از سنسیشن پس در گرفتن اتریکس شک نکنید

4. كاربران زير از شما amirreza_r143 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #22

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 402010
    سپاس ها : 992
    سپاس از شما 2,413 بار در 670 پست
    جزئيات بيشتر

باز. هم میگم اپتیموس توی همه ی بنچمارک ها پابپا گالکسی ۲ پیش میره در ضمن یه دوربین سه بعدی داره که تو گوشی ها تک هستش دوستان قبول دارم که ال جی تا الان تو زمینه موبایل زیاد خوب نبوده اما این یکی واقعا شاهکارمن با این گوشی کار کردم واقعا عالی بود وازنظر سخت فزاری هم گوشی قوی هستش
    ۱nvidia tegra gpu
    2 1gh doul core
    3 3DCamera
    4 3D display

6. كاربران زير از شما M.E.G.O عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #23

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 568903
    نام : تنهای شب
    سپاس ها : 1,111
    سپاس از شما 1,418 بار در 458 پست
    جزئيات بيشتر

دوست من واقعا کیفیت عکاسی سنسیشن از اپتیموس2 بهتره یعنی شک نکن اصلا قابل مقایسه نیستن!!!
    در تست LINPACK که نهایت قدرت پردازنده رو نشون میده گلکسی2 و سنسیشن تقریبا برابر بودند
    در تست Quadrant هم سنسیشن و اپتیموس2 تقریبا برابر بودند
    در پنچمارک گرافیکی Nenamark2 هم گلکسی 2 با اختلاف زیادی پیروز شد و سنسیشن و اپیتموس 2 کاملا برابر بودند ولی اینم در نظر بگیرید که sensation به خاطر رزولیشن بالاترش باعث میشi که پردازنده گرافیکی این گوشی 35% بیشتر از دو گوشی دیگر پیکسل تولید کند که اگر qhd نبود 100% خیلی عملکرد بهتری از اپتیموس2 به جا میذاشت
    اینا رو از مقایسه 3 گوشی که در gsm بود برات گفتم
    این قسمت پایین نظر خودمه دوستان لطفا به کسی برنخوره و جبهه نگیرید حوصله بحث با هیچ احدی رو ندارم
    من خودم راستش دوتا sensation گرفتم که یکیش رو فروختم الان هم sensation دارم هم galaxy s2 و انقدر sensation منو هیجان زده کرده که میخوام GS2 رو بفروشم به پسرداییم به نظر من در کل SENSATION بهتره حتی از Galaxy S2 اینو حتما باید تجربه کنید تا بهش پی ببرید با گفتن نمیشه فهمید
    مثل این میمونه که بخوایم Lamborghini Gallardo رو با Ferrari 458 italia مقایسه کنیم کاملا سلیقه ای میشه انتخاب
    موفق باشی.

8. 7 كاربر زير از شما Hadi-hh عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #24

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 535585
    نام : علیرضا
    سپاس ها : 540
    سپاس از شما 639 بار در 291 پست
    جزئيات بيشتر

دوست عزیز من این متن رو تو مقایسه بین sensation....2x.....gsII خوندم:
    اگر هنوز هم از HTC Sensation خوشتان می آید اجازه ندهید که این مقایسه بر روی انتخاب شما تاثیر بگذارد. یعنی برای خرید این گوشی لازم نیست شما حتما طرفدار HTC باشید. دوباره میگویم، این یک گوشی زیبا و دوست داشتنی است فقط مسئله این است ک
    ه برای پول های به زحمت بدست آمده شما انتخاب های بهتری هم وجود دارد!
    این هم منبعش:http://www.gsm.ir/review.php?phoneid=1960

10. كاربران زير از شما space0111 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #25

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : مشاوره برای خرید
    شماره كاربري : 397565
    سپاس ها : 41,215
    سپاس از شما 48,114 بار در 13,703 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi-hh
    دوست من واقعا کیفیت عکاسی سنسیشن از اپتیموس2 بهتره یعنی شک نکن اصلا قابل مقایسه نیستن!!!
    در تست linpack که نهایت قدرت پردازنده رو نشون میده گلکسی2 و سنسیشن تقریبا برابر بودند
    در تست quadrant هم سنسیشن و اپتیموس2 تقریبا برابر بودند
    در پنچمارک گرافیکی nenamark2 هم گلکسی 2 با اختلاف زیادی پیروز شد و سنسیشن و اپیتموس 2 کاملا برابر بودند ولی اینم در نظر بگیرید که sensation به خاطر رزولیشن بالاترش باعث میشi که پردازنده گرافیکی این گوشی 35% بیشتر از دو گوشی دیگر پیکسل تولید کند که اگر qhd نبود 100% خیلی عملکرد بهتری از اپتیموس2 به جا میذاشت
    این قسمت پایین نظر خودمه دوستان لطفا به کسی برنخوره و جبهه نگیرید حوصله بحث با هیچ احدی رو ندارم
    من خودم راستش دوتا sensation گرفتم که یکیش رو فروختم الان هم sensation دارم هم galaxy s2 و انقدر sensation منو هیجان زده کرده که میخوام gs2 رو بفروشم به پسرداییم به نظر من در کل sensation بهتره حتی از galaxy s2 اینو حتما باید تجربه کنید تا بهش پی ببرید با گفتن نمیشه فهمید
    مثل این میمونه که بخوایم lamborghini gallardo رو با ferrari 458 italia مقایسه کنیم کاملا سلیقه ای میشه انتخاب
    موفق باشی.
    منم کاملا موافق هستم

کامل بود و عالی

فروش تمام پكيج هاى

((( آندرويد و سيمبيان و بادا و ايفون و ايپد و tongbu و 25pp )))

كامل و آپديت روزانه با قيمت هاى باور نكردنى بر روى بهترين dvd خام هاى موجود همراه با تخفيفات و هداياى ويژه براى كاربران مختلف ، قيمت ها را مقايسه كنين ، قابل دريافت تمام آپديت ها پس از ١٥ يا ١ ماه يا هر زمان ديگر بدون نياز به خريد پكيج دوباره به صورت كامل

12. 3 كاربر زير از شما s.mina.1369 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #26

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 263516
    نام : Samis@r
    سپاس ها : 4,203
    سپاس از شما 2,365 بار در 998 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi-hh
    در تست linpack که نهایت قدرت پردازنده رو نشون میده گلکسی2 و سنسیشن تقریبا برابر بودند
    در تست quadrant هم سنسیشن و اپتیموس2 تقریبا برابر بودند
    در پنچمارک گرافیکی nenamark2 هم گلکسی 2 با اختلاف زیادی پیروز شد و سنسیشن و اپیتموس 2 کاملا برابر بودند ولی اینم در نظر بگیرید که sensation به خاطر رزولیشن بالاترش باعث میشi که پردازنده گرافیکی این گوشی 35% بیشتر از دو گوشی دیگر پیکسل تولید کند که اگر qhd نبود 100% خیلی عملکرد بهتری از اپتیموس2 به جا میذاشت
    من خودم راستش دوتا sensation گرفتم که یکیش رو فروختم الان هم sensation دارم هم galaxy s2 و انقدر sensation منو هیجان زده کرده که میخوام gs2 رو بفروشم به پسرداییم به نظر من در کل sensation بهتره حتی از galaxy s2 اینو حتما باید تجربه کنید تا بهش پی ببرید با گفتن نمیشه فهمید
    مثل این میمونه که بخوایم lamborghini gallardo رو با ferrari 458 italia مقایسه کنیم کاملا سلیقه ای میشه انتخاب
    موفق باشی.
    موافقم

عالی بود دوست من

14. 2 كاربر زير از شما saffir عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #27

شماره كاربري : 94098
    نام : محمد
    سپاس ها : 173
    سپاس از شما 747 بار در 153 پست
    جزئيات بيشتر

به نظر بنده که hTC توی Sensation واقعا ضعیف کار کرد
    رابط کاربری اون تغییر فوق العاده ای نداشته، فقط Lock خیلی تغییر کرده، در بقیه موارد تغییرات محسوس نیست، در تعداد زیادی از اونا مشکل Wi-Fi وجود داره، در یه تعدادی هم بعد مدتی لمس اون دچار مشکل میشه،
    صفحه نمایش اون به هیچ وجه به Super AMOLED نمیرسه
    دوربین اون ضعیف تر از Galaxy S II است و البته بهتر از Optimus 2X
    در مجموع کمی صبر کنید که Galaxy S II بیاد توی حدود 750، خیلی بهتره،
    خرید یه گوشی با این قیمت، که یه سری مشکلات نسبتا جدی داره، میتونه یه ریسک بزرگ باشه،

موفق باشد

16. Top | #28

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 568903
    نام : تنهای شب
    سپاس ها : 1,111
    سپاس از شما 1,418 بار در 458 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط msmiran
    به نظر بنده که hTC توی Sensation واقعا ضعیف کار کرد
    رابط کاربری اون تغییر فوق العاده ای نداشته، فقط Lock خیلی تغییر کرده، در بقیه موارد تغییرات محسوس نیست، در تعداد زیادی از اونا مشکل Wi-Fi وجود داره، در یه تعدادی هم بعد مدتی لمس اون دچار مشکل میشه،
    صفحه نمایش اون به هیچ وجه به Super AMOLED نمیرسه
    دوربین اون ضعیف تر از Galaxy S II است و البته بهتر از Optimus 2X
    در مجموع کمی صبر کنید که Galaxy S II بیاد توی حدود 750، خیلی بهتره،
    خرید یه گوشی با این قیمت، که یه سری مشکلات نسبتا جدی داره، میتونه یه ریسک بزرگ باشه،

موفق باشد
    اتفاقا کیفیت صفحه اش خیلی خوبه ولی خب به گلکسی2 نمیرسه
    بعدشم شما تضمین میکنی تاچش به مشکل میخوره؟؟غیرممکنه همچنین چیزی
    شما اصلا این گوشی رو از نزدیک دیدی؟؟رابط کاربری جدید htc رو تجربه کردی؟؟پس نگید تغییر نداشته که خیلی هم تغییرات زیادی داشته!
    دوربینش هم به نظر من تو عکاسی از گلکسی 2 بهتره
    بعدشم مشکلاتش به هیچ وجه جدی نیستن اگر خیلی موشکافانه بخوایم بررسی کنیم گوشی رو مشکلات خودشونو نشون میدن ولی خب به جای این مشکلات یکسری مزایا هم نسبت به گلکسی2 داره
    موفق باشی.

17. كاربران زير از شما Hadi-hh عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #29

شماره كاربري : 374627
    نام : 8910
    سپاس ها : 225
    سپاس از شما 119 بار در 63 پست
    جزئيات بيشتر

دوستان واقعا ممنون از راهنماییهاتون...من دیروز sensation رو سفارش دادم برام بیارن

19. Top | #30

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 402010
    سپاس ها : 992
    سپاس از شما 2,413 بار در 670 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط 8910
    دوستان واقعا ممنون از راهنماییهاتون...من دیروز sensation رو سفارش دادم برام بیارن
    مبارکت باشه

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع