× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

آرشیو WP7

1. Top | #1

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 190604
    نام : بابک
    سپاس ها : 556
    سپاس از شما 5,594 بار در 1,737 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض مشکل نصب رام تا 11% ؟

سلام
    دوستان کسی میدونه که چرا وقتی می خواییم رام نصب کنیم تا 11درصد بیشتر نمیره و گوشی ریست میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یکی از دوستان موبایلستانی گوشی HD7 خودش رو که بریک شده بود برام فرستاد....براحتی تو همون ساعت اول بوتش رو براش زدم و گوشیش روشن شد ولی رو ارم HTC هنگ کرد
    خب ظبق معمول باید رام میزدم ...ولی هیچکدوم از 10 تا رامی که دارم روی گوشی نصب نشد...

جالب بود...وقتی CID گوشی رو به حالت دیفالت در می اوردم تمام رام ها روی 0 یا1 درصد اررور INVALID VENDER ID میداد ولی هنگامی که SU--PER CID رو رو گوشی رایت میکردم..(همون 11111111 که اجازه نصب هر نوع رامی رو میده) تمام رام ها رو 11 درصد اررور میده..

بهرحال من گوشی ایشون رو با یه فایل FULL DUMP زنده کردم و الان داره از اولش هم بهتر کار میکنه
    فقط دلیل این نصب نشدن رام رو میخوام بدونم ..

یه عکس جالب هم میزارم واسه اونایی که میگن CID انلاک نمیشه و HSPL هم نیست(البته نرم افزاری نیست)

2. 3 كاربر زير از شما BABAK NURI عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #2

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 354442
    نام : mojtaba
    سپاس ها : 4,513
    سپاس از شما 2,506 بار در 348 پست
    جزئيات بيشتر

سلام بابک جان ،خسته نباشی
    ممنونم از شما بخاطر تعمیر گوشی

من خودم قبل از اینکه گوشی بریک بشه (برای جیلبریک) رام زده بودم
    همین مشکل 11٪ رو داشتم و با عوض کردن pc بالاخره تونستم نصب کنم

ایناهم به ذهن من میرسه
    1- من حدس میزنم شما با لپ تاب کار میکنید و چون hd7 با usb های خیلی از لب تاپ ها مشکل داره (به گفته چند نفر از دوستان) پیشنهاد میکنم سیستم عوض بشه (البته اگه درست حدس زده باشم)

2- اگه میشه رم (16 گیگ) گوشی رو چک بکنید ،مشکلی نداشته باشه
    با تشکر

4. كاربران زير از شما mmontaj عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 308948
    نام : .com
    سپاس ها : 293
    سپاس از شما 1,070 بار در 169 پست
    جزئيات بيشتر

سلام دوست عزیز باید بگم اول باید ببینی گوشیت چند گیگ هست بعدش راهت تر میشه رام مورد نظرو پیدا کرد خوب اگه 16 گیگ باشه رام های اسیا رو دانلود نصب کن واگر 8 بود اروپا راستش اینکه میگی میره رو 11% ریست میده در مورد رام 7004 همین جوری هست بعد اینکه ریست میده دوباره بوت و ادامشو نصب میکنه..........

6. 4 كاربر زير از شما kaster.momo عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #4

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Pocket PC
    شماره كاربري : 289218
    نام : بـــ هــضـاد
    سپاس ها : 32,755
    سپاس از شما 20,854 بار در 4,857 پست
    جزئيات بيشتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط kaster.momo
    سلام دوست عزیز باید بگم اول باید ببینی گوشیت چند گیگ هست بعدش راهت تر میشه رام مورد نظرو پیدا کرد خوب اگه 16 گیگ باشه رام های اسیا رو دانلود نصب کن واگر 8 بود اروپا راستش اینکه میگی میره رو 11% ریست میده در مورد رام 7004 همین جوری هست بعد اینکه ریست میده دوباره بوت و ادامشو نصب میکنه..........
    جمله آخر تایید میشه ...

در رام های 7004 و 7008 برای نصب تا 11% میره ، ریست میشه و دوباره ادامه میده ...
    .

--------------

Special Thanks of MEMAR.Z for Creating my Avatar

8. 4 كاربر زير از شما Behzad WM عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع