• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• پرسش و پاسخ در مورد مشکلات نرم افزاری کامپیوتر

پرسش و پاسخ در مورد مشکلات نرم افزاری کامپیوتر پرسش و پاسخ در مورد مشکلات نرم افزاری کامپیوتر
    صفحه 59 از 70 نخستنخست ... 949575859606169 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 581 به 590 از 700

بخش نرم افزار

1. Top | #581

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : گرافیک
      شماره كاربري : 221511
      سپاس ها : 9,591
      سپاس از شما 19,702 بار در 3,128 پست
      جزئيات بيشتر

"اینتگریشن IDM به مرورگر/مرورگرها"
      این چی چیه؟ تصویری بزار استاد کجا بود

اگر خوشبختی را برای يک ساعت می خواهيد، چرت بزنيد.
      اگر خوشبختی را برای يک روز می خواهيد، به پيك نيك برويد.
      اگر خوشبختی را برای يک هفته می خواهيد، به تعطيلات برويد.
      اگر خوشبختی را برای يک ماه می خواهيد، ازدواج كنيد.
      اگر خوشبختی را برای يک سال می خواهيد، ثروت به ارث ببريد.
      اگر خوشبختی را برای يک عمر می خواهيد، ياد بگيريد كاری را كه انجام می دهيد دوست داشته باشيد . . . !
      "استیو جابز"

2. 2 كاربر زير از شما H A M ! D عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #582

درجه : مدير ارشد بخش
      بخش : تخصصی ونرم افزارمیگُ / saillfish / اسلامی
      شماره كاربري : 686386
      نام : حمیدرضا
      سپاس ها : 54,436
      سپاس از شما 8,532 بار در 1,924 پست
      جزئيات بيشتر

@H A M ! D;

نقل قول نوشته اصلی توسط H A M ! D
      "اینتگریشن IDM به مرورگر/مرورگرها"
      این چی چیه؟ تصویری بزار استاد کجا بود
      نسبت داشتن، همون که از کدوم مرورگرها لینک دانلود بگیره یا نگیره.
      تیکش رو بزنین نسبت داره (به براوزر مد نظر اینتگریت شده) و تیکش رو بردارین نسبت نداره (اینتگریتش از براوزر مد نظر حذف شده)
      چشم اسکرین شات خدمت شما:

بنده که ارادت دارم، خودتون قبول ندارین جای خود داره (پس کی این تاپیک رو زده بود؟ ).
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Int.jpg
مشاهده: 45
حجم: 205.3 کیلو بایت  
      السلام علی مساکن برکت اله و معادن حکمت اله و حفظت سر اله و رحمت اله و برکاته
      لا یَومَ کَیَومَک یا اَباعَبدِالله * اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّدٍ و عَجِّلْ فَرَجَهُمْ* السلام علیک یا قمر بنی هاشم اباالفضل العباس
      اللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطمةَ و اَبیها و بَعلِِها وَ بَنیها وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
      حضرت امام رضا(ع)فرموده اند:هیچ چیزباارزش تر ازاخلاق نیکونیست
      «هیچگاه امیدکسی راناامیدنکن،شایدامیدتنها دارایی او باشد.»

به روی دامن پدر سه ساله دیده هرکسی*به دامن سه ساله ای سر پدر ندیده کس

تاپیک جامع معرفی نرم افزارهای ریکاوری کامپیوتر * Active@ UNDELETE|کاملترین بازیاب فایل وپارتیشن بافرمتهای مختلف(حتی لینوکس)
      تاپیک جامعN9برای تمامی عزیزان، علی الخصوص دوستانی که به تازگیN9خریدن * باگ های رفع شده نیتدروید
      ایمیج جدید Sailfish پورت شده برای N9 * روش جدید فعالسازی دولاپر مود و استفاده از مخازن، استور و ... نوکیا
      با کدام روش آموزشی، کدام بوت لودر، کرنل و ... را جهت انواع سیستم عامل ها (نیتدروید،Sailfishو...)نصب نماییم
      آموزش جدید رفع کامل محدودیتN9/N950جهت دسترسی به استورنوکیا،مخازن و...
      ترفندهایی جهت افزایش سرعت لود صفحات
      .: انــجــمــــن گــــونـاگـــــون بخشی متفاوت اما برای همه در موبایلستان :.

5. 3 كاربر زير از شما hrbani عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #583

جزئيات بيشتر

حمید جان حل شد دستت درد نکنه میریم برا مشکل های بعدی:

1- آیکون cd drive خود به خود میپره. میرم تو گزینه Troubleshooting از اینجا درست میکنم ولی بازم میپره

2- نود 32 من تو استارت آپ نمیاد همش بعد از بالا اومدن ویندوز باید رو آیکونش کلیک کنم تا اجرا بشه و تسک بیاد. از طریق گزینه مدیریت استارت آپ نرم افزار Your Uninstaller به استارت آپ اضافه کردم ولی بعد بالا اومدن ویندوز با گزینه خطا مواجه میشه و توش کرنل و همچین چیزهایی نوشته.

اگر خوشبختی را برای يک عمر می خواهيد، ياد بگيريد كاری را كه انجام می دهيد دوست داشته باشيد . . . !
      "استیو جابز"

7. 2 كاربر زير از شما H A M ! D عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #584

جزئيات بيشتر

@H A M ! D;

حمید جان حل شد دستت درد نکنه میریم برا مشکل های بعدی:
      سلام مجدد :) خواهش می کنم قابلی نداشت. ایشالا براشون آگاهی کافی داشته باشم.

1- آیکون cd drive خود به خود میپره. میرم تو گزینه Troubleshooting از اینجا درست میکنم ولی بازم میپره
      جایی این رو ندیدم اما ایشالا با هم حلش می کنیم، این گزینه Troubleshooting رو از کجا انتخاب می کنین؟ خود Troubleshooting ویندوز منظورتونه؟ می شه مسیر کاملی که می رید و کارایی که انجام می دین رو بگین؟ مرسی
      الف) فقط آیکونش می پره (منظورم شکلش هست) یا کلاً می پره؟ یعنی با فرض اینکه درایو سی دی تون با E نمایش داده می شه. اگه وقتی یه فولدر یا My Computer باز هست، توی آدرس بار بزنین:
      کد:
      E:
      و اینتر رو بزنین، براتوی درایو سی دی تون رو نشون می ده؟ یا اینکه درایو سی دی تون باز بشه (بسته به تنظیماتش هست) یا اینکه اروری شبیه این
      کد:
      windows can't find 'E:'.Check the spelling and try again.
      می ده؟
      ب) وقتی این مشکل رو دارین، سی دی درایوتون رو به صورت فیزیکی باز کنین و یه سی دی که خام نباشه توش قرار بدین و ببندین، بعد cmd رو باز کنین و با همون فرض که علامتش E هست توی cmd تایپ کنین :E و اینتر بزنین و پیامی رو که می بنویسین چیه؟
      اگه سی دی درایو خالی باشه، چیزی شبیه این می شه:
      کد:
      The device is not ready.

اگه توش سی دی گذاشته باشین می شه شبیه این:
      کد:
      E:\>

اگه فقط آیکونش حذف نشده باشه و کلاً قابل خوندن نباشه می شه شبیه این:
      کد:
      The system cannot find the drive specified.

پیغامی که داده کدومه و اگه چیز دیگه هست چیه؟
      * البته اینا فقط تستهای تشخیصی هستن که ببینیم خود مشکل دقیقاً از کجاس تا بعد رفعش کنیم.

2- نود 32 من تو استارت آپ نمیاد همش بعد از بالا اومدن ویندوز باید رو آیکونش کلیک کنم تا اجرا بشه و تسک بیاد. از طریق گزینه مدیریت استارت آپ نرم افزار Your Uninstaller به استارت آپ اضافه کردم ولی بعد بالا اومدن ویندوز با گزینه خطا مواجه میشه و توش کرنل و همچین چیزهایی نوشته.
      ممکنه خدای نکرده یه ویروسی، چیزی افتاده باشه که جلوی اجراش تو استارت آپ رو می گیره.
      الف) لطفاً از اروری که داده اسکرین شات می ذارین؟
      ب) بعد از گرفتن اسکرین شات، لطفاً مراحلی که تو مدیریت استارت آپ Your Uninstaller انجام دادین رو برگردونین به حالت اول (به همون روش که اضافه کردین، حذفش کنین) بعد ری استارت کنین و ببینین بازم ارور می ده یا فقط مثل سابق شده که اجرا نمی شد و باید دستی اجراش می کردین؟
      اگه ارور می ده اسکرین شات از ارورش بذارین

و اگه حل شده لطفاً:
      1) توی Run ویندوز تایپ کنین msconfig و اینتر کنین.
      2) به تب ماقبل آخر یعنی Startup برید و ببینین مواردی با اسم های ESET و NOD توشون هست یا نه و اگه هست تیک داره؟ اگه نداره تیکش رو بزنین بعد روی دکمه Apply کلیک کنین (اما پنجره رو نبندین).
      3) تو همین لیست دقیقاً نگاه کنین و ببینین اسم مشکوکی می بینین یا نرم افزاری که شما نصب نکرده باشین و اینجا باشه و تیک هم داشته باشه؟ اگر بله اسمش رو بنویسین.
      در صورت تمایل می تونین از اول ازش اسکرین شات بگیرین و بعد اسکرول رو پایین بیارید باز اسکرین شات و به همین ترتیب تا اینکه مجموعه اسکرین شات ها همه نرم افزارهای موجود در این قسمت رو نشون بدن (بازم پنجره رو نبندین).
      4) به تب قبلیش یعنی Services برید و تیک قسمت Hide all Microsoft services در پایین سمت چپ پنجره رو بزنین.
      حالا مشابه همون کارایی که تو مراحل 2 و 3 از نظر چک کردن تیک نود و نرم افزارهای مشکوک و اسکرین شات های متوالی گرفتن انجام دادین رو مجدداً انجام بدین تا ایشالا با هم بررسیشون کنیم.
      5) پنجره رو OK کنین و اگه پیغام ری استارت داد تأیید کنین و اگه نداد هم خودتون دستی یه بار سیستم رو ری استارت کنین و وقتی بالا آمد ببینین اوضاع چطوره؟ اروری می ده؟ نود اجرا می شه؟ و ...

موفق باشین
      لا یَومَ کَیَومَک یا اَباعَبدِالله * اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّدٍ و عَجِّلْ فَرَجَهُمْ* السلام علیک یا قمر بنی هاشم اباالفضل العباس
      اللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطمةَ و اَبیها و بَعلِِها وَ بَنیها وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک

تاپیک جامع معرفی نرم افزارهای ریکاوری کامپیوتر * Active@ UNDELETE|کاملترین بازیاب فایل وپارتیشن بافرمتهای مختلف(حتی لینوکس)
      تاپیک جامعN9برای تمامی عزیزان، علی الخصوص دوستانی که به تازگیN9خریدن * باگ های رفع شده نیتدروید
      ایمیج جدید Sailfish پورت شده برای N9 * روش جدید فعالسازی دولاپر مود و استفاده از مخازن، استور و ... نوکیا
      با کدام روش آموزشی، کدام بوت لودر، کرنل و ... را جهت انواع سیستم عامل ها (نیتدروید،Sailfishو...)نصب نماییم

9. 3 كاربر زير از شما hrbani عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #585

جزئيات بيشتر

در مورد درایو کلا هیچی نشون داده نمیشه و حتی تو دیوایز منیجر هم نیست. فکر کنم باید درایوشو دوباره نصب کنم ولی نمیتونم پیداش کنم مدل atpti یه همچین چیزایی هست..

در مورد نود هم یه استارت آپ کانفیگ رفتم هیچ چیز مشکوک و نرم افزار مشکوکی ندیدم.
      ---------------------
      ویندوز سون پرفشنال سرویس پک 1 64 بیتی بهم لینک میدی؟
      چند مدل ویندوز سون داریم کدوم بهتره؟

"استیو جابز"

11. 3 كاربر زير از شما H A M ! D عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #586

جزئيات بيشتر

در مورد درایو کلا هیچی نشون داده نمیشه و حتی تو دیوایز منیجر هم نیست. فکر کنم باید درایوشو دوباره نصب کنم ولی نمیتونم پیداش کنم مدل atpti یه همچین چیزایی هست..
      سیتمتون لپ تاپه یا PC؟ اگه لپ تاپه به سایت سازنده اش برید، به احتمال زیاد داره. اگرم می خواین ویندوز از اول بریزید که شاید با توجه به جامعیت درایورهای پیش فرض ویندوز سون اصلاً نیاز نباشه.

در مورد نود هم یه استارت آپ کانفیگ رفتم هیچ چیز مشکوک و نرم افزار مشکوکی ندیدم.
      خدا رو شکر، فقط قرار بود:
      لطفاً مراحلی که تو مدیریت استارت آپ Your Uninstaller انجام دادین رو برگردونین به حالت اول (به همون روش که اضافه کردین، حذفش کنین) بعد ری استارت کنین و ببینین بازم ارور می ده یا فقط مثل سابق شده که اجرا نمی شد و باید دستی اجراش می کردین؟
      اگه ارور می ده اسکرین شات از ارورش بذارین
      انجام دادین؟ ارور کرنل و ... برطرف شد یا هنوز برقراره؟ اگه ارور جدید داده چی هست؟

---------------------
      ویندوز سون پرفشنال سرویس پک 1 64 بیتی بهم لینک میدی؟
      لینک مطمئن ندارم، با سرچ می تونم پیدا کنم، اما تضمینی واسه سالم و خوب بودنش ندارم، شرمنده بنده همیشه از اون دی وی دی هایی که ترجمه فارسیش می شه پادشاه استفاده می کنم (برای اینکه تبلیغ نشه غیر مستقیم گفتم). استاد اینا جاسم جان (@*DRAGON*;) هستن
      چند مدل ویندوز سون داریم کدوم بهتره؟
      چهار مدل که تو دی وی دی های مختلفی که ازشون نصب کرده بودم همیشه همه باهم بودن:
      Home, Business, Professional و Ultimate
      من همیشه از اول همون اولتیمیت رو که می گفتن از همه کامل تره نصب کردم و دیگه سایر موارد رو امتحان نکردم. فکر می کنم همون اولتیمیت بهترین گزینه باشه (شک دارم مورد سوم بیزینس بود یا نه چون همیشه موقع نصب مستقیم می رفتم سراغ اولتیمیت).

و یک پیشنهاد:
      اگه می خواین ویندوز از اول بریزین و خیلی هم عجله واسه نصبش ندارین و از طرفی هم به خاطر مشغله و ... ویندوزتون رو زودتر از 6 ماه عوض نمی کنین و حتی ممکنه چند سال بهش دست نزنین، می خواین صبر کنین ویندوز 10 بیاد و یک سره همون رو نصب کنین.

موفق باشین

13. 2 كاربر زير از شما hrbani عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #587

بخش : کنسول و بازیهای کامپیوتری| نرم افزار
      شماره كاربري : 409239
      نام : Jasem
      سپاس ها : 42,009
      سپاس از شما 33,693 بار در 7,381 پست
      جزئيات بيشتر

سلام
      اینم لینک دانلود ویندوز
      @H A M ! D

Microsoft Windows 7 Ultimate SP1 Integrated April 2015 x64

دانلود پارت 1
      دانلود پارت 2
      دانلود پارت 3
      دانلود پارت 4
      دانلود پارت 5
      دانلود پارت 6
      دانلود پارت 7

پرسش و پاسخ در مورد مشکلات نرم افزاری کامپیوتر پرسش و پاسخ در مورد مشکلات نرم افزاری کامپیوتر پرسش و پاسخ در مورد مشکلات نرم افزاری کامپیوتر

پرسش و پاسخ در مورد مشکلات نرم افزاری کامپیوترTip | نکته

این ویندوز از آخرین نسخه ویندوز 7 اورجینال تهیه شده و تنها آپدیت ها بهش اضافه شد و تغییری دیگری در ویندوز صورت نگرفته.
      به همراه IE 11
      آپدیت شده تا 16 آوریل 2015 - 27 فروردین 94
      بعد از نصب ویندوز ، توسط فعال ساز که در لینک جدا قرار داده شده ویندوز را فعال کنید.

15. 2 كاربر زير از شما *DRAGON* عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #588

جزئيات بيشتر

دراگ لول 4 تشکر
      -------------

حمید مشکل دی وی دی رام:

به هر نحوی بود آیکونش رو آوردم و تو دیوایز منیجیر هم اومد بعد آنیستالش کردم. سیستم رو ریست کردم بعد بالا اومد ویندوز خودش درایو رو نصب کرد بعد گفت ویندوز رو ریست کن کردم و درایو سر جاش بود اما یه بار دیگه که ریست کردم دوباره پرید. فکر کنم از رجیستری مشکل پیدا کرده یه چیزی نمیزاره درایو سر جاش بمونه و غیر فعالش میکنه.
      ----------------------------------

مشکل نود 32:

همون طور که از تصویر 1 میبینی از طریق تب نیو و انتخاب آیکون نود از مسیرش و انتخاب یکی از اون چهار گزینه, نرم افزار نود به استارت آپ اضافه کردم. اون چهار گزینه تک تک همشون رو انتخاب میکنم و ریست میکنم بازم پیغام ارور رو میده.

بعد از ریست ویندوز و بالا اومدنش هم این پیغام رو میده:

این گوی و این میدان مشکل منو حل کن هی هم نگو شات بزار شات بزار همه چی مشخص در اختیار خودت.
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 1.jpg
مشاهده: 39
حجم: 56.6 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 2.jpg
مشاهده: 42
حجم: 50.2 کیلو بایت  

"استیو جابز"

17. Top | #589

جزئيات بيشتر

دراگ لول 4 تشکر
      -------------

حمید مشکل دی وی دی رام:
      به هر نحوی بود آیکونش رو آوردم و تو دیوایز منیجیر هم اومد بعد آنیستالش کردم. سیستم رو ریست کردم بعد بالا اومد ویندوز خودش درایو رو نصب کرد بعد گفت ویندوز رو ریست کن کردم و درایو سر جاش بود اما یه بار دیگه که ریست کردم دوباره پرید. فکر کنم از رجیستری مشکل پیدا کرده یه چیزی نمیزاره درایو سر جاش بمونه و غیر فعالش میکنه.

بله در انتها عرض می کنم احتمالاً مشکل چیه

----------------------------------

مشکل نود 32:
      همون طور که از تصویر 1 میبینی از طریق تب نیو و انتخاب آیکون نود از مسیرش و انتخاب یکی از اون چهار گزینه, نرم افزار نود به استارت آپ اضافه کردم. اون چهار گزینه تک تک همشون رو انتخاب میکنم و ریست میکنم بازم پیغام ارور رو میده.

ممنون از آموزش

بعد از ریست ویندوز و بالا اومدنش هم این پیغام رو میده:

این گوی و این میدان مشکل منو حل کن هی هم نگو شات بزار شات بزار همه چی مشخص در اختیار خودت.
      به احتمال قوی ویندوزتون به روت کیت آلوده شده که متأسفانه در این مواقع هیچ راهی هم جز تعویض ویندوز ندارین، حتی با اگه هارد رو با یه آنتی ویروس دیگه هم اسکن کنین، درستش نمی تونه بکنه
      برای اطمینان هم می تونین امتحان کنین:
      1) نود رو آن اینستال کنین.
      2) همون یا یه آنتی ویروس دیگه رو نصب کنین و ببنین نصب می شه یا نه؟
      3) هارد رو با یه سیستم دیگه که آنتی ویروس به روز داره چک کنین.

دلایل حدس:
      1) نود 32 شما اتوماتیک کار نمی کنه و از استارت آپ حذف شده (که معمولاً این کار بدافزارهاست).
      2) یه سری از روت کیت ها در کرنل تغییراتی ایجاد می کنن که دیگه به هیچ وجه حتی توسط آنتی ویروسی که روی خود سیستم نصب می شه، قابل شناسایی نباشن که منجر به انواع ارورهای عدم سازگاری کرنل و ... می شه و الانم در اجرای نود دارین ارور ارتباط با کرنل رو دریافت می کنین که تو ویندوز و اونم واسه نود (یه یه سخت افزار یا برنامه خاص و ...) بنده ندیدم (البته بنده هم کارشناس فلان و مدعی اشراف به سیستم عامل نیستم، در حد سواد و تجربه ام گفتم).

موفق باشین

18. كاربران زير از شما hrbani عزيز، سپاسگزاری كرده اند

19. Top | #590

جزئيات بيشتر

به تازگی از کروم کوچ کردیم به موزیلایه سری مشکلات هست:

1. یر بار موزیلا رو میبندم دوباره وارد میشم, وارد سایت یا انجمنی میخوام بشم با اینکه تیک مرا به خاطر بسپار رو میزنم ولی دوباره باید نام کاربری و ... وارد کنم.

2. تو آدرس بار آدرس سایت سیو نمیشه و دوباره باید تایپ کنم.

3. idm به صورت اتوماتیک کلیک میکنم روی لینک اجرا نمیشه و دانلود منیجر فابریک شروع به دانلود میکنه. افزونش نصب و فعال هست.

"استیو جابز"

20. كاربران زير از شما H A M ! D عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 59 از 70 نخستنخست ... 949575859606169 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع