× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 32 از 32

آرشیو WP7

1. Top | #31

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : انجمن iOS
    شماره كاربري : 6278
    سپاس ها : 2,708
    سپاس از شما 9,324 بار در 2,236 پست
    جزئيات بيشتر

منم حدود 2 هفته هست این گوشی رو خریدم ... همین مشکل رو داره ولی نه به این شدت وو فقط گاهی بعضی دکمه هارو نمیزنه که کمی اعصاب خورد کن هست ...
    کمی در این باره تحقیق کردم .. در سایت معتبر XDA یکی گفته که این مشکل 100% سخت افزاری هست متاسفانه و با عوض کردن رام درست نمیشه ... ایشون گوشی رو برگردونده گارانتی براش درست کردن ...

ولی از نظر من این مشکل خیلی خیلی شبیه یک مشکل نرم افزاری هست چون گوشی من فقط دکمه رو تاچ نمیکنه و دکمه بقل رو میزنم و بعد دوباره دکمه ای که تاچ نمیشد رو میزنم میگیره ... 80% این مشکل هم قسمت راست گوشی بوجود میاد ...

اینم لینک تاپیک در XDA ...
    http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1239474

یکی از دوستان اهل فن هم گفت که احتمالا مشکل از درایور تاچش هست چون اون هم احساس کرد نرم افزاریه و پیشنهاد کرد که رادیو گوشی رو تغییر بدم چون درایور تاچش هم در رادیو قرار داره ... حالا نمیدونم چیزی که گفته درسته یا نه ... از دوستانی که در این رابطه اطلاعات دارن خواهش میکنم راهنمایی کنن شاید با تغییر رادیو درست شد ...

دوستان تا حالا کسی به تعمیرکار و یا نمایندگی HTC مراجعه نکرده ببینه اونا چی میگن ؟

از مدیران خواهش میکنم اگر صلاح میدونن این تاپیک رو از آرشیو در بیارن تا دوستانی که هنوز این گوشی رو نخریدن از این مشکل بزرگ مطلع بشن ... مشکل کوچیکی نیست ... امیدوارم راه حلی براش پیدا بشه

ویرایش : مثل اینکه این مشکل از درایور تاچ دستگاه بوده که با رام T-mobile حل شده ... کافیه رام T-mobile رو بریزید و بعد HSPL کنید و بعد رام کاستوم بزنید ... مشکل حل میشه ... تست میکنم خبرشو رو میدم
    منبع : http://forum.xda-developers.com/show....php?t=1375244
    ویرایش توسط abbas-h : 05-12-2011 در ساعت 15:00

2. 3 كاربر زير از شما abbas-h عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #32

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : انجمن iOS
    شماره كاربري : 6278
    سپاس ها : 2,708
    سپاس از شما 9,324 بار در 2,236 پست
    جزئيات بيشتر

خب دوستان خبر خوش ...
    مشکل تا الان 100% حل شد ... 100 بار تست کردم ... هیچ مشکلی نداره در حال حاضر ...

جالب اینجاست آخر فلش کردن درایور تاچ هم نصب میکنه ... عکس ضمیمه رو ببینید ...

رام استفاده شده ...
    RUU_Mozart_TMO_DE_1.28.111.03_5.52.09.16_22.33a.50 _RELEASE

4. كاربران زير از شما abbas-h عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

توضیحاتی درباره این موضوع