× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 567
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 70

آرشیو انجمن مشاوره

1. Top | #1

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 674316
    سپاس ها : 108
    سپاس از شما 33 بار در 23 پست
    جزئيات بيشتر

New nokia n8 وhtc desire hd لطفا راهنمایی کنید

سلام من بین این دو تا گوشی موندم کدومو بخرم ...ممنون میشم راهنماییم کنین ....
    در مورد دوربین htc desire hd کیفیتش خوبه 8 واقعیه؟

2. 2 كاربر زير از شما سرسپرده عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #61

درجه : توقیف شده
    شماره كاربري : 232364
    نام : علی
    سپاس ها : 972
    سپاس از شما 1,457 بار در 798 پست
    جزئيات بيشتر

البته بگم ها نکسوسم منوی فارسی نداره اما گوشی باحالیه.من هنوزم نظرم رو همون اینکریدیبله

4. كاربران زير از شما haji1369 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #62

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 556831
    نام : porya
    سپاس ها : 18,163
    سپاس از شما 2,970 بار در 941 پست
    جزئيات بيشتر

سلام . به نظر من ارك بيشتر به درد شما مى خوره ولى اگه بتونيد ارتقا بودجه بديد و آيفون ٤ سفيد بگيريد از همه ى اينا بهتره ولى من ان ٨ رو خيلى پيشنهاد نمى كنم چون سخت افزارش خيلى ضعيفه شوما كه مى خواى پول بدى ، يواره يكم بيشتر بديد و آرك بخريد تا بعد پشيمون نشيد .

6. كاربران زير از شما porygalaxys عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #63

شماره كاربري : 595740
    نام : عرفان
    سپاس ها : 436
    سپاس از شما 747 بار در 388 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط porygalaxys
    سلام . به نظر من ارك بيشتر به درد شما مى خوره ولى اگه بتونيد ارتقا بودجه بديد و آيفون ٤ سفيد بگيريد از همه ى اينا بهتره ولى من ان ٨ رو خيلى پيشنهاد نمى كنم چون سخت افزارش خيلى ضعيفه شوما كه مى خواى پول بدى ، يواره يكم بيشتر بديد و آرك بخريد تا بعد پشيمون نشيد .
    اگه قرار بر ارک باشه که اینکریبیدل بهتره:
    هم قشنگ تره (به نظر من )
    هم سونی نیست که ابجیمون گفت که سونی اریکسون نمیخواد
    هم رم و رام بالا تری
    پشتیبانی بهتر
    ســـــــــــــــــنــــــ س

8. 2 كاربر زير از شما E r f @ n عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #64

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 342240
    سپاس ها : 568
    سپاس از شما 1,399 بار در 335 پست
    جزئيات بيشتر

شما که بودجه واست مهم نیست اول میتونی ایفون 4 بگیری هر چند فک نکنم زیاد وارد باشید و بعدا به مشکل می خورین اما اگه وارد بشین رضایتتون رو براورده میکنه (دوستانم خواهشا نگن قدیمی شده و جوات!!!:دی)
    اگر نه به جا نکسوس اس که پولو هدر نده برو گالگسی اس دو بگیر بنده باش کار کردم
    سخت افزار فوقالعاده سرعت و عملکرد گوشی عالیه صداش و دوربنشم خوبه مخصوصا فیلم برداری صفحه نمایشم که حرفی نیست.
    بسیار خوش ددست و ظریف و باریک (دخترعموی من داره) وتنها چیزکه میشه گفت رابط کاربریش هست که شخصیه من بشخصه از این رابط کاربری خوشم میاد
    و اگر میخواسم گوشی اندروید در این رنج قیمت بگیرم در خرید گالگسی اس 2 شک نمیکردم(هرچند از برند سامسونگ خوشم نمیاد:دی)
    و کیفیت ساختش با اینکه از پلاستیک ساخته شده و نمیشه اینو نقطه مثبت دونست و خوب نیست اما همین باعث کاهش وزنش شده و همچنین اصلا تو ذوق نمی زنه و کسی با گوشیش کشتی نمگیره مخصوصا شما که یه دخترین:دی ! مراقبت زیاد میکنین البته فک کنم!:دی
    دوستان تا نزدن چون انگار کلا دوستان با سری گالگسی اس مشکل دارن و جوات شده! که هنوز بنده معنای این کلمه رو در یک مشاوره منطقی و اگاهانه متوجه نشدم.:دی !

10. كاربران زير از شما chessmathter عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #65

شماره كاربري : 232364
    نام : علی
    سپاس ها : 972
    سپاس از شما 1,457 بار در 798 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط chessmathter
    شما که بودجه واست مهم نیست اول میتونی ایفون 4 بگیری هر چند فک نکنم زیاد وارد باشید و بعدا به مشکل می خورین اما اگه وارد بشین رضایتتون رو براورده میکنه (دوستانم خواهشا نگن قدیمی شده و جوات!!!:دی)
    اگر نه به جا نکسوس اس که پولو هدر نده برو گالگسی اس دو بگیر بنده باش کار کردم
    سخت افزار فوقالعاده سرعت و عملکرد گوشی عالیه صداش و دوربنشم خوبه مخصوصا فیلم برداری صفحه نمایشم که حرفی نیست.
    بسیار خوش ددست و ظریف و باریک (دخترعموی من داره) وتنها چیزکه میشه گفت رابط کاربریش هست که شخصیه من بشخصه از این رابط کاربری خوشم میاد
    و اگر میخواسم گوشی اندروید در این رنج قیمت بگیرم در خرید گالگسی اس 2 شک نمیکردم(هرچند از برند سامسونگ خوشم نمیاد:دی)
    و کیفیت ساختش با اینکه از پلاستیک ساخته شده و نمیشه اینو نقطه مثبت دونست و خوب نیست اما همین باعث کاهش وزنش شده و همچنین اصلا تو ذوق نمی زنه و کسی با گوشیش کشتی نمگیره مخصوصا شما که یه دخترین:دی ! مراقبت زیاد میکنین البته فک کنم!:دی
    دوستان تا نزدن چون انگار کلا دوستان با سری گالگسی اس مشکل دارن و جوات شده! که هنوز بنده معنای این کلمه رو در یک مشاوره منطقی و اگاهانه متوجه نشدم.:دی !
    جوات یعنی کهنه یعنی قدیمی.یعنی از مد افتاده.دست همه افتاده.خانوم عزیزمون یه گوشی دخترونه میخوان که باکلاس باشه زیاد رو قدرت تاکید ندارن.گالکسی2 کجاش خوشگله؟دخترونس؟

12. 2 كاربر زير از شما haji1369 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #66

شماره كاربري : 342240
    سپاس ها : 568
    سپاس از شما 1,399 بار در 335 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط haji1369
    جوات یعنی کهنه یعنی قدیمی.یعنی از مد افتاده.دست همه افتاده.خانوم عزیزمون یه گوشی دخترونه میخوان که باکلاس باشه زیاد رو قدرت تاکید ندارن.گالکسی2 کجاش خوشگله؟دخترونس؟
    معنی کلمه رو میدونم اما گالگسی اس دو هیچ کدوم از اینا نیست نه قدیمیه نه از مد افتاده نه دست هرکسیه ! همچنین ایفون !که شاید مورد اول رو بشه کمی در موردش گفت
    خوشگلی یک چیز نسبیه و همینطور ذایقه افراد مختلف هست و نظر شخصیه بنده این بود.
    پس بهتره ما یک انتخاب خوب رو از ایشون به عنوان یک چیز که سلیقه ای نگیریم و بزاریم خودشون برن و گوشی رو ببینن و تصمیم بگیرن.

14. كاربران زير از شما chessmathter عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #67

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 676631
    نام : بابک
    سپاس ها : 294
    سپاس از شما 345 بار در 146 پست
    جزئيات بيشتر

فقط n8 گوشی های دیگه نه فیلم برداری شون نه عکس برداریشون به پای n8 نمیرسه اگه باهاش زیاد کار کنی نه خراب میشه نه داغ من دوازده برنامه باز کردم رفتم shift بازی کردم اخ نگفت.

16. كاربران زير از شما bibak76 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

17. Top | #68

شماره كاربري : 276965
    سپاس ها : 441
    سپاس از شما 807 بار در 313 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط bibak76
    فقط n8 گوشی های دیگه نه فیلم برداری شون نه عکس برداریشون به پای n8 نمیرسه اگه باهاش زیاد کار کنی نه خراب میشه نه داغ من دوازده برنامه باز کردم رفتم shift بازی کردم اخ نگفت.
    یه دفعه بگین دوربین دیجیتال بگیرن دیگه!
    شاید بازی هایی که واسه اندروید میاد واسه سیمبین هم بیاد.ولی فقط اسمشون یکیه!گرافیک نسخه ی اندروید کلی بهتره!اگه به حجم بازی روی دو پلتفرم توجه کنی می فهمی اینو!

پست ارسال شده توسط موبايل

18. كاربران زير از شما ali_enj عزيز، سپاسگزاری كرده اند

19. Top | #69

شماره كاربري : 595740
    نام : عرفان
    سپاس ها : 436
    سپاس از شما 747 بار در 388 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط bibak76
    اقا يه وقت پولتو .... سيمبين نكنياا هر چي خواسي بگير ولي سيمبين نگير
    واقعا يه دوربين با يه ١٢٠٠ بگيري بعض ان ٨ هس
    بي زبون اينكريبيل

20. كاربران زير از شما E r f @ n عزيز، سپاسگزاری كرده اند

21. Top | #70

شماره كاربري : 200069
    سپاس ها : 790
    سپاس از شما 626 بار در 223 پست
    جزئيات بيشتر

با سلام.من خودم مدتی است گوشی N8 گرفتم .بسیار گوشی خوبیه.اینو بدونید هیچ گوشی از لحاظ امکانات به پاش نمی رسه.1-دوربین 12 مگا پیکسل با لنز کارل زایس آلمان 2-داشتن قابلیت usb on the go برای خواندن مستقیم حافظه های جانبی.3-Fm Teransmiter برای اشتراک گذاری آهنگ های گوشی با رادیو Fm ماشین .4-خروجی HDMI برای تلویزیون 5-Gps رایگان با راهنمای صوتی فارسی5-داشتن صدای دالبی دیجیتال در هنگام ضبط ویدءو 6- کیفیت خروجی صدای اسپیکر و کیفیت صدای مکالمه 7-Wi Fi قوی و پایدار 8-باطری خوب و با دوام نسبت به سایر گوشی ها 8-قاب تمام فلز و محکم
    موفق باشید.

22. 2 كاربر زير از شما simaran عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 567

توضیحاتی درباره این موضوع