× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 27

آرشیو

1. Top | #11

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 115295
    سپاس ها : 240
    سپاس از شما 114 بار در 55 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط civil.scholar
    سامسونگ اپز گوشی رو باز کنید میبینیدشون
    نیازی به /\ پی n نداره
    در بادا 2 میتونید ازش استفاده کنید در قسمت تنظیمات هست
    داداش خجلتم به خدا فقط به این چند تا سوالم اگه تخصصشو داری جواب بده کلاه میشه باهاش وارد فیسبوک شد بدون وی پی ان یا نه اگه نه چاره کار چی برنامه هارو که دانلود میکنی خودش توگوشی نصب میشه دیگه با ایرانسل باید وصل شی دیگه و اینکه اینwi-fi چی هست چه طوری باید باهاش کار کرد به چه کاری میاد اصلا روش استفاده شرمندت میشم ممنون بد جور لنگم چون تازه این گوشی رو گرفتم هیچی ازش نمیدونم

2. Top | #12

جزئيات بيشتر

اقا من یه بازی به وسیله گوشی دان کردم ایکونش تومنو هست اما اجرا نمیشه چی کار باید بکنم اول نوشت توقف بعد میگه بارگیری کن

3. Top | #13

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 525683
    نام : حامد
    سپاس ها : 3,509
    سپاس از شما 6,346 بار در 1,329 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_0111
    داداش خجلتم به خدا فقط به این چند تا سوالم اگه تخصصشو داری جواب بده کلاه میشه باهاش وارد فیسبوک شد بدون وی پی ان یا نه اگه نه چاره کار چی برنامه هارو که دانلود میکنی خودش توگوشی نصب میشه دیگه با ایرانسل باید وصل شی دیگه و اینکه اینwi-fi چی هست چه طوری باید باهاش کار کرد به چه کاری میاد اصلا روش استفاده شرمندت میشم ممنون بد جور لنگم چون تازه این گوشی رو گرفتم هیچی ازش نمیدونم
    داداش شما هر سوالی که داری تو تاپیک پرسش و پاسخ مطرح کن اونجا حتما به جوابت میرسی
    آره با فیس خود گوشی میشه رفت نیازی هم به چی پی ان نداره
    از طریق wifi هم شما میتونی ارتباط بی سیم برقرار کنی حالا چه به اینترنت و ...
    اگه میخوای به نت وصل بشی باید یه مودم وایرلس کنارت باشه یا از لپ تاپ شیر کنی و ...

4. 2 كاربر زير از شما civil.scholar عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #14

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 661528
    نام : محمود
    سپاس ها : 70
    سپاس از شما 171 بار در 44 پست
    جزئيات بيشتر

اقا من یه بازی به وسیله گوشی دان کردم ایکونش تومنو هست اما اجرا نمیشه چی کار باید بکنم اول نوشت توقف بعد میگه بارگیری کن

کامل دانلود نشده، باید دوباره روش کلیک کنی تا شروع بکنه به بقیه دانلود. اگه دیگه دانلود ادامه پیدا نکرد اونو حذف کن و دوباره از اپز نصبش کن.

6. 2 كاربر زير از شما mahmoodtanha عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #15

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط civil.scholar
    داداش شما هر سوالی که داری تو تاپیک پرسش و پاسخ مطرح کن اونجا حتما به جوابت میرسی
    آره با فیس خود گوشی میشه رفت نیازی هم به چی پی ان نداره
    از طریق wifi هم شما میتونی ارتباط بی سیم برقرار کنی حالا چه به اینترنت و ...
    اگه میخوای به نت وصل بشی باید یه مودم وایرلس کنارت باشه یا از لپ تاپ شیر کنی و ...
    این که میگین با wifi میتونم ارتباط بیسیم برقرار کنم یعنی توخیابون هم باشم این امکان رو داره یا حتما باید مدمم وایرلس ذباشه اینجا اموزش واسه اینکار نداره
    و شرمنده این اخرین سوالم هست به جز بازی از طریق گوشی چه طوری برنامه های دیگه هم میشه دانلود کرد من با برنامه خود گوشی میرم فقط میره تو صحفه دانلود بازیها پس برنامه ها چی؟

8. Top | #16

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 217012
    سپاس ها : 358
    سپاس از شما 1,910 بار در 607 پست
    جزئيات بيشتر

این که میگین با wifi میتونم ارتباط بیسیم برقرار کنم یعنی توخیابون هم باشم این امکان رو داره یا حتما باید مدمم وایرلس ذباشه اینجا اموزش واسه اینکار نداره
    و شرمنده این اخرین سوالم هست به جز بازی از طریق گوشی چه طوری برنامه های دیگه هم میشه دانلود کرد من با برنامه خود گوشی میرم فقط میره تو صحفه دانلود بازیها پس برنامه ها چی؟
    برای استفاده از اینترنت وایرلس باید پسوردش رو داشته باشید کا سختی هم نیست از منوی بالایی گوشی وایرلس رو روشن کن خودش شروع به سزچ میکنه بعد یه شبکه رو انتخاب کن.
    با خود گوشی میشه با نرم افزار کیز هم از رویه کامپیوتر میشه.
    موفق باشید

9. كاربران زير از شما shantia_73 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #17

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 660333
    نام : محمد
    سپاس ها : 371
    سپاس از شما 271 بار در 110 پست
    جزئيات بيشتر

سلام دوستان و اساتيد

يه مشكل دارم :

من با كيز 12 تا بازي دل كردم , وقتي گوشيمو وصل ميكنم توي كيز ميشناسه و همه چي درسته ولي وقتي ميرم تو قسمت ماي دانلودس , ميبينم فقط 8 تا بازي رو نشون ميده , اون چندتاي ديگه رو وقتي كابل گوشيمو قطع ميكنم نشون ميده , ولي تا وصل ميكنم باز ميپره !!!!!!!!!!!!!!!

مشكل از چي ميتونه باشه ؟

بدبختي يكي از بازيهايي كه نشون نميده اينه : Herman The Hermit

11. Top | #18

شماره كاربري : 659063
    نام : بهنام
    سپاس ها : 1,505
    سپاس از شما 493 بار در 208 پست
    جزئيات بيشتر

دستشون نقره

12. Top | #19

جزئيات بيشتر

sسلام
    شرمنده این نرم افزار کیز کی میگن همینه که تو تصویر هست چه طوری باهاش دانلود کنم من بعد از دانلود چه طوری نصب میشه

13. Top | #20

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 525683
    نام : حامد
    سپاس ها : 3,509
    سپاس از شما 6,346 بار در 1,329 پست
    جزئيات بيشتر

sسلام
    شرمنده این نرم افزار کیز کی میگن همینه که تو تصویر هست چه طوری باهاش دانلود کنم من بعد از دانلود چه طوری نصب میشه
    بله همونه
    اول کارهای زیر رو انجام بدید :

از داخل regedit* برید به آدرس زیر :
    HKEY_CURRENT_USER/Software/SAMSUNG/Kies2.0
    در پنجره سمت راست روی region راست کلیک کنید و modify رو انتخاب کنید و بجای US عبارت IR رو تایپ کنید

*: برای وارد شدن به regedit، در قسمت Run همین نام را تایپ و اینتر کنید. در ویندوز7، این کلمه رو در قسمت Search Programs and Files تایپ و برروی regedit.exe کلیک کنید.

بعد یه قسمت به kies اضافه میشه به نام samsung apps وارد اون که بشید لیست برنامه هایی که میتونید دانلود کنید نمایش داده میشه

14. 2 كاربر زير از شما civil.scholar عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع