• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

آرشیو | Archive

1. Top | #1

درجه : مدير بازنشسته
      بخش : بازیهای Symbian S60v5/^3 & EBook
      شماره كاربري : 146124
      نام : رسول
      سپاس ها : 27,618
      سپاس از شما 118,367 بار در 7,626 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض آپدیت:پیدا کردن قبله بوسیله ی GPS و تعیین اوقات شرعی Thakir Prayer Times v5.07.1

Thakir Prayer Times v5.07.1 S60v5 S^3 SymbianOS9.5 Signed

نقل از محسن عزیز:

بوسیله ی این برنامه قادر خواهید بود ، جهت قبله رو در هر مکانی با استفاده از GPS گوشی تعیین کنید.
      همچنین لیستی از شهرها و کشورها خواهید داشت که قابلیت آپدیت کردن این لیست و یا ویرایش اطلاعات آن برای شما وجود دارد. همچنین روش های دیگری برای تعیین قبله در اختیار شما قرار دارد.

همچنین برنامه قابلیت انتخاب صوت اذان را از روی حافظه ی گوشی و یا حافظه ی جانبی داراست تا بر حسب
      موقعیت مکانی شما و با استفاده از قابلیتی که دارد ، اوقات شرعی را مشخص کند و در زمان مشخص برای اطلاع شما ، صوت اذان را پخش کند.

تمام اخطارهای صوتی برنامه در پروفایل سایلنت ، قطع خواهند شد.
      همچنین برنامه قابلیت روشن کردن گوشی خاموش را برای متوجه ساختن کاربر از موارد تعیین شده داراست.
      و نهایتا اینکه ، برنامه کاملا رایگان است.

Thakir_PrayerTimes provides Prayer times and Qibla direction for many cities in many countries, along with the ability to add and edit any location using the GPS to identify accurate praying times and direction to Mecca (Qibla direction) via GPS. The user can select more Athan files from phone memory or card.
      Thakir_PrayerTimes provides also the ability to switch the mobile profile to help Muslims to concentrate during the prayers. And contain a lot of features.

خردمندان کسانی هستند که خدا را در حال ایستاده ، نشسته و خوابیده یاد می کنند

سوره مبارکه آل عمران
      آیه شریفه 191

2. کسب و کار

3. Top | #2

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 57874
      نام : سید محمد
      سپاس ها : 1,728
      سپاس از شما 61 بار در 39 پست
      جزئيات بيشتر

برا من نصب نمیشه 5800

4. Top | #3

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 87372
      سپاس ها : 346
      سپاس از شما 46 بار در 23 پست
      جزئيات بيشتر

سلام دوستان.برنامه واقعا برنامه جالب وتقریبا کاملی هست.امکاناتش برای گوشیهای دارای جی پی اس وقطب نمای دیجیتال عالیه.اگه وارد قسمت قبله نما بشین اول میره برای نشان دادن قبله براساس موقعیت جغرایایی.یک پنجره توهمین صفحه داره که شمارو میبره به قبله نمای دیجیتال که واقعا محشره ودقیق کار میکنه.اول باید باچرخاندن گوشی در جهات مختلف اونو کالیبره کنید.
      تنظیماتش برای پس وپیش کردن وقت اذان وهمچنین هشدارهای قبل از طلوع وغروب آفتاب عالیه.
      درضمن شما میتونید یک فایل برای اعلام غروب آفتاب به افق شهر خودتون ضبط کنید واونو برای اذان مغرب تنظیم کنید.برای اذان مغرب هم اقامه ی اذان مغرب را برای 15 دقیقه بعد از اذان تنظیم کنیدوفایل اذان دلخواهتونو براش تنظیم کنید تا دقیقا به افق شهر شما اذان بگه.ضمنا اصل برنامه اذان گو هست.شما نگران نبودن ایران توی برنامه نباشید چون با جی پی اس موقعیت شما را ثبت واذان را برای شما تنظیم میکنه.

5. 3 كاربر زير از شما abojavad عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #4

درجه : عضو ممتاز
      شماره كاربري : 126074
      نام : سیدمهدی
      سپاس ها : 10,205
      سپاس از شما 8,183 بار در 963 پست
      جزئيات بيشتر

با سلام. من برنامه را روی c7 نصب کردم بدون مشکل. اما ایران و شهرهاشو توی منو کشورها نداشت. به همین خاطر پاکش کردم. در ضمن گزینه خروج هم نداشت. نمیدونم مشکل کم سوادیه من بوده که نتونستم اینها رو پیدا کنم یا مشکل از برنامه و برنامه نویسش بوده. اگه دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم.

توضیحاتی درباره این موضوع