• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 1592 از 1735 نخستنخست ... 592109214921542158215901591159215931594160216421692 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 15,911 به 15,920 از 17342

مشاوره برای خرید گوشی

1. Top | #1

درجه : مدير ارشد بازنشسته
      بخش : انجمن ارتباطات و مخابرات
      شماره كاربري : 6349
      نام : Душдфыр ПЫЬ
      سپاس ها : 37,918
      سپاس از شما 33,090 بار در 6,888 پست
      جزئيات بيشتر

☏مشاوره عمومی برای خرید هر نوع گوشی☏

سلام به همه دوستان موبایلستانی

هدفم از ایجاد این تاپیک, دیدم خیلی از دوستان میخوان گوشی بخرن ولی نمیدونن از گوشی چه انتظاراتی دارن و از گوشی چی میخوان... خیلیها هستن که تا حالا گوشی از برندهای مختلف نداشتن... و کسانی هستن که تا حالا سیستم عامل ها رو تجربه نکردن و میخوان واسه اولین بار اون سیستم عامل رو تجربه کنن ولی میترسن واسه خرید اقدام کنند...

دوستان تو این تاپیک آزاد هستین... میتونین هر سوالی در مورده گوشیها داشتین اینجا مطرح کنین...

مثال:سوال در مورده کیفیت گوشیها و ساپورت نرم افزاری گوشیها...

دوستان سوالاتی که در مورده گوشیها تو تاپیک پرسیده میشه... خواهشاً دوستانی نظر بدن که اون گوشی رو داشتن و استفاده کردن...

دوستانی هم که از یه گوشی استفاده کردن و معایب و مزایای اون و اینکه چطور گوشی بود بدون تعصب نظراتشون رو بگن تا اگه کسی اشتباهی در خرید گوشی داشته... تجربه ای بشه واسه دوستان دیگه...

دوستان خواهشاً بحث های بی مورد در تاپیک نکنین...

کل کل در مورده گوشیها هم ممنوع!!! این تاپیک فقط و فقط واسه راهنمائی به دوستانیکه که میخوان گوشی خریداری کنن و نمیدونن چی باید بخرن...
      ویرایش توسط ™ليلاشGSM : 27-09-2011 در ساعت 02:19

2. 750 كاربر زير از شما ™ليلاشGSM عزيز، سپاسگزاری كرده اند

#JOMJOMEH#,#Mohsen#,#R@M!N#,$.J@V@D.$,$kiumar,&NOKIA&,* honex *,*alonso*,*P a Y a M*,*ReZa*,.:BEHNAM:.,.:DRACULA:.,.:IMAN:.,.:MAJID:.,.ALI KING.,.Infernal,.O O O.,.R.E.Z.A.,.مینا.,00711,13712000,3d_boy,3pideh,4130,4mir124,9887,:.shadow.:,::TRACEUR::,=) S.R.Sh (=,A.C Milan,A.H O SS E I N I,A.M.2,A.R.A.S.H,a4m1n1,abbas.ir,abdollah007,ABS92,acmilan308,aghazadeh25,aghjon,ahh1373,AHMAD,ahmad-ahmad1,ahmad.madrid,ahmäd,ahna2004,AkSamsunG,albaz,ali ashghi,ali-vizzz,Ali0822,ali4pol,aliasghar_andis,alihidaji,alik22,alimo9978,alinikoyi,ALIREZA,ALIreza :),alireza irn,Alireza Nama,alireza.ba,alireza175,alireza2af,Alireza2S,alireza3836,alirezajigar69,alirezakhaleghi,alireza_angelo,alireza_h1,alireza_p29,alirohanii,alisaberi123,alit96,alitriple,alizadeeh,ali_enj,ALI_HENRY,ali_php71,alze2010,amin-1996,Amin07,amin3zar,aminhakimi2,amini100,aminstedio,amir mw2,amir-mehr,Amir.Forums,Amir.N8,amir2100,amirfrang,AmirSAMSUNG,amirtoloie,amir_maxpayne,ammir_shahaby,Android Black,anjel_space,anzalichi181,aqua141,Araesa,arash1983m,arash2ma,arash_ga,ARBAB,aref az,ArEzOo,arezu_des,AriaIdeh One,ariana18,ariobarzan,ARMAN,arman0077,arman12625,armansepehri,ArmenA,armin g.h,ARSALAN,arsenal270,artoor32,aryajaan,aryotrans1,asentG510,Ashkan12986,ashkankhoshtip,asiap990,asrap,asrejadid1,assassin3,ASSO,astero,atamin,attaghi,avannn,aXoL,™ AMIN,™HUMAN,™KIAN,™M A H D,™Mahdi,™MORTEZA,™RAMIN,®.Mahdi,®.TiTAN,babak10000,babialex,bahahs,bahar..,bahram360,bahram58,bahramikia,bargi,bavaria3,behmusic1,behnam 1375,behrad wave,behrooz1389,behroya,Behzad WM,Behzad-KING,behzad_emp,bkb007,black 3un,blackstar128,bluestorm,bndsms,bohlol,Bozorgtar_14,CacTus,chaning,civil.scholar,cj.saeed,club donya,coloop,Crazyman,Cyberlife,DANGER2009,danial_sh69,daniljon,dara2,darya2010,daryoosh 27,dash REZA.dp,davidmajdi,desire_hd,devilmaycry4,DEXTER,diamond2060,dooste.man83,Dr.Soccer,dr007,dvbss2,E.R.M.I.A,ebadx1,Ebrahim23175,EDRIS,EHSAN Bahavar,ehsan-skyworld,Ehsan0098,ehsan187926,ehsan9236,ehsanpolis,ehsas1,ELAHE_A,elyasrashid,em10,emad8310,emami6599,emperatoor_5000,Empere,EMPREX,enteza,erfanyz,error.2012,eshghepake,esn_bmd,essi_raj004,EXIGO,extream_boy,Ezbaram,e_aligoli,e_mohsen83,F A R I D,Fantome,farary11,fariborz76,FARID,Farid_es76,FARID_GM,farshad4p,Farshadvh,farshad_222,farzad khafan,farzad16,farzadakhavan,FARZAD_B13,Farzad_GSM,farzad_sh_2020,FarzamRamazi,Farzin-st,FAZEL,fa_shinobi,Ferrari F430,fhtc,fire159,First.Last,Forever After,frantic_ms2003,fsas,GHAEMYS,Ghazaal,gholam5692,god of shadows,Golden Prince,Golden.Boy,golta64,Goola,GORJI,gs4,GUYVER,H.A.S.S.A.N,h.ahmadi,H.I.X,H.O.S.E.I.N,H03!N_ScOrPiO,H@DI,hadi-dindar,Hadi-hh,hadi241,HADIHADIDJ,hadinn,hadi_azar2000,HADI_MEDIA,haji1369,hakim,halazoone1000cc,hamed.pro69,hamed.z24,hamedh13,hamidrezaj,HamidRezas1980,hani-momen,hanif36,happyboy576,hasty91,haydar8881,hellboy_h47,herk000l,HESAM GH,HH2BBB,hichkaA3,hidden.arvin,hjabbarpoor,horato,Hosein WM,hosein38,hoseynn,HOSS3IN,HOSSEIN 7,hottarubi,hrbani,hroohbakhsh,HSM313,HYPERSTAR,h_rahimi1362,I-HaBiB,I-mamali,I.M.A.N A.R.C.H,I.N.F.U.S.E,i2eza.plus,I3abyKnight,i8910,ibrahimhassani,igo,im3HD,IMAN,ImanKhan,iMeysam,IT MarMar,JABER,Jamal.M,jamal20,janah900,javad1361,javad938,javad_mahvareh,jelly,jetdroid,jilibilina,john-cena,jojojon,joolius,juggler_71,kakaee71,kalantarahura,kamalse,Kamy-R,karaj_boy,KARAMOOZ,keramat_007,keyvan1985,king lave,king.of.persia,king.reza,kingman98,knight_evil,kotkthegame,kourosh0msb,Kourosh1348,kousha001,KRH,kyle01,lalik,LEON,Leon The Gamer,LIDA,LightRay,lilolil,limlim,lordomid66,loveo,love_boy259,lt_hawker,M I T,M MAFIA,M O H A M M E D,M o H o M o,m-javad-a,M.A.S.T.E.R,M.B.H.R,m.df,m.ettehadiyeh,M.FIREDRAGON,M.i.L.@.D,M.i.L.a.D,m.legolas,m.naji,M.O.S.T.A.F.A,M.TALAIE,m084mm4d8,M0HAMAD REZA,m0rizaki,M0RT3Z4,m2relax,m2sh,maad_empire,madelin,mahdi 95,mahdi-mo,Mahdi.Khm,mahdi.m78,mahdi0631,mahdi2029,mahdi458,mahdi4756,mahdi75,MAHDIINFAMOUS,mahdiis_k,mahdiword,Mahdiyeh,Mahdi_1989,mahdi_ctr,mahdyy,mahyarnasery,Majid,majid0153,majidss,majidw980,mako,mamad CJ,MAMAD RONALDO,MAMAD*50 CENT,mamalo.bikhial,mamal_69,mandegar93,mani.s,mansour76,mari joon,MARYAM,MaryJ,masoud21,masoudahura,masterphp,matador5550,maysamsina,mbekh,mbig051,mdhafezi,me+,MEH D,mehdi.love.2,mehdi7667,mehdi83,mehdiahmadzade,mehdio07,mehditd,MEHR@N,MEHRD@D.H,MEHRDAD.B,Mehrdad092000,mehrdad1,Meisi_Babri,MEMAR.Z,metallica666,meti_victor,mexin,Mey$am,MFORSPEED,Mhadi1992,MH_71,mida777,mido-mido,miillaaad,MILAD ALONE,milad.ir,miladdh,miladoxygen,Mim-Sad,mina72,MirMEHDi,MISAGH,misagh8900,mkh-n71,mmohsen1360,mmsoft,mo.amin,Mo30HD2,Mobile,Mobin_22,mobsaz,MODERN,modernyanni,moein rajabi,MoHaMaD,mohamad00717,Mohamad831,mohamad_beauty,MOHAMMAD 72,Mohammad amin78,mohammad-galaxy,MOHAMMAD.AS,mohammadh760,mohammadhazer,mohammadjj92,mohammadm8459,mohammadnouri,MohammadSo_R,mohammadsp,mohammad_f29,MoHamMAD_jOon,Mohammad_mehdi,MOHAMMED,MOHAMMED.S,mohsen-sat,mohsen-unique,mohsen1000,mohsen2dare,mohsenghohrood,moien717,Moji908,mojtabah10,MOoHAMMAD,mor5360,MORTAL229,MORTEZA,mortezasp3,mOr_uSe,mosafer411,mosafer63,MOSIFA,mostafa c5,mostfajon,mozala,Mozilla Firefox,MR. :D,mr.iman,Mr.k,mrj8,mtornado,myregm,mysteriously,mzn2000,m_alifard,m_a_q1,NAMELY,naseriya,neda_aa25,Negar,negar_76,nickyy,NIMA,noisi,Olesius,omidvista,orache,osagafar,ounce,OWNAY,OXINN,P@rtex,pantea f.h,paprika 1,par8437,PARS M,pars71,ParSa,parsa_90_m,parsejavid,parvizb,PATO13,payam 4uzandeh,pcsoft,peha,PersPolis,PESAR AJIB,peyvandha,phenomenon,Phizic,Polar kit,pooria2014,pooya_hekmati,porygalaxys,Pouria I,QUANTUM,Ra!30,rahman24,raminboy,ramin_pilot,rangtab2005,rasaaam,RASOOL,Rasoulsilver,RASSOOL,RAZR,redbeard,RedDragonA,redman2,REPAIRER,Reza 7,reza0421,reza2009rs,reza3soot,reza753,rezayaghobi,reza_best74,reza_jamali,RooHi_M,Rubina,RUZEGAR,Rzhoni,S.H.A.H.R.O.K.H,S.I.N.A,s.mina.1369,saaapy,saadaat,sab3rr,sadrah,saedi125,SAEED,saeed.oyama,saeed511,saeedhamd,saeed_zer0,saeid2020,saeid3663,saeid_n,saffir,sahand26,sajadpbk,SAJJAD,sajjad mahur,sajjad.ht,SajjadMolavi,salamseyed,SAM,saman eftekhar,sami63,Samim0631,Samsung Galaxy SIIII,sandman-Xtreme,santiago19844,santouriboy,sasan99,sativash,sayberiya,scorpion818,SEDANEH,SedRasoul,sh1355,sh93,SH@H!N,SHAHA3,SHAHAB,shahab_dvb s2,shahid avini,shahram_f,shahriar4000,sharooon,shasosa,shayan1103,shayan_boss,ShnoIT,shoeib,shoolymay,shylord,siamak18,SIAVASH,siavashina,sighe00,silent_EAgle,sina sisitem,Sir.Daryanavard,skamp,Skyfall,skylark,smaiel,smeet,smfazel,smsoft,sohrab29,sol2n,solo8,somey,SOOODEH,so}{eil,st55,stv,sumsung galexy,superb boy,Surff,Suspected,Symbian Master,taffy005,tak.setare,tanha81,TASNIM,techno2001,tfarzadt,The Game,thelastblack,tik_tak_stop,TiNCO,TiTAN,ToC,tocholoo,tOoSka1,TRUTHFUL,tumar_aysoy,UFA,UnBelievable Boy,م جواد,منچستريونايتد,مهدی13300,مهرداد خان,میاندوآب,مجید2,محمّد امین,مرتضی64,کایسا,پ ضیایی فر,V.I.P,vaez666,Vagrik,vahid-k750,vahid579,vahidnajafi,vahidrouge,viking_vp3,vipeer,vista20055,VIVA,vonarian,vtv004,walidcfz,washdel,We2ta,Wolfomid,x47,xAghilx,xenonn,xperiasl,xsector78,x_man9989,yadegar1368,yasin.r,YASIN3970,your-roz,Z E U S,ZARABAN21,zibaa,zibasaz11,ZiropiC,Zizo,zizoo67,_IMMORTAL_,~DrunK,بچه مثبت,بهنام1,بیتا24,جواد78,جاوید10,دانشجوو,داریوش جکول,رسول.م,ساناز,شاهین 88,علی 1369,علی سنتوری,علی..,علی333

3. Top | #15911

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : مشاوره برای خرید
      شماره كاربري : 695155
      نام : pooya
      سپاس ها : 4,419
      سپاس از شما 4,394 بار در 1,719 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Diam
      pooya_hekmati@
      پویا جان چی شد چرا جوابمون رو نمیدی؟
      سلام
      خب راستش من گفتنی ها رو گفتم و دیگه حرفی برای گفتن ندارم
      1.ویندوزفن که اصلا بحثش جداشت و اکوسیستمش هم فرق داره . در مورد بلک بری هم بهت بگم که تا از نزدیک باهاش کار نکنی متوجه حرف های من نمیشی. یعنی من اگه نیم ساعت هم برات توضیح بدم ، ولی اگه خودت 2 دقیقه با ویندوزفون یا بلک بری کار کنی ، بهتر دستت میاد. به شخصه با هیچ کدوم نمیتونم خیلی رابطه برقرار کنم. مخصوصا بلک بری
      2.خب k8 با صفحه 5 اینچی و باتری 2125 میلی آمپر ساعتی و k10 با صفحه 5.3 اینچی و باتری 2300 میلی آمپر ساعتی ، خیلی جای تعریف ندارند
      3.خوب همینطور که گفته بودم ، " گوشی ساده رو نمپسندم " نظر شخصیم بود. راستش دیگه اون توقع رو اصلا نباید از نوکیا داشته باشی و دیگه نظارت خیلی خوبی رو محصولات ساده اش نمیکنه و کلا بعد واگذاری به ماکروسافت و البته قبلش هم دیگه نوکیا رو باید فراموش شده دونست
      4.خب این گوشی هم گوشی خوبی ولی چیپست قدیمی داره که مصرفش زیاده و توی نظرات از باتریش تعریف خوبی نشده و خیلی ها مینالیدن
      5.والا من اصلا نمیتونم در مورد انتخاب سیستم عامل کمکت کنم. شما اول برو باهاشون کار کن. خیلی ها بودن باهاشون کار نکردن و وقتی گوشی میندوزی یا بلک بری تهیه کردن ، ناامید شدن و اون موقع دیگه دیره ، چون فروش این گوشی ها هم خیلی سخته
      6.نظر خاصی ندارم

به نظرم اول برو از نزدیک ببین . بعد بیا بگو که من اندروید یا ویندوزفون و یا بلک بری میخوام.
      دوست دارم از غمت سر به بیابان بزنم
      آن بیابان که مسیرش از نجف تا کربلاست...

حسین جان

"""أَلسَّلامُ عَلَى الْمَظْلُومِ بِلا ناصِر"""

کنار قدم های جابر ..... سوی نینوا رهسپاریم ..... ستون های این جاده را ما ..... به شوق حرم میشماریم

4. 4 كاربر زير از شما pooya_hekmati عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. کسب و کار

6. Top | #15912

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط filtrmiltr
      سپاس از راهنمایی تون
      قیمت مهم نیست کیفیت و طراحی و ظاهر مهه
      مخصوصا جنس بدنه
      من گوشی جمع و جور و با کیفیت مثل 5s و 5se می خوام
      قیمت مهم نیست کیفیت مهمه
      کمتر از 4.5 باشه مخصوصا اگر 4 باشه عالیه
      غیر از z5 کامپکت گزینه دیگه ای نیست ؟

فرستاده شده از Moto Gِ من با Tapatalk
      خب راستش توی اندروید گوشی ای کمتر از 4.5 اینچ و مشخصات خوب سراغ ندارم !!
      چون گفتین غیر از اپل ، من زد5 کامپکت رو معرفی کردم . وگرنه آیفون SE ر وبهت پیشنهاد میدادم که مطابق با انتظار های شما هست

حسین جان

کنار قدم های جابر ..... سوی نینوا رهسپاریم ..... ستون های این جاده را ما ..... به شوق حرم میشماریم

7. 3 كاربر زير از شما pooya_hekmati عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #15913

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mmssunlight
      سلام دوستان

لطفا تا سقف یک میلیون و سیصد هزار تومن چند گوشی به من معرفی کنید با این شرایط :

نمایشگر فول اچ دی و با کیفیت

هر دو دوربین بسیار با کیفیت باشه، به خصوص دوربین سلفی( مهمترین موضوع)

فقط با کمال احترام خواهش میکنم دوستان فقط راجع به گوشی هایی نظر بدن که تجربه کار کردن باهاشون رو داشته باشن

با تشکر

یه سوال هم این که پردازنده گرافیکی ضعیف چقدر میتونه روی عملکرد دوربین تاثیر منفی بذاره
      سلام دوست عزیز
      خب تو این رنج اگه صرف دوربین خوب رو بخوای در نظر بگیری ، به نظرم اول P9 بهترین گزینه میتونه برات باشه
      بعدش میتونی به جی4 نگاهی بندازی که خب باتری ضعیفی داره
      بعدشم میتونی به زد5 سونی نگاهی بندازی که دوربین خیلی خوبی داره
      و همچنین میتونی به می5 فکر کنی که اونم در کنار سخت افزار فوق العاده ، دوربین با کیفیتی داره

حسین جان

9. 4 كاربر زير از شما pooya_hekmati عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #15914

بخش : نرم افزار ها، بازی ها و گرافیک WP
      شماره كاربري : 155950
      نام : سپهر پارسي
      سپاس ها : 33,338
      سپاس از شما 66,910 بار در 8,248 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط alone19933
      اونایی که راضین تعصب الکی دارن من 4ساله ویندوز دارم ولی تواین 4سال هیچ پیشرفتی نداشته
      بعد ویندوز 8.1 همه منتظر بودن که ویندوز 10 یه شاهکار باشه ولی این اتفاق نیفتاد همه به مایکی ایده میدادن طرح میدادن ولی هیچکدوم عملی نشد
      همه منتظر یه گوشی فوق العاده بودن ولی 950 اون گوشی نبود که شاهکار باشه من خودم 930رو ترجیح میدم
      بعد اینکه وین10 اومد هیچ قابلیت خاصی اضافه نشدبجز باگ
      بعدش گفتن تو رداستون1 درست میشه که نشد حالاهم میگن تورد استون 2 درست میشه که مطمئنم بازم هیچ تغییری نمیکنه
      الانم چندوقت یه بار بیلدمیده چندتا قابلیت اضافه میشه ازاون طرفم چندتا باگ
      درعمل شماهیچ پیشرفتی نمیبینی چون قابلیتایی که داره اضافه میشه همشون چندساله تو اندروید وجود داره
      الان من دلم به این خوشه که مثلا تو بیلد بعدی وی پی انم درست کار کنه هان اسپاتم قطع وصل نشه اسکرین شاتم قاط نزنه و خیلی چیزای دیگه
      کمبود برنامه وبازی هم یه طرف.تازه چیزاییم که داره اصلا خوب نیست
      مثلا همین تلگرامش در مقایسه با اندروید مضحک
      درد زیاده ولی اینجا جاش نیست
      سلام و وقت بخیر.

ببخشید که میخوام روی نظر شما نظر بدم. امیدوارم روی تعصب نزاری. چون حداقل دوستانی که منو میشناسن میدونن که الان من چه دستگاه هایی دارم و داشتم. در حال حاضر لومیا 950، جی 3، آیپد ایر 2 دارم. واثعا اینارو دارم. هر سیستم عامل خوبی های خودشو داره. از نظر من نمیشه بگیم که فلان او اس از همه بهتره. توی بحث کیفیت بازی و نرم افزار چیزی به پای آی او اس نمیرسه. توی راحتی و کارکرد سیستم عامل اندروید سزتره. در سادگی و امنیت وینفون خیلی خوبه.

پس نظرم بدون تعصب هستش. من از ویندوز 8 گوشی داشتم تا الان که رد استون 1 اومده. توی نظراتتون گفتین که چیزهایی که به ویندوز اضافه شده از همون اول در اندروید بوده. خب منم تایید میکنم. اما اگر دقت کرده باشین امکانات سیستم عامل ها یک استاندارد شده. یک روش شده و همه دارند استفاده میکنند. مثل نوتیفیکیشن. در همه پلتفرم ها این نوتیفیکیشن یک چارت و ساختار یکسان و هماهنگ داره. واقعا از نظر من بیلد رد استون خیلی عالی شده. وین 10 به بلوغ تقریبی رسیده. هنوز جای کار داره ولی اینقدر هم داغون نست.

ویندوز مثل یک ساختمان 20 طبقه ای میمونه که تا طبقه 7 ساخته شده و بیلدهای سالانه برای ساخت و تکمیل طبقات بعدی در راه هستند. در اینکه نسبت به او اس های دیگه عقب هست شکی نیست ولی این قدر ها هم بد و منفجر نیست. برای مثال ذات و تشکیلات استور مایکروسافت ساده ترین و بهترین حالت ممکن هستش. مایکروسافت برخلاف تمام او اس های دیگه کلمه ایران را تحــــریم کرده ولی آی پی های ایرانو تحــــریم نکرده. شما نیازی نداری اکانت با بدبختی و آدرس درست بسازی. میتونی یک اکانت مایکی داشته باشی و فقط رجیون گوشی را روی هر کشوری به غیر از ایران تنظیم کنید تا به راحتی به استور دسترسی داشته باشی. خب این یک مزیت محسوب میشه. همین الان دوباره استور اپل گیر و گور های جدید داره. در دو هفته اخیر بنده فقط و فقط با وی پی ان دارم دانلود و آپدیت میکنم.

گفتین که هات اسپات مشکل داره. من واقعا مشکلی با هات اسپات ندارم. به راحتی وصل میشم و فایل انتقال میدم. گفتن که وی پی ان مشکل داره. چرا این مشکلاتی که ملت همیشه در صحنه بیان میکنند من و امثال من ندارند. شما کافیه از یک جای درست اکانت بخری. خب به راحتی میتونی در گوشی ست کنی و هیچ وقت هم قطع نشه. همین دیروز باهاش کلی فیسبـــوک گردی کردم و نرم افزار به روز کردم. حتی دیتاهای بازی Cloud Raiders را روی اکانت فیسبـــــوکم ذخیره کردم. کاشکی کمی انصاف داشته باشیم.

در مورد کمبود بازی و برنامه کاملا حق با شماست و همچنین خودم خیلی از وضعیت تلگرام راضی نیستم. نه من و نه مابقی کاربرا. اما اونقدرها هم که میگین بد نیست. شرکت نرم افزاری لاین به روز رسانی عمیق و خوبی روی نرم افزارش کرده و به صورت یونیورسال نوشته. از تمامی API های مایکی هم استفاده کرده. حتی در نوتیفیکیشن هم شما میتونی جواب کاربرارو بدی. هنوز نسخه یونیورسال تلگرام حاضر نشده و اگر این اتفاق بیفته خیلی از مشکلاتش حل میشه. درسته این جمله من به آینده موکول میشه ولی به هر حال شدنیه. این دیگه دست مایکی نیست. به خاطر توسعه دهنده هستش. وایبر هم به صورت یونیورسال منتشر شد و خیلی از مشکلاتش حل شده. برنامه های موجود کار راه انداز هستند اما در بعضی اوقات کمی کاستی هایی دارند. وینفون اینقدر ها هم بد نیست. مخصوصا در بحث توسعه نرم افزار.

حداقل وقتی خودم به عنوان طراح UI و GUI دارم برای وینفون و اندروید طرح میزنم مشکلی با اجرای آن در وینفون ندارم. اما امان از اجرای گرافیک در اندروید. خب بخوای ریشه ای با این مسائل برخورد کنیم همه او اس ها مشکلات خاص خودشونو دارند. هر کس باید بر اساس سلیقه، نیاز و امکانات موجود کار خودشو با یکی از این سیستم عامل ها شروع کنه. در آخر باید بگم که تصمیم گیرنده باید بدونه که چی از گوشی میخواد و البته نباید از هیچ او اسی انتظار جادو داشته باشه.

ببخشید که زیاد شد.
      ممنون.

11. 3 كاربر زير از شما Noob Saibot عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #15915

بخش : نرم افزار ها، بازی ها و گرافیک WP
      شماره كاربري : 155950
      نام : سپهر پارسي
      سپاس ها : 33,338
      سپاس از شما 66,910 بار در 8,248 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Diam
      خواهش.

1- من الان نمیدونم چقدر بلک بری و ویندوزفون محدودیت دارن(تو بخش تخصصی هم رفتم)، ولی مثله اینکه محدودیت های بلک بری به خاطر ..... ها بیشتره. تو ویندوزفون و بلک بری اتصال گوشی به کامپیوتر و ارسال فایل(برنامه و بازی و آهنگ....)به گوشی های دیگه راحته و مثله اندرویده؟ و میتونی برام محدودیت های ویندوزفون رو بگی.

2- lg k4 مثه اینکه باتری قوی داره و چند روز جوابگو هست، حالا در مورد lg k8 و lg k10 نمیدونم، باتری این دوتا چجوریه؟

3- چرا گوشی ساده پیشنهاد نمیدی؟ (من اینارو پیدا کردم نظرت راجع بهشون چیه؟nokia 108 & nokia 222 & nokia x2) بهترین گوشی های نوکیا کدوم هان که تو بازار نوش باشه؟

4- یه گزینه دیگه هم لمسی پیدا کردم asus zenfone 2 laser ze500kl نظرت راجع به این چیه؟

5- من فعلا نمیدونم چه سیستم عاملی رو انتخاب کنم، اما چون من باتری برام مهمه مثه اینکه ویندوزفون و بلک بری از نظر باتری عالی هستن و تو اندروید هم lg k4 باتری قوی داره، اینم برام مهمه که برا تماس و پیامک دادن راحت باشه.

6- برا بلک بری و ویندوزفون هم این دوتا مدنظرم هستن:
      blackberry z3
      mirosoft lumia 540 & 640

پیشاپیش ممنون از راهنمایی هات!
      من به عنوان کسی که ویندوز دارم بهت صادقانه جواب میدم

1- ویندوز فون هیچ محدودیتی دز نصب بازی، برنامه، ارسال فایل و غیره نداره. فقط کافیه که رجیون گوشی را روی هر جا به غیر از ایران بزاری. همین. مایکی آی پی های ایرانو تحــــریم نکرده ولی فقط اسم ایرانو تحـــــریم کرده. برای امنیت هم مثل اپل فقط باید از استور رسمی بازی و برنامه دانلود کنی.

2- نظری ندارم

3- این گوشی ها دیگه ارزش خرید نداره. قیمت الکی بالا و کارایی بسیار نا مناسب. شما میتونی با 280 الی 310 یک گوشی وینفونی مثل لومیا 540 بگیری و ازش استفاده کنی.

4- کلا ایسوس در گوشی داره خوب عمل میکنه. پولی که نسبت به اون محصول میدی میرزه. همین مشخصات سخت افزاری در برند های دیگه گرونتر درمیاد. تجربه من در استفاده از این گوشی ها بسیار مناسب بوده.

5- بحث باتری خیلی به مصرف خودت و کارایی که از گوشی میکشی داره. الان در حال حاضر لومیا 540 راحت در کار معمولی برات 3 روز تقریبا باتری نگه میداره ولی من یه وقتایی در روز 2 بار شارژ میکنم. این کاملا طبیعی هستش و شما میتونی بر اساس استفاده روزمره روش تصمیم بگیری. جای تو باشم حتما و حتما سری به مغازه ها میزنم. با همه او اس ها کار کن. سعی کنم همرو تست کنی تا ببینی کدوم خوبه و کدوم بده. در آخر خودت باید تصمیم بگیری.

6- شک نکن لومیا 640. جفتشو دارم. 640 یک میان رده هستش و 540 پایین رده...

13. 3 كاربر زير از شما Noob Saibot عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #15916

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 180469
      سپاس ها : 16
      سپاس از شما 51 بار در 45 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط pooya_hekmati
      NOTE | نوشته

سلام
      بودجه خودتون رو بفرمایید

200 تومن

15. كاربران زير از شما Persianhb عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #15917

بخش : انجمن گوناگون
      شماره كاربري : 246373
      نام : میتی
      سپاس ها : 6,067
      سپاس از شما 4,924 بار در 1,788 پست
      جزئيات بيشتر

سلام دوستان یه گوشی مرد میخوام تا سقف 900 هزار تومن
      دوسیم 100%
      حافظه داخلی بالای 16 گیگ
      صفحه نمایش 5 اینج
      دوربین خوب
      باتری خوب
      خوش دست
      برند مهم نیست

17. كاربران زير از شما mehditd عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #15918

بخش : انجمن گوناگون
      شماره كاربري : 246373
      نام : میتی
      سپاس ها : 6,067
      سپاس از شما 4,924 بار در 1,788 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mehditd
      سلام دوستان یه گوشی مرد میخوام تا سقف 900 هزار تومن
      دوسیم 100%
      حافظه داخلی بالای 16 گیگ
      صفحه نمایش 5 اینج
      دوربین خوب
      باتری خوب
      خوش دست
      برند مهم نیست
      نظر دوستان در رابطه با Mi4S 64 GIG چیه؟؟

19. كاربران زير از شما mehditd عزيز، سپاسگزاری كرده اند

20. Top | #15919

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 832974
      سپاس ها : 0
      سپاس از شما 2 بار در 2 پست
      جزئيات بيشتر

سلام دوستان من می خواستم گوشی بخرم برام کو چیک بودن وباتری خیلی اهمیت داره هزینه حدود یه تومن خودم نظرم سونیz3یاz3+هست درکل به سونی خیلی علاقه دارم ولی ماشهرستانیم همش بدمیگن از سونی که داغ میکنه از سامسونگ همj7 2016که بزرگه مجبورم j5 2016انتخاب کنم حالاموندم بخدا انقدگوشی عوض میکنم وضررمیدم دیگه افسردگی گرفتم گوشی های قبلیم هواوی4cوy550 ازسامسونگj1 لومیا۷۳۵هم داشتم والان ایفون۵اس دارم که داغون شده می خوام ردش کنم ممنون میشم کمکم کنین

21. كاربران زير از شما ehsaniphone عزيز، سپاسگزاری كرده اند

22. Top | #15920

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 180469
      سپاس ها : 16
      سپاس از شما 51 بار در 45 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Persianhb
      مشاوره برای خرید گوشی ( دوم ) ساده دوسیم کارت

با

قیمت مناسب
      صفحه نمایش با کیفیت