• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 2 از 1735 نخستنخست 123412521025021002 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 11 به 20 از 17342

مشاوره برای خرید گوشی

1. Top | #1

درجه : مدير ارشد بازنشسته
      بخش : انجمن ارتباطات و مخابرات
      شماره كاربري : 6349
      نام : Душдфыр ПЫЬ
      سپاس ها : 37,918
      سپاس از شما 33,090 بار در 6,888 پست
      جزئيات بيشتر

☏مشاوره عمومی برای خرید هر نوع گوشی☏

سلام به همه دوستان موبایلستانی

هدفم از ایجاد این تاپیک, دیدم خیلی از دوستان میخوان گوشی بخرن ولی نمیدونن از گوشی چه انتظاراتی دارن و از گوشی چی میخوان... خیلیها هستن که تا حالا گوشی از برندهای مختلف نداشتن... و کسانی هستن که تا حالا سیستم عامل ها رو تجربه نکردن و میخوان واسه اولین بار اون سیستم عامل رو تجربه کنن ولی میترسن واسه خرید اقدام کنند...

دوستان تو این تاپیک آزاد هستین... میتونین هر سوالی در مورده گوشیها داشتین اینجا مطرح کنین...

مثال:سوال در مورده کیفیت گوشیها و ساپورت نرم افزاری گوشیها...

دوستان سوالاتی که در مورده گوشیها تو تاپیک پرسیده میشه... خواهشاً دوستانی نظر بدن که اون گوشی رو داشتن و استفاده کردن...

دوستانی هم که از یه گوشی استفاده کردن و معایب و مزایای اون و اینکه چطور گوشی بود بدون تعصب نظراتشون رو بگن تا اگه کسی اشتباهی در خرید گوشی داشته... تجربه ای بشه واسه دوستان دیگه...

دوستان خواهشاً بحث های بی مورد در تاپیک نکنین...

کل کل در مورده گوشیها هم ممنوع!!! این تاپیک فقط و فقط واسه راهنمائی به دوستانیکه که میخوان گوشی خریداری کنن و نمیدونن چی باید بخرن...
      ویرایش توسط ™ليلاشGSM : 27-09-2011 در ساعت 02:19

2. 750 كاربر زير از شما ™ليلاشGSM عزيز، سپاسگزاری كرده اند

#JOMJOMEH#,#Mohsen#,#R@M!N#,$.J@V@D.$,$kiumar,&NOKIA&,* honex *,*alonso*,*P a Y a M*,*ReZa*,.:BEHNAM:.,.:DRACULA:.,.:IMAN:.,.:MAJID:.,.ALI KING.,.Infernal,.O O O.,.R.E.Z.A.,.مینا.,00711,13712000,3d_boy,3pideh,4130,4mir124,9887,:.shadow.:,::TRACEUR::,=) S.R.Sh (=,A.C Milan,A.H O SS E I N I,A.M.2,A.R.A.S.H,a4m1n1,abbas.ir,abdollah007,ABS92,acmilan308,aghazadeh25,aghjon,ahh1373,AHMAD,ahmad-ahmad1,ahmad.madrid,ahmäd,ahna2004,AkSamsunG,albaz,ali ashghi,ali-vizzz,Ali0822,ali4pol,aliasghar_andis,alihidaji,alik22,alimo9978,alinikoyi,ALIREZA,ALIreza :),alireza irn,Alireza Nama,alireza.ba,alireza175,alireza2af,Alireza2S,alireza3836,alirezajigar69,alirezakhaleghi,alireza_angelo,alireza_h1,alireza_p29,alirohanii,alisaberi123,alit96,alitriple,alizadeeh,ali_enj,ALI_HENRY,ali_php71,alze2010,amin-1996,Amin07,amin3zar,aminhakimi2,amini100,aminstedio,amir mw2,amir-mehr,Amir.Forums,Amir.N8,amir2100,amirfrang,AmirSAMSUNG,amirtoloie,amir_maxpayne,ammir_shahaby,Android Black,anjel_space,anzalichi181,aqua141,Araesa,arash1983m,arash2ma,arash_ga,ARBAB,aref az,ArEzOo,arezu_des,AriaIdeh One,ariana18,ariobarzan,ARMAN,arman0077,arman12625,armansepehri,ArmenA,armin g.h,ARSALAN,arsenal270,artoor32,aryajaan,aryotrans1,asentG510,Ashkan12986,ashkankhoshtip,asiap990,asrap,asrejadid1,assassin3,ASSO,astero,atamin,attaghi,avannn,aXoL,™ AMIN,™HUMAN,™KIAN,™M A H D,™Mahdi,™MORTEZA,™RAMIN,®.Mahdi,®.TiTAN,babak10000,babialex,bahahs,bahar..,bahram360,bahram58,bahramikia,bargi,bavaria3,behmusic1,behnam 1375,behrad wave,behrooz1389,behroya,Behzad WM,Behzad-KING,behzad_emp,bkb007,black 3un,blackstar128,bluestorm,bndsms,bohlol,Bozorgtar_14,CacTus,chaning,civil.scholar,cj.saeed,club donya,coloop,Crazyman,Cyberlife,DANGER2009,danial_sh69,daniljon,dara2,darya2010,daryoosh 27,dash REZA.dp,davidmajdi,desire_hd,devilmaycry4,DEXTER,diamond2060,dooste.man83,Dr.Soccer,dr007,dvbss2,E.R.M.I.A,ebadx1,Ebrahim23175,EDRIS,EHSAN Bahavar,ehsan-skyworld,Ehsan0098,ehsan187926,ehsan9236,ehsanpolis,ehsas1,ELAHE_A,elyasrashid,em10,emad8310,emami6599,emperatoor_5000,Empere,EMPREX,enteza,erfanyz,error.2012,eshghepake,esn_bmd,essi_raj004,EXIGO,extream_boy,Ezbaram,e_aligoli,e_mohsen83,F A R I D,Fantome,farary11,fariborz76,FARID,Farid_es76,FARID_GM,farshad4p,Farshadvh,farshad_222,farzad khafan,farzad16,farzadakhavan,FARZAD_B13,Farzad_GSM,farzad_sh_2020,FarzamRamazi,Farzin-st,FAZEL,fa_shinobi,Ferrari F430,fhtc,fire159,First.Last,Forever After,frantic_ms2003,fsas,GHAEMYS,Ghazaal,gholam5692,god of shadows,Golden Prince,Golden.Boy,golta64,Goola,GORJI,gs4,GUYVER,H.A.S.S.A.N,h.ahmadi,H.I.X,H.O.S.E.I.N,H03!N_ScOrPiO,H@DI,hadi-dindar,Hadi-hh,hadi241,HADIHADIDJ,hadinn,hadi_azar2000,HADI_MEDIA,haji1369,hakim,halazoone1000cc,hamed.pro69,hamed.z24,hamedh13,hamidrezaj,HamidRezas1980,hani-momen,hanif36,happyboy576,hasty91,haydar8881,hellboy_h47,herk000l,HESAM GH,HH2BBB,hichkaA3,hidden.arvin,hjabbarpoor,horato,Hosein WM,hosein38,hoseynn,HOSS3IN,HOSSEIN 7,hottarubi,hrbani,hroohbakhsh,HSM313,HYPERSTAR,h_rahimi1362,I-HaBiB,I-mamali,I.M.A.N A.R.C.H,I.N.F.U.S.E,i2eza.plus,I3abyKnight,i8910,ibrahimhassani,igo,im3HD,IMAN,ImanKhan,iMeysam,IT MarMar,JABER,Jamal.M,jamal20,janah900,javad1361,javad938,javad_mahvareh,jelly,jetdroid,jilibilina,john-cena,jojojon,joolius,juggler_71,kakaee71,kalantarahura,kamalse,Kamy-R,karaj_boy,KARAMOOZ,keramat_007,keyvan1985,king lave,king.of.persia,king.reza,kingman98,knight_evil,kotkthegame,kourosh0msb,Kourosh1348,kousha001,KRH,kyle01,lalik,LEON,Leon The Gamer,LIDA,LightRay,lilolil,limlim,lordomid66,loveo,love_boy259,lt_hawker,M I T,M MAFIA,M O H A M M E D,M o H o M o,m-javad-a,M.A.S.T.E.R,M.B.H.R,m.df,m.ettehadiyeh,M.FIREDRAGON,M.i.L.@.D,M.i.L.a.D,m.legolas,m.naji,M.O.S.T.A.F.A,M.TALAIE,m084mm4d8,M0HAMAD REZA,m0rizaki,M0RT3Z4,m2relax,m2sh,maad_empire,madelin,mahdi 95,mahdi-mo,Mahdi.Khm,mahdi.m78,mahdi0631,mahdi2029,mahdi458,mahdi4756,mahdi75,MAHDIINFAMOUS,mahdiis_k,mahdiword,Mahdiyeh,Mahdi_1989,mahdi_ctr,mahdyy,mahyarnasery,Majid,majid0153,majidss,majidw980,mako,mamad CJ,MAMAD RONALDO,MAMAD*50 CENT,mamalo.bikhial,mamal_69,mandegar93,mani.s,mansour76,mari joon,MARYAM,MaryJ,masoud21,masoudahura,masterphp,matador5550,maysamsina,mbekh,mbig051,mdhafezi,me+,MEH D,mehdi.love.2,mehdi7667,mehdi83,mehdiahmadzade,mehdio07,mehditd,MEHR@N,MEHRD@D.H,MEHRDAD.B,Mehrdad092000,mehrdad1,Meisi_Babri,MEMAR.Z,metallica666,meti_victor,mexin,Mey$am,MFORSPEED,Mhadi1992,MH_71,mida777,mido-mido,miillaaad,MILAD ALONE,milad.ir,miladdh,miladoxygen,Mim-Sad,mina72,MirMEHDi,MISAGH,misagh8900,mkh-n71,mmohsen1360,mmsoft,mo.amin,Mo30HD2,Mobile,Mobin_22,mobsaz,MODERN,modernyanni,moein rajabi,MoHaMaD,mohamad00717,Mohamad831,mohamad_beauty,MOHAMMAD 72,Mohammad amin78,mohammad-galaxy,MOHAMMAD.AS,mohammadh760,mohammadhazer,mohammadjj92,mohammadm8459,mohammadnouri,MohammadSo_R,mohammadsp,mohammad_f29,MoHamMAD_jOon,Mohammad_mehdi,MOHAMMED,MOHAMMED.S,mohsen-sat,mohsen-unique,mohsen1000,mohsen2dare,mohsenghohrood,moien717,Moji908,mojtabah10,MOoHAMMAD,mor5360,MORTAL229,MORTEZA,mortezasp3,mOr_uSe,mosafer411,mosafer63,MOSIFA,mostafa c5,mostfajon,mozala,Mozilla Firefox,MR. :D,mr.iman,Mr.k,mrj8,mtornado,myregm,mysteriously,mzn2000,m_alifard,m_a_q1,NAMELY,naseriya,neda_aa25,Negar,negar_76,nickyy,NIMA,noisi,Olesius,omidvista,orache,osagafar,ounce,OWNAY,OXINN,P@rtex,pantea f.h,paprika 1,par8437,PARS M,pars71,ParSa,parsa_90_m,parsejavid,parvizb,PATO13,payam 4uzandeh,pcsoft,peha,PersPolis,PESAR AJIB,peyvandha,phenomenon,Phizic,Polar kit,pooria2014,pooya_hekmati,porygalaxys,Pouria I,QUANTUM,Ra!30,rahman24,raminboy,ramin_pilot,rangtab2005,rasaaam,RASOOL,Rasoulsilver,RASSOOL,RAZR,redbeard,RedDragonA,redman2,REPAIRER,Reza 7,reza0421,reza2009rs,reza3soot,reza753,rezayaghobi,reza_best74,reza_jamali,RooHi_M,Rubina,RUZEGAR,Rzhoni,S.H.A.H.R.O.K.H,S.I.N.A,s.mina.1369,saaapy,saadaat,sab3rr,sadrah,saedi125,SAEED,saeed.oyama,saeed511,saeedhamd,saeed_zer0,saeid2020,saeid3663,saeid_n,saffir,sahand26,sajadpbk,SAJJAD,sajjad mahur,sajjad.ht,SajjadMolavi,salamseyed,SAM,saman eftekhar,sami63,Samim0631,Samsung Galaxy SIIII,sandman-Xtreme,santiago19844,santouriboy,sasan99,sativash,sayberiya,scorpion818,SEDANEH,SedRasoul,sh1355,sh93,SH@H!N,SHAHA3,SHAHAB,shahab_dvb s2,shahid avini,shahram_f,shahriar4000,sharooon,shasosa,shayan1103,shayan_boss,ShnoIT,shoeib,shoolymay,shylord,siamak18,SIAVASH,siavashina,sighe00,silent_EAgle,sina sisitem,Sir.Daryanavard,skamp,Skyfall,skylark,smaiel,smeet,smfazel,smsoft,sohrab29,sol2n,solo8,somey,SOOODEH,so}{eil,st55,stv,sumsung galexy,superb boy,Surff,Suspected,Symbian Master,taffy005,tak.setare,tanha81,TASNIM,techno2001,tfarzadt,The Game,thelastblack,tik_tak_stop,TiNCO,TiTAN,ToC,tocholoo,tOoSka1,TRUTHFUL,tumar_aysoy,UFA,UnBelievable Boy,م جواد,منچستريونايتد,مهدی13300,مهرداد خان,میاندوآب,مجید2,محمّد امین,مرتضی64,کایسا,پ ضیایی فر,V.I.P,vaez666,Vagrik,vahid-k750,vahid579,vahidnajafi,vahidrouge,viking_vp3,vipeer,vista20055,VIVA,vonarian,vtv004,walidcfz,washdel,We2ta,Wolfomid,x47,xAghilx,xenonn,xperiasl,xsector78,x_man9989,yadegar1368,yasin.r,YASIN3970,your-roz,Z E U S,ZARABAN21,zibaa,zibasaz11,ZiropiC,Zizo,zizoo67,_IMMORTAL_,~DrunK,بچه مثبت,بهنام1,بیتا24,جواد78,جاوید10,دانشجوو,داریوش جکول,رسول.م,ساناز,شاهین 88,علی 1369,علی سنتوری,علی..,علی333

3. Top | #11

درجه : توقیف شده
      شماره كاربري : 661196
      نام : شاهین
      سپاس ها : 709
      سپاس از شما 859 بار در 244 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط a.r.a.s.h
      این تایپیک واقعا نیاز بود.
      ممنونم از لیلاش.
      اولین سوال هم خودم میکنم.
      میخواستم بدونم ipad در اس ام اس و مرورگر فارسی رو ساپورت میکنه یا نه؟
      و میخواستم بدونم سیستم عامل ios در آیپد بهتر ار اندروید عمل میکنه یا نه؟منظورم اینه در چه سطحیه.ممنون
      آی پد اس ام اس نمیفرسته در حالت پیشفرض
      البته در صورت جیلبریک برنامه هایی اومده که هزینه داره البته
      آیدیوایس ها، پشتیبانی کامل از زبان فارسی و عربی دارن
      اما در مورد اون سوال آخر، خب خودش یه دنیا بحثه.. سوالتو جزئی ر بپرسی، بهتر میتونیم کمکت کنیم دوست من

4. 14 كاربر زير از شما +ShAhin عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. کسب و کار

6. Top | #12

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط HDi.iNi
      پس دلیل افزایش قیمت موبایل ها چیه ؟
      چی بش اضافه میشه ؟
      از جمله ویژگی هایی که به این پلتفرم تازه کار و موفق اضافه شده است می توان به :
      – اضافه شدن قابلیت چند وظیفه ای
      یکی از نقاط ضعف این سیستم عامل نداشتن قابلیت اجرا چندین برنامه همزمان و مدیریت آن است که با این آپدیت تمامی این مشکلات از بین خواهد رفت.
      – ورژن ۹ مرورگر اینترنت اکسپلورر
      یکی از ویژگی های جالب توجه اضافه شده در این آپدیت ارتقاء اینترنت اکسپلورر به ورژن ۹ است.
      – turn-by-turn navigation
      یکی از مشکلات بسیار ناخوشایند این سیستم عامل ضعف در نقشه خوانی و مسیریابی بود که مایکروسافت با اضافه کردن این ویژگی سعی دارد جدیدترین و بروزترین نوع مسیریابی را اضافه کند ولی باید دید نقشه های Bng Map همچنان به مانند قبل کسل کننده و ناکارآمد خواهد بود.
      – جستجو موزیک
      در دنیای کنونی که بیشتر پلتفرم های گدجتی با استفاده از ابزارآلات مختلف نرم افزاری سعی در جذب کاربران از طریق موسیقی هستند مایکروسافت با اضافه کردن گزینه جستجو موزیک از طریق کلید جستجوگر Bing خود سعی دارد سیستم عامل خود را با پیوند به دنیای موسیقی محبوب تر از آن چه که هست بکند.
      مایکروسافت معرفی چندین قابلیت کارای دیگر سیستم عامل خود را به زمان آپدیت موکول کرده است.
      با تشکر از دوستم تیمور

7. 16 كاربر زير از شما +ShAhin عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #13

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 655443
      نام : H D I \/ \/\/
      سپاس ها : 913
      سپاس از شما 1,248 بار در 301 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط +ShAhin
      ببینین آقای محترم، این تاپیک واسه جدال به وجود نیومده... من چیزایی رو میگم که اپل به صورت پیشفرض و استاندارد تعریف کرده... نه ifunbox و iphone pc suite و tiny umbrella و...

جیلبریک چه مشکلاتی به وجود میاره؟ ایجاد حفره ی امنیتی در مرور وب
      افزایش مصرف باتری به میزان 8 درصد (الآن لینکشو یادم نیست)
      بسته شدن ناگهانی بعضی برنامه ها و بازی ها حین اجرا... مثل یاهو و آسفالت و...
      و یه نکته که احتمالا برای فردی با تفکرات شما، شاید بی اهمیت باشه و اونم، عدم رعایت حق کپی رایته
      و...

شما با آی فایل چیو ویرایش میکنی؟ چیو به چی انتقال میدی؟
      با آی فایل یه موزیک رو بگیر و ادد کن تو لایبرری موزیک پلیرت و خبرشو بده بهم... البته بدون دردسر
      تاپیک رو به انحراف نکشین لطفا...
      بنده به هیچ عنوان قصد جنجال ندارم ، شما هر طور میخواید فکر کنید . داریم دوستانه بحث میکنیم ;)

والا بنده به هیچ یک از مشکلات که ذکر کردید بر نخوردم .

در مورد کپی رایت هم باید بگم که جیلبریک هیچ مانع قانونی ای نداره و حتی توی آمریکا هم کاملا" قانونیه ، قرار نیست هر کسی که جیلبریک میکنه برای استفاده از بزنامه های کرک شده این کار رو بکنه .

بنده با ifile محتویات نرم افزارها رو استخراج میکنم( مثل عکس ها و ویدئوها )، اگر تونستم ازشون dlc میسازم .
      فایل های plist رو ویرایش میکنم و کلی شخصی سازی رو آیپاد انجام میدم .
      فایل های html میسازم و ویرایش میکنم تا بعدا" در وبلاگم استفاده کنم .
      بعد از دانلود آهنگ و فیلم به پوشه documents نرم افزار پخش موسیقی و فیلم انتقال میدم تا ازشون استفاده کنم .
      یا اینکه هر فایلی رو که دانلود کردم به پوشه documents نرم افزار اجرا کننده انتقال میدم و با اون نرم افزار اجراشون میکنم
      و ....

بنده لازم نمیدونم که حتما" موزیک یا ویدئو ها رو به library اضافه کنم ، بنده اگر بخوام میتونم یه نرم افزار نصب کنم و هرچی فیلم یا آهنگ داشتم به پوشه documents انتقال بدم .

من به هیچ عنوان قصد جدل ندارم ، نمیدونم چرا اینطور فکر میکنید ، به هر حال اگه هر قسمتی از متن من باعث ناراحتی شما شد ، عذر میخوام

9. 15 كاربر زير از شما OWNAY عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #14

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ownay
      بنده به هیچ عنوان قصد جنجال ندارم ، شما هر طور میخواید فکر کنید . داریم دوستانه بحث میکنیم ;)

والا بنده به هیچ یک از مشکلات که ذکر کردید بر نخوردم .

در مورد کپی رایت هم باید بگم که جیلبریک هیچ مانع قانونی ای نداره و حتی توی آمریکا هم کاملا" قانونیه ، قرار نیست هر کسی که جیلبریک میکنه برای استفاده از بزنامه های کرک شده این کار رو بکنه .

بنده با ifile محتویات نرم افزارها رو استخراج میکنم( مثل عکس ها و ویدئوها )، اگر تونستم ازشون dlc میسازم .
      فایل های plist رو ویرایش میکنم و کلی شخصی سازی رو آیپاد انجام میدم .
      فایل های html میسازم و ویرایش میکنم تا بعدا" در وبلاگم استفاده کنم .
      بعد از دانلود آهنگ و فیلم به پوشه documents نرم افزار پخش موسیقی و فیلم انتقال میدم تا ازشون استفاده کنم .
      یا اینکه هر فایلی رو که دانلود کردم به پوشه documents نرم افزار اجرا کننده انتقال میدم و با اون نرم افزار اجراشون میکنم
      و ....

بنده لازم نمیدونم که حتما" موزیک یا ویدئو ها رو به library اضافه کنم ، بنده اگر بخوام میتونم یه نرم افزار نصب کنم و هرچی فیلم یا آهنگ داشتم به پوشه documents انتقال بدم .

من به هیچ عنوان قصد جدل ندارم ، نمیدونم چرا اینطور فکر میکنید ، به هر حال اگه هر قسمتی از متن من باعث ناراحتی شما شد ، عذر میخوام
      طبق تصمیم مجلس سنای امریکا، جیلبریک عملی غیرقانونی نیست.
      اما اینکه شخص خاصی به مشکلی برنخوره، دلیل بر تعمیم اون به همه نیست. در ضمن، شما میگین به مشکل برنخوردین... چند هفته آیپادتون رو در حالت بدون جیلبریک و با جیلبریک تست کردین که تفاوتشون رو حس کنین؟
      تموم کاربرد هایی که در مورد آی فایل ذکر شد، فقط یه جمله
      اپل این نرم افزار رو تائید نمیکنه
      در ضمن خود اپل امکان دانلود رو از دیوایس هاش برداشته، پس اونم باز برمیگرده به جیلبریک
      شخصی سازی تو آیپاد هم همینطور
      ... بحث دیگه ای؟
      راستی اینو هم یادم رفت بگم که تموم فعالیت های مطروحه ی شما، محدود به افراد قلیلی میشه
      ما در مورد اکثریت حرف میزنیم

11. 12 كاربر زير از شما +ShAhin عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #15

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 655443
      نام : H D I \/ \/\/
      سپاس ها : 913
      سپاس از شما 1,248 بار در 301 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط +ShAhin
      طبق تصمیم مجلس سنای امریکا، جیلبریک عملی غیرقانونی نیست.
      اما اینکه شخص خاصی به مشکلی برنخوره، دلیل بر تعمیم اون به همه نیست. در ضمن، شما میگین به مشکل برنخوردین... چند هفته آیپادتون رو در حالت بدون جیلبریک و با جیلبریک تست کردین که تفاوتشون رو حس کنین؟
      تموم کاربرد هایی که در مورد آی فایل ذکر شد، فقط یه جمله
      اپل این نرم افزار رو تائید نمیکنه
      در ضمن خود اپل امکان دانلود رو از دیوایس هاش برداشته، پس اونم باز برمیگرده به جیلبریک
      شخصی سازی تو آیپاد هم همینطور
      ... بحث دیگه ای؟
      بله تست کردم . فرقی به جز سرعت ندیدم

مهم اینه که من جیلبریک کردم و از تمام قابلیت هاش مثل ifile استفاده میکنم و (و هر کسی هم که آیدیوایس داره میتونه) تایید یا تایید نکردن اپل هم برام فرقی نداره .

در ضمن درد شما این بود که ifile کامل نیست ، حالا میگید اپل تاییدش نمیکنه !!

یه چیزه دیگه این که شما تاکید کردید که فقط من همچین استفاده هایی میکنم ، اما اینطور نیست ، فقط کافیه یه تحقیقه کوچیک بکنید . (نزدیک به 10 درصد یا 3 میلیون آیفون)

اگه قراره شما جیلبریک رو در نظر نگیرید ، اصلا" هیچ بحثی با شما ندارم .
      اصلا" بدون جیلبریک گفتن معایب و مزاییای این گوشی بی معنیه

13. 9 كاربر زير از شما OWNAY عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #16

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 198911
      نام : کاک شاهرخ
      سپاس ها : 21,945
      سپاس از شما 48,006 بار در 7,295 پست
      جزئيات بيشتر

سلام دوستان....من هم میخواستم یه مقایسه ایی بین بادا و وین فون بشه....
      خودم بادا داشتم و میدونم چه مکافاتیه...خداییش اصلا چنگی به دل نمیزد....بازیهاش نسبت به آندرویید بی کیفیت بود...هی ارور کمبود رم میداد...
      گاهی وقتها هنگ میکرد....وقتی که هکش میکردی باید اسپوف و اینا انجام بدی و هزار و یک دردسر دیگه تازه یه نرم افزار بدرد بخور هم نداشت...
      خلاصه اعصاب خورد کن بود و فقط به درد اس ام اس و زنگ زدن میخورد....

ولی با وین فون خیلی کار نکردم ببینم چیه و چه جوریه....البته یه بازی nees for speed under cover رو روش دیدم ولی باز به پای asphalt6 نمیرسید...
      دوستان میخوام بدونم کیفیت بازیهاش در چه حده و آیا اصلا 4 تا نرم افزار بدرد بخور داره(منظورم چراغ قوه و اینا نیست)...
      مثلا مثل آندرویید که اگه یه پلیر بخوایی 50 مدل داره و لااقل 20 تاش بدرد بخوره...حالا ما 20 تا نخواستیم همون 5 تا کفایت میکنه....
      یا مثلا برنامه های سرگرمی یا بازیهاش و خلاصه............

15. 8 كاربر زير از شما S.H.A.H.R.O.K.H عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #17

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ΞŠҤΛҤЯØḴҤΞ
      سلام دوستان....من هم میخواستم یه مقایسه ایی بین بادا و وین فون بشه....
      خودم بادا داشتم و میدونم چه مکافاتیه...خداییش اصلا چنگی به دل نمیزد....بازیهاش نسبت به آندرویید بی کیفیت بود...هی ارور کمبود رم میداد...
      گاهی وقتها هنگ میکرد....وقتی که هکش میکردی باید اسپوف و اینا انجام بدی و هزار و یک دردسر دیگه تازه یه نرم افزار بدرد بخور هم نداشت...
      خلاصه اعصاب خورد کن بود و فقط به درد اس ام اس و زنگ زدن میخورد....

ولی با وین فون خیلی کار نکردم ببینم چیه و چه جوریه....البته یه بازی nees for speed under cover رو روش دیدم ولی باز به پای asphalt6 نمیرسید...
      دوستان میخوام بدونم کیفیت بازیهاش در چه حده و آیا اصلا 4 تا نرم افزار بدرد بخور داره(منظورم چراغ قوه و اینا نیست)...
      مثلا مثل آندرویید که اگه یه پلیر بخوایی 50 مدل داره و لااقل 20 تاش بدرد بخوره...حالا ما 20 تا نخواستیم همون 5 تا کفایت میکنه....
      یا مثلا برنامه های سرگرمی یا بازیهاش و خلاصه............
      ببین دوست من، بادا فقط رو یه برند ارائه میشه و همین امر باعث میشه پیشرفت موشکی ای که اندروید داشته رو، نداشته باشه
      اما سامسونگ هم تلاش هایی در این زمینه کرده. با اینحال اگه بخوایم واقع بین باشیم، فعلا نمیشه ازش انتظارات یه گوشی هوشمند رو داشت
      به هر حال غالب ساپورت نرم افزاری بادا، محدود به برنامه های ارائه شده از طرف خود سامسونگ میشه که تو منوی خود گوشی، از طریق برنامه ی samsung apps قابل دسترسیه
      اما من به حرفه ای ها، مثل شما ، اصلا و به هیچ وجه توصیه نمیکنم

17. 8 كاربر زير از شما +ShAhin عزيز، سپاسگزاری كرده اند

18. Top | #18

شماره كاربري : 48845
      نام : بابک
      سپاس ها : 19,920
      سپاس از شما 11,112 بار در 1,927 پست
      جزئيات بيشتر

با سلام
      من الان ان 8 دارم که سیستم عاملش به انا ارتقا یافته از دستان کسی این گوشی Sony Ericsson XPERIA Arc X12 رو داره به نظرتون ارزش تعویض رو داره من به سیمبین واردم اما هیچ سررشته از اندروید ندارم وهمچنین در مورد گوشی که گفتم حالا دوستانی که این گوشی رو دارن یکم در موردش توضیح بدن مخصوصا دوربینش که برام خیلی مهمه ایا در حد واندازه ان8 هست یا نه

19. 5 كاربر زير از شما mako عزيز، سپاسگزاری كرده اند

20. Top | #19

شماره كاربري : 816
      نام : حامد
      سپاس ها : 2,167
      سپاس از شما 3,560 بار در 1,266 پست
      جزئيات بيشتر

من خودم عاشق سیمبینم ولی دوست دارم به روز باشه و از امکانات جا نمونه

21. 4 كاربر زير از شما Mobile عزيز، سپاسگزاری كرده اند

22. Top | #20

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 512677
      نام : محمــدرضا
      سپاس ها : 132
      سپاس از شما 142 بار در 48 پست
      جزئيات بيشتر

Quest سيستم عامل برا بازي و نرم افزار

سلام.
      ميخواستم بدونم اگه هدف از خريد يه گوشي فقط نرم افزار و بازي و يه كم هم گرافيك زيبا باشه كدوم سيستم عامل در حد360تومن بهتره؟من بين اين مساعل گيرم:
      1.اگهhtc hero با سيستم عامل اندروييد بگيرمcpuضعيف داره وممكنه بازيها رو با گير اجرا كنه كه اصلا خوشم نمياد.
      2.اگهhtc mozartيا سيستم عامل ويندوزفون7بگيرم مشكلات پست هاي قبليو داره.
      3.و اگهc7بگيرم برنامه ها و بازيهاش در حد اندروييد ميگننيست.
      شمابا توجه به توضيحاتم چه پيشنهاد ميكنيد؟
      دستتون مر30

23. 3 كاربر زير از شما shojaoddini عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع