• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15

بخش فوق تخصصی

1. Top | #1

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 110549
      نام : حسین
      سپاس ها : 96
      سپاس از شما 84 بار در 28 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض اتصال p990 به اینترنت برای بلوتوث های widcom و غیر بلو سویل

با سلام خدمت همتون.
      این هم راه حل برای بلوتوث های widcom و غیر بلو سویل

اول از همه برید تو گوشی تو قسمت control panel/other/master reset چون ممکنه که خیلی گوشیتون رو بابت اینترنت دست کاری کرده باشید واگه راه درست رو هم بری نمیشه وقتی master reset رو زدید اون تیکشو برداریده برنامه هاتون پاک نشه فقط تنظیمات بپره

حالا بری تو pc برید تو start/conect to/show all conections حالا زیر قسمت lan or high-speed internet روی bluetooth network کلیک راست کرده برید پروپرتیز زیر قسمت this connection uses the following items کلمه ی internet protocol(tcp/ip دوبل کلیک کنید حالا use the following ip address انتخاب و ip address رو 192.168.0.2 و
      subnet mask رو 255.255.0.0 گزاشته ok کنیدحالا در قسمت قبلی روی تب advanced بروید
      و در قسمت windows firewall روی settings کلیک کنید یک پیقام ظاهر میشود yes بزنید
      در پنجره ای که باز میشود روی تب advanced بروید در قسمت network conection settngs روی bluetooth network کلیک وحالا روی settings کنارشان کلیک کنید در این پنجره در تب
      services تمامی تیک هارا بزنید حالا تمامی پنجره هایی را که باز کردید ok کنید.

در پنجره ی network conections روی اکانت اینترنت خود کلیک راست کرده وارد properties شوید به تب advanced رفته هر سه تیک پایین رازده روی settings در پایین کلیک کنید و
      در پنجرهی باز شده تمامی تیک هارا بزنید. همه ی پنجره هارا ok کنید.

توجه: هنگامی که میخواهید با موبایل به اینترنت وصل شوید باید فایر وال ویندوز را راه بیندازید و فایر وال خود را از کار بیندازید نترسید هیچی نمیشه چون هیچ هکر احمقی سراغ ما نمیاد.

توجه داشته باشید کا اولا گوشی خود را با بلوتوث خود pair کرده باشید یعنی بین آنها کد بدهید. دوم حتما قسمت phone group ad-hoc network service را فعال کنیددر هنگام pair کردن.

حالا وارد گوشی شده ودر control panel/ conection/ internet accounts از منوی باز شو بالا
      internet acounts روی new account و سپس bluetooth internet pan کلیک کنید در قسمت
      account name یک نام دهید و در تب devices روی add device کلیک و در این قسمت کامپیوتر خود را انتخاب کنید . حالا save را بزنید یک پیقام ظاهر میشود yes بزنید.done زنید
      تمام.

2. کسب و کار

3. Top | #2

درجه : مدير بازنشسته
      شماره كاربري : 77078
      سپاس ها : 8,571
      سپاس از شما 51,755 بار در 7,539 پست
      جزئيات بيشتر

تاپیک مهم شد البته با توجه به نتایج تصمیم قطعی گرفته خواهد شد.

4. Top | #3

درجه : عضو ممتاز
      شماره كاربري : 21565
      سپاس ها : 1,424
      سپاس از شما 3,135 بار در 1,004 پست
      جزئيات بيشتر

دوست عزیز ممنون از آموزشتون
      چون من وقتی بلوسویل رو توصیح دادم یک عده ای از دوستان که widcom داشتند سردرگم شدن و من هم چون سخت افزارم ivt بود امکان تستش برام وجود نداشت
      ولی شما خودتون تست کردین این مطلب رو چون با این روش گوشی به کامپیوتر 100 درصد متصل میشه ولی چون این روشها هم در mode ad-hoc و peer-to-peer کار میکنه حتما باید ip سرویس دهنده روی گوشی تعیین بشه تا بتونید رسیوی از کامپیوتر داشته باشید

5. Top | #4

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 44960
      سپاس ها : 85
      سپاس از شما 231 بار در 50 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mha2000m
      دوست عزیز ممنون از آموزشتون
      چون من وقتی بلوسویل رو توصیح دادم یک عده ای از دوستان که widcom داشتند سردرگم شدن و من هم چون سخت افزارم ivt بود امکان تستش برام وجود نداشت
      ولی شما خودتون تست کردین این مطلب رو چون با این روش گوشی به کامپیوتر 100 درصد متصل میشه ولی چون این روشها هم در mode ad-hoc و peer-to-peer کار میکنه حتما باید ip سرویس دهنده روی گوشی تعیین بشه تا بتونید رسیوی از کامپیوتر داشته باشید

من در آينده نزديك چك ميكنم. البته واي فاي يه چيز ديگس ولي بلوتوس كم مصرفه...
      مرسي

6. Top | #5

جزئيات بيشتر

با سلام خدمته همتون و با تشکر از دوست خوبم mha200m

راستش این روش 100 در 100 چون خودم همین الان هم گوشیم کانکت هم پی سی و xplor رو هم باهاش آپدیت کردم. از 1.2 شد 1.5 با همون کرک.

7. Top | #6

جزئيات بيشتر

فقط یکی دو نکتس که باید توجه خاص بشه. و من حاضرم شرط ببندم همه کانکت میشید .

فقط توجه.

1. قبل از از استفاده از اینترنت با گوشی فایر وال خودتون رو غیر فعال و فایر وال ویندوز رو فعال کنید
      چک کنید اون تیکها که گفتم تو ستینگ فایر وال هست یا نه.
      2. اگر از فایر وال دیگه ای استفاده نمیکنید (که بهتره /نکته 1) هر بار بعد از ریست ویندوز روی ای... bluetooth network در پایین (همین دوتا منیتور ها) taskbar کلیک راست کرده
      change windows firewall settings رو کلیک کنید در بعضی موارد یس و ونو میاد یس بدید حله.
      نکته1: مطما باشید هیچ هکر حرفه های وقتشو صرف ما نمیکنه چون هیچی ایدش نمیشه و این دلقک بازیا همش ماله یاهو مسنجر هستش که توش هی واسه هم کری میخونن فقط به این نکته توجه کنید که هیچ فایل مشکوکی (مخصوصا عکس البطه تو یاهو) از کسی نگیرید و در سیستمتون اجرا کنید که این کار هم مربوط به قوی بودن آنتی ویروستون میشه نه فایر وال
      خلاص.

با عرض پوزش از مدیریت که این قسمت در مورد موبایل نبود مجبور بودم توضیح بدم.

برای mha2000m هم بگم نه لازم نداره چون خود بلو توث پیداش میکنه.

خدافظ .

8. Top | #7

جزئيات بيشتر

راستی بلوتوث من creative CB2431 هستش که 10 متری

9. Top | #8

جزئيات بيشتر

سلام امروز اين روش رو با kaspersky internet security تست كردم مشكل نداشت وميشه فايروال
      خود ويندوز رو قطع كرد بدون نياز به دست كاري و تنضيمات مشكلي بود در خدمت هستيم.

10. Top | #9

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 102989
      نام : jigsaw
      سپاس ها : 54
      سپاس از شما 64 بار در 25 پست
      جزئيات بيشتر

من نمیدونم چرا هر کاری میکنم نمیتونم این گوشی رو وصل کنم
      اگه میشه کمک کنید
      هر راهی که بگید رفتم ولی نشد

11. Top | #10

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 135482
      سپاس ها : 0
      سپاس از شما 17 بار در 4 پست
      جزئيات بيشتر

من تمامی کارهای شما رو انجام دادم ولی به هیچ نتیجه ای نرسیدم حدود ۲ ماهه که من می خوام گوشیمو به اینترنت وصل کنم ولی هر روشی رو که امتحان کردم به هیچ نتیجه ای نرسیدم
      بعدشم شما در گفته هات به یه منو ها ای اشاره کردی که اصلا و جود نداره مثلا شما گفتید
      در قسمت windows firewall روی settings کلیک کنید یک پیقام ظاهر میشود yes بزنید
      در پنجره ای که باز میشود روی تب advanced بروید
      که ما اصلا قسمتی به نام windows firewall نداریم و internet canection feriwal هست و در پنجره ای که بار می شه اصلا تب advanced وجود نداره بعدشم شما منظورت ازfirewall میشه توظیخ بدی شما یه اشاره سرسری کردی آخه کسی که ندونه firewal چیه چطوری می تونه وارد تنظیمات بشه بعدش دوباره گفتید firewal ویندوز رو راه بندازید و firewal خودتونو از کار بندازید منظور از firewal خودمون چیه میشه کلا یه تجدیده نظر بکند و یه جوری بگید که همه سر در بیارن و به نکته های ریز و طریقه اجرای تنظیمات رو هم بگید مثل همین firewal بخدا دیگه کلافه شدم بسکی این روشها رو امتحان کردم و به نتیجه ای نرسیدم بهد دوباره گفتید در پایین صفحه روی اون آرم بلوتوس نتورک راست کلیک کنید و گزینه change windows firewall settings بزنید که اصلا چنین گزینه ای وجود نداره و به جاش این گزینه است configure internet canectioen firewalll لطفا یه خورده دقت کنید و ما رو اینجوری سره کار نزارید از مدیران هم تقاظا میشه این پستایی که باعث سر در گمی می شه رو ببندید و لا اقل یه بار خودتون امتحان کنید و اگر به نتیجه رسیدید بعد به عنوان پست مهم بزارید:beurk: :praise: :realmad: :arrow: :coonfused:

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع