تبلیغات
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
 1. #1
  Amin آواتار ها
  درجه
  سوپر مدير انجمن
  بخش
  Java | Symbian | iOS
  گروه
  مدیرگروه ترجمه سایت
  شماره كاربری
  93540
  نام
  --Дмıη--
  نوشته ها
  3,053
  جزئیات بیشتر...
  تاریخ عضویت
  Mar 2007
  محل سکونت
  ورود ممنوع!
  091-092

  پیش فرض مجموعه قوانین بخش جاوا

  قوانین بخش جاوا :


  ماده ی اول) برای قرار دادن نرم افزار یا بازی حتما پیشوند و انجمن مناسب را انتخاب نمایید و قبل از فعالیت تاپیک های راهنما را مطالعه فرمایید.

  ماده ی دوم) برای قرار دادن نرم افزار و بازی حتما بایستی فایلها در تاپیک های جداگانه و در خود سایت آپلود شوند و در صورت قرار دادن لینک ، تاپیک بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد و بار اول به کاربر تذکر داده خواهد شد و دفعات بعدی طبق مقررات برخورد خواهد شد.

  ماده ی سوم) برای معرفی برنامه یا بازی وجود اسکرین شات (تصویر از فضای برنامه) الزامیست و در صورت امکان به همراه سایر فایل ها ضمیمه شود.

  ماده ی چهارم) از سالم بودن نرم افزار یا بازی و همچنین دمو نبودن آن اطمینان کامل را حاصل نمایید و در صورت خراب بودن یا تریال بودن بازی یا نرم افزار، بدون اطلاع قبلی تاپیک حذف خواهد شد و در صورت تکرار طبق مقررات برخورد خواهد شد.

  ماده ی پنجم) قرار دادن هرگونه لینک از سایتهای دیگر طبق قوانین کلی سایت خلاف مقررات است و تنها در موارد خاص و با صلاحدید مدیران این امر امکان پذیر است و در صورت مشاهده پست ارسال شده ویرایش شده و در صورت تکرار با کاربر خاطی برخورد خواهد شد و در نهایت به قطع دسترسی به سایت منجر خواهد شد.

  ماده ی ششم) حتما باید توضیح مختصری در رابطه به نوع نرم افزار یا بازی داده شود و در صورت رعایت نکردن تاپیک قفل و کاربر تا 24 ساعت فرصت دارد تا به یکی از مدیران بخش توضیح مختصری درباره ی نرم افزار یا سبک بازی بدهد و در صورت عدم ارائه تاپیک حذف خواهد شد و در صورت تکرار با کاربر خاطی طبق مقررات برخورد خواهد شد.

  ماده هفتم) نام کامل برنامه و بازی به انگلیسی و همچنین توضیح مختصری در حد چند کلمه درباره ی سبک برنامه یا بازی در عنوان تاپیک الزامیست و همچنین انتخاب عناوینی همچون بازی فوق العاده توپ و باحال ، دانلود نکنی نصف عمرت بر فناست ، گرافیک در حد ps3 و .... خلاف مقررات است و همچنین ذکر ورژن نرم افزارها و بازیها در عنوان تاپیک الزامیست.

  ماده ی هشتم) از ارسال هرگونه برنامه ، موضوع ، تاپیک و یا پست تکراری خودداری نمایید ، زیرا موضوعات و پستهای تکراری بدون هیچگونه اطلاع قبلی حذف خواهند شد و کاربر حق هیچگونه اعتراضی نسبت به پست تکراری حذف شده ی خود نخواهد داشت . در صورت تکرار و تداوم در این مورد با کاربر مربوطه طبق مقررات برخورد خواهد شد .

  ماده ی نهم) لطفا از ارسال هرگونه هرزنامه و اسپم و پستهای چند کلمه ای و یا پست تشکر خودداری نمایید . پستهایی نظیر : خوب است ، مفید است ، عالی بود ، عجب برنامه ای بود ، خوب نیست ، به درد نمیخورد ، جالب نیست ، عالیه ، دستت درد نکنه ، توپ بود ، و ... بدون هرگونه اطلاع قبلی حذف خواهد شد و در صورت تکرار کاربر اخطار دریافت میکند و در صورت تداوم دسترسی وی از سایت قطع خواهد شد .

  ماده ی دهم) مجموعه نرم افزار های اسلامی و ایبوک و کتابچه های پیامک را در انجمن های مربوطه معرفی کنید. در قسمت عمومی نرم افزار، لینک هدایت به سمت انجمن اسلامی و E-book قرار گرفته است


  تبصره: تمامی این قوانین مکمل قوانین کلی سایت و برای موارد پیشبینی نشده مدیران طبق نظر خود اقدام خواهند کرد.
  ویرایش توسط Amin : 22-04-2012 در ساعت 23:49 2. #2
  Amin آواتار ها
  درجه
  سوپر مدير انجمن
  بخش
  Java | Symbian | iOS
  گروه
  مدیرگروه ترجمه سایت
  شماره كاربری
  93540
  نام
  --Дмıη--
  نوشته ها
  3,053
  جزئیات بیشتر...
  تاریخ عضویت
  Mar 2007
  محل سکونت
  ورود ممنوع!
  091-092

  پیش فرض

  تمامی زیر مجموعه های بخش نرم افزار و بازی جهت حفظ نظم انجمن بسته شد . جهت ایجاد تاپیک به بخش های عمومی بازی و نرم افزار مراجعه کنید:

  و برای مطرح کردن درخواستها از تاپیک های مربوطه استفاده شود.
مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •