• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• • آموزش تغییر فونت گوشی های بلــه / Belle در اینجا •

• آموزش تغییر فونت گوشی های بلــه / Belle در اینجا • • آموزش تغییر فونت گوشی های بلــه / Belle در اینجا •
    صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 11 به 20 از 43

فونت‌ها ، درخواست فونت

1. Top | #11
      • آموزش تغییر فونت گوشی های بلــه / Belle در اینجا •
      • آموزش تغییر فونت گوشی های بلــه / Belle در اینجا •• آموزش تغییر فونت گوشی های بلــه / Belle در اینجا •• آموزش تغییر فونت گوشی های بلــه / Belle در اینجا •

درجه : عضو ممتاز
      شماره كاربري : 126074
      نام : سیدمهدی
      سپاس ها : 10,203
      سپاس از شما 8,183 بار در 963 پست
      جزئيات بيشتر

با سلام به همه دوستان.

متاسفانه من هر کار کردم نتونستم فونت دلخواهم رو بریزم و استفاده کنم.
      گوشی من c7 هست که تازه به بل ارتقا دادم. گوشی من اون فونتی رو که ریخته بودم نشون نمیده و بجاش فونت انگلیسی tahoma رو نشون میده و فارسی رو هم که اصلا نشون نمیده. (مربع مربع!!!) منم کلا بیخیال شدم تا یه جوانمردی که تو سایت کم هم نیست، یه راهی پیش پای من بذاره.
      من هم با اون دو تا فونت (که برای رفع هندی شدن زبون گوشی اضافه کردید) و بدون اون دوتا (یه بار هشت تا فونت و یه بار شش تا فونت) امتحان کردم و نتیجه هر دوبار همون جوری شد که عرض کردم. در حالی که من اصلا tahoma نریخته بودم. bnazanin و یه فونت انگلیسی شبیه همین فونت ایمان عزیز تو پست اول رو ترکیب کرده بودم. روی همه گوشیهای قبلی هم جواب گرفته بودم. ولی این بار نشد.
      ممنون میشم یه راهنمایی بدین.
      ویرایش توسط MirMEHDi : 28-11-2011 در ساعت 16:25 دلیل: اضافه کردن توضیح درباره گوشی و ورژن سیستم عامل

2. 6 كاربر زير از شما MirMEHDi عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #12
      • آموزش تغییر فونت گوشی های بلــه / Belle در اینجا •• آموزش تغییر فونت گوشی های بلــه / Belle در اینجا •• آموزش تغییر فونت گوشی های بلــه / Belle در اینجا •

جزئيات بيشتر

سلام به همه.
      قابل توجه دوستان عزیز.
      از قرار معلوم آموزشی که ایمان عزیز توی این تاپیک قرار دادند، مربوط میشه به تغییر فونت گوشی هایی که سیستم عاملشون بصورت اورجینال بل هست. دوستانی که مثل خود من گوشیشون رو دستی به بل ارتقاء دادند، با این روش فونتشون تغییر نمی کنه. (ممکنه دلیل دیگه ای هم داشته باشه. ولی گوشی من لااقل با اون روش که فونتش عوض نشد و مجبورم کرد برم پرس و جو و سرچ توی این سایت و اون سایت، تا اینکه بالاخره آموزشی از یکی از دوستان (به اسم adel0098) دیدم که با استفاده از اون فونت گوشیمو تغییر دادم و الان هم خدمت شما عرض می کنم.
      اگه تو درایو z گوشی (پوشه resource/fonts) نگاه بندازید، می بینید که توی پوشه فونت 15 تا فونت قرار داره. پس انگار باید بجای 6 تا فونت یا 8 تا فونت باید به همون تعداد فونت همنام داشته باشیم. البته کلیت روش همونه که ایمان عزیز گفتند. فقط دوستانی که گوشیشون رو خودش به بل ارتقاء دادند، لازمه که توی پوشه فونت که دستی می سازند، 16 فونت داشته باشند که اسمهای اونا عبارتند از:

ARIAL
      ARIALBD
      COUR
      COURBD
      GEORGIA
      GEORGIAB
      NOSNR60
      NSSB60
      NSTSB60
      S60SC_C
      S60TCHK_C
      S60ZDIGI
      TIMES
      TIMESBD
      VERDANA
      VERDANAB

البته توی درایو z یه فونت کمتر موجوده و فونت S60TCHK_C توش به چشم نمی خوره. ولی من ریسک نکردم که اونو حذف کنم. بودنش که ضرری به گوشی نزد، ولی نبودنش ممکنه کارمون رو زیاد کنه. پس بهتره توی پوشه بمونه.
      کافیه یه فونت ترکیبی رو که دوست دارید، 16 بار توی پوشه فونت کپی و به این اسمها که گفتم، تغییر نام بدین و توی پوشه resource در درایو c کپی کنید و اون پوشه 10003a16 رو هم پاک کنید. گوشی رو که ری استارت کنید، می بینید که فونت دلخواهتون نصب شده. جهت اطمینان از درستی این کار هم اسکرین شات از فونت تغییر کرده توی گوشی خودم خدمتتون تقدیم می کنم.

5. Top | #13

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_arvand

میشه این فونت زیبا رو برام ضمیمه کنی
      سلام به شما، آقا بهزاد و همه دوستان عزیزم

این فونت تقدیم به شما: (همراه با عذرخواهی بابت اینکه پستتون رو دیر دیدم و دیر جواب میدم. ببخشید.)

خدمت دوستان عرض می کنم این فونت یه فونت ترکیبی هست که با استفاده از ترکیب یه فونت بسیار زیبای انگلیسی (که اسمشو نمیدونم) + فونت فارسی زیبای BNazanin + سیمبیلهای حروف عربی (مثل فتحه و کسره و تنوین و همزه و ... برای خوندن متون عربی دعاها و ...) + همه سیمبلهای فونت اورجینال نوکیا (که برای نشون دادن همه نشانه ها و علامتها توی گوشی لازمه) ساختمش. من این فونت رو روی گوشیهای زیادی داشته و دارم و از چهار پنج سال پیش فقط همین فونت رو روی گوشیم استفاده می کنم. روی گوشیهای قبلی و فعلی نوکیا که داشتم مثل 6120, X6, C7, N8, N73 خیلی عالی جواب داده و توی 99 درصد برنامه ها بدون هیچ مشکلی کار می کنه. فقط یادمه تو برنامه سرچ گوشی N73 فونت زیاد درشت می شد و توی برنامه قرآن الجوال فهرست برنامه بعضی از گزینه ها رو نشون نمیداد که مورد خیلی مهمی نبود. در کل برای قریب به اتفاق گوشیهای سیمبینی نوکیا قابل استفاده است.
      من زیاد اهل تنوع طلبی نیستم. به همین خاطر زیاد فونت نساختم. اما فونتهای خیلی زیبایی توی انجمن هست که دوستان ساختند و قابل استفاده شماست. و البته می تونید درخواست ساخت فونت دلخواه رو هم بدین تا دوستان بسازند و خدمتتون تقدیم کنند.

خدمت سیما خانم و امید خان هم عرض می کنم شما برای تغییر فونت گوشیتون کافیه با استفاده از پست شماره 1 از ایمان عزیز و توضیحاتی که توی پست 26 عرض کردم، هر فونتی رو که دوست دارید بدون مشکل روی گوشیتون نصب کنید. احتمالا یه جای کار ایراد داره که اگه هر دو پست رو به دقت بخونید، مطمئنم مشکلتون صد در صد حل میشه. در ضمن توجه داشته باشید که این روش فقط برای تغییر فونت بل هست و اگه ورژن گوشیتون آنا یا S^3 هست، روش کار فرق می کنه.

موفق باشید.

6. 11 كاربر زير از شما MirMEHDi عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #14

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط omidsorena3
      سلام آقا مهدی
      منم مدل N8 سیستم بل هستش تنها چیزی که عوض شده فونت ساعت دیجیتالیه همین مابقی چیزا کلا ریخته به هم فونت خیلی بیخودی شده .
      مجبورم برگردونم به حالت قبل ممنون از راهنماییتون.
      امید جان همون جور که تو پست قبلی هم عرض کردم، تغییر فونت N8 کاملا امکانپذیره. فقط دردسرش بیشتر از سیمبینهای دیگه هست. این عکسی که می بینی از روی C7 بل گرفتم و آپ کردم. پس شدنیه. یه کم دیگه تلاش کن. حتما جواب می گیری.

من یه بار روش کار رو با اجازه ایمان عزیز بصورت خلاصه میذارم انشالله که کارت راه بیفته:

1- وجود یک دستگاه گوشی نوکیا با سیستم عامل بل که قبلاً هک شده باشه و پچ Open4all توی اون فعال شده باشه باضافه نصب بودن یه فایل منیجر مثل X-plore

2- داشتن 16 فونت در یک پوشه به اسم Fonts (میشه 1 فونت دلخواه رو 16 بار کپی کرد و به اسم 16 فونتی که توی پست 26 توضیح داده شده، تغییر نام داد.)

3- کپی کردن پوشه Fonts توی مسیر C: \ resource با استفاده از برنامه X-Plore. اگه پوشه توی مسیر بود کافیه 16 فونت رو توی پوشه کپی کنید. (یادتون باشه که حتما حتما حتما پوشه یا فونتها رو فقط فقط فقط توی درایو C کپی کنید)

4- حذف دستی پوشه 10003a16 از این آدرس: C:\private (حتما باید این کار رو انجام بدین تا فونت نصب شده تون کار بده)
      البته قبل از حذف پوشه، بهتره که از پوشه یه کپی بگیرید و یه جایی توی گوشی ذخیره کنید که یه وقت خواستید به فونت اصلی گوشی برگردید، با کپی کردن اون پوشه تو جای خودش، مشکلی در خوندن فونت پیش نیاد.

5- ری استارت کردن گوشی

6- حالا و بعد از بالا اومدن گوشی از فونت نصب شده لذت ببرید.
      ویرایش توسط MirMEHDi : 17-01-2012 در ساعت 13:39 دلیل: توضیح بیشتر!

8. 9 كاربر زير از شما MirMEHDi عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #15

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 77569
      سپاس ها : 567
      سپاس از شما 179 بار در 75 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mosyflasher
      دوستای عزیز یکی لطف میکنه اون فایل هایی که توی پوشه ی 10003a16 بودن رو برام بزاره؟
      خواهش میکنم اگه کسی داره بهم بده
      یادم رفت ازشون کپی بگیرم ، مرسی ازتون
      بفرمائید:

10. 4 كاربر زير از شما sajad_n90 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #16

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 77569
      سپاس ها : 567
      سپاس از شما 179 بار در 75 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط salimi-a
      سلام من هر کاری میکنم در مسیرC: \ resource \ fonts

پوشه فونت ساخته نمیشه لطفا کمک کنین با تشکر

شما باید گوشیتون رو هک کنید و تو رام پچر این گزینه رو فعال کنید:
      open4all
      برای هک ورژن رسمی belle به این قسمت مراجعه کنید:

12. 3 كاربر زير از شما sajad_n90 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #17
      • آموزش تغییر فونت گوشی های بلــه / Belle در اینجا •• آموزش تغییر فونت گوشی های بلــه / Belle در اینجا •

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 64946
      نام : ایمان
      سپاس ها : 746
      سپاس از شما 2,438 بار در 450 پست
      جزئيات بيشتر

شرمنده که دارم دیر جواب میدم...

ببین دوست من اون پوشه(10003a16 ) بعد از هربار خاموش و روشن شدن گوشی ساخته میشه و ایرادی نیست...

شما یه نگاه به محتویات پوشه ی زیر بنداز تا بتونم کاملا راهنماییت کنم .

Z:/resource/fonts

یا یه عکس از مسیر زیر بگیر و یا اینکه محتواتش رو اینجا بنویس....

14. 3 كاربر زير از شما Iman7228 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #18
      • آموزش تغییر فونت گوشی های بلــه / Belle در اینجا •• آموزش تغییر فونت گوشی های بلــه / Belle در اینجا •

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط pc boy
      اینا فونتایی هستن که توی Z:\resource\fonts بودن!!
      جون من یه راهنمایی بکن منو که دارم دیوونه میشم!!
      اون پوشه C:\resource\fonts هم که ساختم یدونه از فونتای توش که nssb60هر کاری میکنم پاک نمیشه!!!
      حتی فولدر 10003a16 روهم برگردوندم سرجاش ولی باز این فایله پاک نمیشه و میگه در حال استفاده است!!
      اینو چیکارش کنم؟
      خب قبل از هر کاری اسم فولدر Fonts رو عوض کن... مثلا بزار Fonty
      بعدش این فولدر رو با استفاده از برنامه File Browser حذف کن... بعدشم گوشی رو ریستارت کن..

حالا پوشه ای که ضمیمه کردم رو دانلود کن و با همون برنامه File Browser در پوشه C:/resource/fonts کپی کن...

در آخر هم پوشه 10003a16رو با تموم محتویات حذف کن و گوشی رو ریستارت کن... کار تمومه....

16. 3 كاربر زير از شما Iman7228 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

17. Top | #19

جزئيات بيشتر

پچ Open4all از برنامه Rom Patcher فعاله؟؟؟

از برنامه File Browser برای تغییرنام پوشه استفاده می کنی؟؟؟

18. 3 كاربر زير از شما Iman7228 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

19. Top | #20

جزئيات بيشتر

فکر کنم برنامه خاصی در بک گراند گوشی داره ازش استفاده می کنه...

از برنامه Font Zoomer استفاده کن...

1- نصب نرم افزار Font Zoomer فول ورژن
      2- حذف پوشه c/data/fontzoomer
      3- ایجاد پوشه fontzoomer در درایو E
      4- قرار دادن فونت(TTF) در پوشه E/fontzoomer
      5- بازکردن برنامه FontZoomer و انتخاب فونت
      6- ریستارت گوشی...

20. 5 كاربر زير از شما Iman7228 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع