• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

نرم افزار

1. Top | #1

درجه : مدير بازنشسته
      بخش : Maemo | MeeGo
      شماره كاربري : 338002
      نام : ابوالفضل
      سپاس ها : 34,218
      سپاس از شما 23,722 بار در 4,164 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض معرفی بانک اطلاعاتی و سورس برای میگُ

سلام؛

دوستان در صورت تمایل میتونن منابع نرم افزاری و آموزشی موجود برای سیستم عامل میگُ رو در این تاپیک معرفی کنند تا بنده و دوستان با بهره گیری از این منابع ، به ارتقای بخش تازه تاسیس میگُ کمک کنیم؛

موفق باشید؛

2. 13 كاربر زير از شما QUANTUM عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #2

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 682957
      نام : A S H K A N
      سپاس ها : 1,253
      سپاس از شما 3,782 بار در 703 پست
      جزئيات بيشتر

یعنی این همه نرم افزار و بازی و آموزش گزاشته میشه,ولی حتی یک نفر حاضر نیست منابع رو به اشتراک بگزاره؟منابعی که من استفاده میکنم:
      http://www.my-meego.com
      http://www.store.ovi.com

http://goftogoo.nokia.ir/education/

meego.com
      forum.meego.com
      www.meego
      experts.com

به خاطر عدم امضای حق کپی رایت توسط دولت چین همه میدونیم که سایت های چینی منابع خوبی برای کرک شده ها هستند.من دو سه تا سایت چینی هم سر زدم و یکی دو تا برنامه توی همین سایت خودمون از اون ها(به کمک گوگل ترنسلیت) گزاشتم.اگر دوستان بخوان اون ها رو قرار میدم ولی در کل اصلی ها همین هایی بودند که معرفی کردم.

5. 14 كاربر زير از شما Wrench عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #3

درجه : عضو ممتاز
      شماره كاربري : 126074
      نام : سیدمهدی
      سپاس ها : 10,205
      سپاس از شما 8,183 بار در 963 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض منابعی برای دانلود بازی و برنامه های N9

سلام به همه دوستان عزیز جدید و قدیم

من چند وقتیه که گوشیمو فروختم و ارتباط چندانی با دنیای MeeGo ندارم.
      هرچند همیشه اولین بخشی که باز میکنم همین بخش MeeGo هست.

امروز به عنوان یک یادگاری از مدت حضور توی این بخش، تعدادی لینک به شما تقدیم میکنم که میدونم حتما مورد استفاده شما واقع خواهد شد.

ابتدا لازم میدونم از مدیریت بخش بخاطر این تاپیک عذرخواهی کنم. چون متاسفانه من فرصتی ندارم که بتونم تک تک برنامه و بازیها رو بصورت جداگانه معرفی کنم. و فقط بخاطر به علاقه ای که به این بخش دارم، خواستم دوستانم رو از اون چیزی که در اختیارم هست، بی نصیب نذارم.
      مدیران عزیز و سایر دوستان علاقمند مجاز و مختار هستند هر کدوم از برنامه یا بازیها رو که مناسب میدونند بصورت تاپیک جداگانه معرفی کنند.
      با احترام و پوزش مجدد.

و اما:
      اولین لینک شامل تعدادی از بازیهای پولی N9 (بیش از 50 بازی) هست که از سایت Ovi Stor دانلود شده؛
      و به صورت یک مجموعه و تحت یک لینک در سایت مدیا فایر به اشتراک گذاشته شده و به شما تقدیم میشه.
      ممکنه تعدادی از این بازیها رو داشته باشید یا ورژن جدیدی از اونها اومده باشه. ولی خب بد نیست نگاهی بهشون بندازید.
      شاید بازیهایی باشند که مورد توجه شما قرار بگیره.

لینک دوم، لینک دانلود یکی از کاملترین دیکشنریهای انگلیسی به انگلیسی محصول شرکت SlovoEd و شامل حدود 750 هزار مدخل هست و برای دوستانی که دنبال یه دیکشنری کامل هستند، خیلی مفید خواهد بود.
      بیشتر دیکشنریهای موضوعی موجود برای N9 موجود هست که در صورت اعلام نیاز هریک از دوستان، میتونم آپلود و تقدیمتون کنم.
      (مثل دیکشنریهای انگلیسی به آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، اسپانیایی و روسی یا دیکشنری پزشکی یا دیکشنریهای کوچک و بزرگی که کاربردهای مختلفی دارند.)

لینکهای بعدی، سایتهایی هستند که عمده برنامه و بازیهای پولی و جدید نوکیا رو بصورت رایگان برای دانلود قرار میدن:

این سایت یه سایت ویتنامی هست که بیشترین فعالیت آقای Vutaikt توی اون انجام میشه.
      اینجا معمولا اولین سایتی هست که ایشون برنامه و بازیهای پولی خودش رو برای دانلود قرار میده.
      قبلا برای دانلود از این سایت، عضویت توی اون لازم بود. اما الان اکثر لینکهای دانلود توی سایتهای اشتراک گذاری فایل انجام میشه و نیازی به ثبت نام برای دانلود از آپلودسنتر سایت نیست.
      زبان سایت ویتنامی هست. اما با دنبال کردن اسم برنامه ها یا استفاده از گوگل ترنسلیت، متوجه موضوع میشین.
      فعالیت سایت نسبت به قبل کمتر شده. اما با این حال هنوزم مرجع خوبی میتونه باشه.

این یه سایت روسی هست که تازگیا فعالیت زیادی داشته و اکثر برنامه و بازیهای پولی نوکیا رو برای دانلود قرار میده.
      با دنبال کردن این سایت میتونید مطمئن باشید که تقریباً در کوتاهترین زمان در جریان هر چیز جدیدی که برای N9 میاد، قرار می گیرید.

سایت بعدی سایت Nokia Love هست که به نوعی پدر سایت بالایی به حساب میاد و احتمالا دوستان زیادی باهاش آشنایی دارند.
      اکثر Retailerهای معروف روسی توی این سایت فعالیت دارند و برنامه های خریدنیشون رو توی این سایت به اشتراک میذارن.
      من لینک دانلود برنامه، بازی و تم ها رو بصورت جداگانه قرار میدم. امیدوارم مورد توجهتون واقع بشه.

برنامه:

بازی:

تم:

بجز اینها من تعدادی برنامه و بازی دیگه هم دارم که اگه بتونم حتما بصورت جدا یا در لینک معرفی شده بالا قرار میدم و اطلاع رسانی میکنم.

موفق باشید.

7. 13 كاربر زير از شما MirMEHDi عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #4

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 652519
      سپاس ها : 768
      سپاس از شما 943 بار در 275 پست
      جزئيات بيشتر

سلام آقا مهدی
      دوتا مدیافایرا داستانشون چیه ؟ چیزی نمیاد.

این آدرس رو هم از من داشته باشید
      http://smart60.ru/files/cat/11/4/
      یه صفحه از بخش MeeGo یه سایت روسی که بعضی برنامه های پولی رو میگذاره. البته چند وقتیه فعالیت بخش MeeGo کم شده

9. 4 كاربر زير از شما measam313 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع