× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 31 از 31

آرشیو

1. Top | #31

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Samsung bada OS| نرم افزار | EBOOK
    شماره كاربري : 146009
    نام : @/\/!$
    سپاس ها : 61,511
    سپاس از شما 66,968 بار در 13,530 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط marvel81
    سلام دوستان

کلا بخش بادا ضعیف شده از بس برنامه آندروید قوی عمل کرده بهر حال همزمانی تقریبی امدن این دوتا پلتفرم یکم واسه بادا سنگین بود

من خودم زیرو روی bada sdk رو خوندم برنامه نویسیشم یاد گرفتم خیلی سال هم هست با pascal ,c, c++, c#, asembly ,.... غیره کار کردم

اما کلا بادا هنوز ناقصه خیلی کارا میشه توش انجام داد مخصوصا برنامه های کاربردی خوب میشه نوشت اما خیلی کارا هم نمیشه انجام داد مخصوصا تو بخش برنامه های سیستمی

با توجه به نقصای که هست خود به خود ایده هایی به نظر میرسه الان بادا 2 امده اما هنوز برنامه sms خوبی نداره میشه یه برنامه بهتر نوشت

تو بادا 2 multitasking وجود داره (بادا های قبلی نداشت) اما task manager مسخرش خیلی خوب یه ایده میده که یکی بسازیم

هیچ برنامه ای نیست که بفهمیم چقدر ram ازاد داریم

هنوز خیلی کمتر از اندروید برنامه داره پس کلی کار میشه کرد

به راحتی هم میشه برنامه ها رو فروخت (تنها مزیت بادا اینه که سیستم فروش نرم افزاراش یکم سفت و سخته و هرکسی نمیتونه برنامتونو کپی کنه حال کنه پس پول توشس)

خیلی جا هست واسه کار خلاصه.

من پایه هستم چند تا نرم افزارم شروع کردم که خیلی جای کار داره و تنهایی فقط میتونم اسکلتشو بالا ببرم و کارای دیگش کمک میخواد (مثل گرافیم و صدا و کارای هنری و داده ای و ترجمه و غیره)

حداقل بهم خبر بدین ممنون
    فکر خوبیه اگه بشه یه تسک منیجر با خالی کردن رم ساخته بشه فوق العاده میشه

2. 7 كاربر زير از شما sina_d900 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

توضیحاتی درباره این موضوع