× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 2 از 10 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 93

آرشیو

1. Top | #11

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 223241
    نام : افشین
    سپاس ها : 269
    سپاس از شما 188 بار در 58 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط saharr
    سلام.ببخشید من میخوام فونت رو عوض کنم کجا بریزم ؟ شما در z ریختید و پاک نمیشه.
    حاجی فونت درشت دانلود کن بریز تو پوشه فونت داخل دیتا

اگه نبود پوششو خودت بساز نتونستیم از برنامه استفاده کن:

2. Top | #12

شماره كاربري : 623201
    نام : تقی
    سپاس ها : 17
    سپاس از شما 24 بار در 18 پست
    جزئيات بيشتر

سلام اقا مارشال من فلش زدم ولی گوشیم زود هنگ میکندوکسی هم برام زنگ میزند صفحه سیاه میشود ونمیتونم ئپاسخ بدم باید گوشی را خاموش وروشن بکنم تادرست بشه وفونت هم خیلی ریز است لطفا راهنمایم بکنید تا این ایراد ها برطرف بشن

3. Top | #13

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 235775
    نام : ஜS@F@VY2@@2ஜ
    سپاس ها : 4,464
    سپاس از شما 8,045 بار در 1,933 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط aghataghi
    سلام اقا مارشال من فلش زدم ولی گوشیم زود هنگ میکندوکسی هم برام زنگ میزند صفحه سیاه میشود ونمیتونم ئپاسخ بدم باید گوشی را خاموش وروشن بکنم تادرست بشه وفونت هم خیلی ریز است لطفا راهنمایم بکنید تا این ایراد ها برطرف بشن
    دوست عزیز مارشال عزیز گفتن که فایلهای سیستمی رو پاک کنید بعدا فلاش بزنید تا مشکلی از این جمله پیش نیاد هرچند فکر نکنم مال این باشه ولی شما یه بار دیگه فلاش کن ولی قبلش حتما فایلهای سیستمی رو پاک کن در درایو E
    موفق باشید

4. Top | #14

درجه : توقیف شده
    شماره كاربري : 671153
    نام : جواد
    سپاس ها : 2
    سپاس از شما 15 بار در 9 پست
    جزئيات بيشتر

من هم belle رو گوشیم هست میشه به انا تغیرش داد[IMG]forum.mobilestan.net/attachment.php?attachmentid=649752&stc=1&d=1321206 660[/IMG]

5. Top | #15

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 328477
    سپاس ها : 273
    سپاس از شما 204 بار در 97 پست
    جزئيات بيشتر

سلام وخسته نباشي آقامارشال جان / من فلش زدم واقعاً كه............................................. مرسي استاد فدات / بيادتم قشم - به اميدديداردرجزيره عجايب هفتگانه خليج فارس

6. Top | #16

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 274130
    نام : Emad
    سپاس ها : 122
    سپاس از شما 87 بار در 55 پست
    جزئيات بيشتر

دستتون درد نکنه عالی بود. فقط یه چیزی:
    من وقتی ضبط مکالمات Psiloc VoxTrack رو نصب می کنم گوشی هر چند دقیقه ریستارت میشه. نگید نباید نصبش کنم که نمیتونم.یه راهنماییم کنین مرسی

7. Top | #17

شماره كاربري : 46741
    سپاس ها : 220
    سپاس از شما 49 بار در 23 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض فلش

با سلام
    من گوشیم و دادم یکی از بچه ها برام به ورژن Belle آقا ایمان فلش زد ، حالا بعلت یه سری مشکلات می خوام دوباره از Anna استفاده کنم که ظاهرا این ورژن کوک شده خیلی خوبه ، اگه لطف کنید یه راهنمایی کنید قبلا خودم به ورژن معمولی N8 فلش زده بودم ولی تا الان خودم به Belle و Anna فلش نزدم ، لطفا یه توضیح کامل به من بدید که باید دقیقا چیکار کنم ؟
    لینک های مفید تو این زمینه هم که بتونم سریع کارم و راه بندازم و زیاد خوندنشون وقت نگیره ، اگه معرفی کنید ممنون میشم .

8. Top | #18

درجه : توقیف شده
    شماره كاربري : 50849
    سپاس ها : 27
    سپاس از شما 102 بار در 25 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط saharr
    سلام.ببخشید من میخوام فونت رو عوض کنم کجا بریزم ؟ شما در z ریختید و پاک نمیشه.
    عوض کردن فونت نوکیا n8 و c7
    سلام به همه..چندتا فونت واسه c7 و n8 دارها گذاشتم طبق این دستور العمل برید جلو نصب کنید حالشو ببرید...من روc7 و n8 خودم تست زدم
    آموزش نصب فونت رو هم زدم دقیق اجرا ش کنید هیچ مشکلی نیست..به بزرگ و کوچیک بودن حروف توجه کنید دوستان..

1..مموری رو به بذارید تو کامپیوتر با رم ریدر
    2..داخل پوشه resource یه فولدر بسازید بنام Fonts فایل دانلود شده فونت رو از حالت فشرده خارج کنیدو 4تا اپشن رو کپی کنید تو این جا ...تموم... حله...گوشی رو خاموش روشن ش کن حالشو

9. 2 كاربر زير از شما shermsn_2 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #19

شماره كاربري : 623201
    نام : تقی
    سپاس ها : 17
    سپاس از شما 24 بار در 18 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط fotros80
    با سلام
    من گوشیم و دادم یکی از بچه ها برام به ورژن belle آقا ایمان فلش زد ، حالا بعلت یه سری مشکلات می خوام دوباره از anna استفاده کنم که ظاهرا این ورژن کوک شده خیلی خوبه ، اگه لطف کنید یه راهنمایی کنید قبلا خودم به ورژن معمولی n8 فلش زده بودم ولی تا الان خودم به belle و anna فلش نزدم ، لطفا یه توضیح کامل به من بدید که باید دقیقا چیکار کنم ؟
    لینک های مفید تو این زمینه هم که بتونم سریع کارم و راه بندازم و زیاد خوندنشون وقت نگیره ، اگه معرفی کنید ممنون میشم .
    سلام دوست عزیز شما باید گوشی خود را ورژن11فلش بزنید بعد از این کار دوباره میتونی از ورژن انا گوشی خود را فلش بزنی

11. Top | #20

شماره كاربري : 66542
    سپاس ها : 38
    سپاس از شما 31 بار در 17 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط shermsn_2
    عوض کردن فونت نوکیا n8 و c7
    سلام به همه..چندتا فونت واسه c7 و n8 دارها گذاشتم طبق این دستور العمل برید جلو نصب کنید حالشو ببرید...من روc7 و n8 خودم تست زدم
    آموزش نصب فونت رو هم زدم دقیق اجرا ش کنید هیچ مشکلی نیست..به بزرگ و کوچیک بودن حروف توجه کنید دوستان..

1..مموری رو به بذارید تو کامپیوتر با رم ریدر
    2..داخل پوشه resource یه فولدر بسازید بنام Fonts فایل دانلود شده فونت رو از حالت فشرده خارج کنیدو 4تا اپشن رو کپی کنید تو این جا ...تموم... حله...گوشی رو خاموش روشن ش کن حالشو
    اقا n8 من که مموری کارت نداره چطوره توی E بسازم و بریزم فونت ها رو ؟

صفحه 2 از 10 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع