× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

آرشیو انجمن مشاوره

1. Top | #1

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 530554
    سپاس ها : 89
    سپاس از شما 49 بار در 20 پست
    جزئيات بيشتر

9 iPad 2 یا Amazoon Kindle Fire

سلام دوستان من میخواستم هم از امکانات ios استفاده کنم هم تبلت داشته باشم و هم یک موزیک پلیر(با یک تیر کلی نشون میزنم :D)
    حالا به نظرتون یدونه ipad 2 3g بخرم یا یدونه amazoon kindle fire با یدونه ipod 4
    اگه چیز جدیدی مد نظرتون هست خوشحال میشم بگید

2. Top | #2

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : مشاوره برای خرید
    شماره كاربري : 397565
    سپاس ها : 41,215
    سپاس از شما 48,114 بار در 13,703 پست
    جزئيات بيشتر

ببینین دوست خوب من اگه انتظارات اینها هست که به نظر من ipod بهتره چون برای موزیک ipad با اون حجم بالا مناسب نیست
    اما اگه صفحه بزرگ دوست داری و برای بازی و برنامه علاقه به صفحه بزرگ داری نظر من خرید ipad هست
    چون هم شارژ خیلی بیشتری داره و هم از بازی و کار با اینترنت و ... لذت بشتری میبری

نکته مهم
    از امروز قانون جدید به این صورت هست که تمام پست های ۱ کلمه و فقط بیان اسم گوشی تماما پاک میشه

فروش تمام پكيج هاى

((( آندرويد و سيمبيان و بادا و ايفون و ايپد و tongbu و 25pp )))

كامل و آپديت روزانه با قيمت هاى باور نكردنى بر روى بهترين dvd خام هاى موجود همراه با تخفيفات و هداياى ويژه براى كاربران مختلف ، قيمت ها را مقايسه كنين ، قابل دريافت تمام آپديت ها پس از ١٥ يا ١ ماه يا هر زمان ديگر بدون نياز به خريد پكيج دوباره به صورت كامل

3. 2 كاربر زير از شما s.mina.1369 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

4. Top | #3

جزئيات بيشتر

دوستان عزیز فقط یک سوال اینکه به نظرت ipod 4 32 gb بخرم برای امکاناتش و گیمها وموزیک پلیرش و یدونه هم amazon kindle fire بخرم به عنوان تبلت؟؟؟
    اگه مدلی غیر از amazon kindle fire تو همین رنج قیمت وامکانات میدونید ممنون میشم برام بگید؟؟

5. Top | #4

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 359125
    نام : محسن
    سپاس ها : 859
    سپاس از شما 2,417 بار در 501 پست
    جزئيات بيشتر

دوست من شما باید این و مد نظر داشته باشین که بین کیندل و آیپد 2 خیلی فاصله هست چه از نظر امکانات و چه از نظر قیمت و شما اگه محدوده قیمتتونو مشخص میکردید بهتر میشد تصمیم گرفت
    اما درباره کیندل فایر
    کیندل فایر فقط 8 گیگ فضا برای ذخیره اطلاعات داره که برای یه تبلت خیلی کمه و ابنو باید عرض کنم که کیندل فایر بیشتر یک کتابخوانه تا تبلت
    درباره خرید آیپاد هم بسته با کاربرد خودتون داره که اندازه کمتر دستگاه رو بپسندید یا صفحه بزرگتر آیپد به اضافه اینترنت همراه
    اما باز هم فاصله قیمت این دو خیلی زیاده
    و آخرین نکته هم اینکه خرید ایپد شما رو از دو دستگاهه شدن که یه مقدار آزار دهندس نجات میده

6. 2 كاربر زير از شما ►MOHSEN◄ عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #5

جزئيات بيشتر

راست میگید اشکال از منه من خوب سوال نپرسیدم :
    بودجه من 980 تومن دارم میخواستم تبلت کامل بخرم ازش به عنوان موزیک پلیر هم و امکاناتش استفاده کنم اما دیدم یکم حملش سخته
    من اینجور فکر میکنم ببینید به نظرتون چطوره؟
    که الان یدونه آیپاد تاچ بخرم هم بازیها و برنامه های ios بزنم و هم موزیک پلیر بعد از چند مدت که تبلتهای زیادی اومد که tegra هستن و آندروید 4 ساپرت می کنن و بعضیها قیمتشون مناسب بود حدود 700 تومن اینا از اونها بخرم چون اگه آیپاد بخرم بودجه برای آیپد نمیمونه

خودم هم منصرف kindle شدم چون جلو آیپد و بعضی تبلتهای جدید هیچی نیست پسر خاله ام میومد میخواستم بگم بیاره و قیمتش مناسب بود اما دیدم امکانات چندانی نداره ولی قیمت خوبی داره 199 دلار

8. Top | #6

جزئيات بيشتر

خیلی ممنون از نظرات دوستان ولی ای کاش پسرخاله ام دیر میومو میخواد 2 روز بعد بیاد به هر حال هر چی قسمت باشه
    باز هم مرسی از نظرات

9. Top | #7

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : مشاوره برای خرید
    شماره كاربري : 397565
    سپاس ها : 41,215
    سپاس از شما 48,114 بار در 13,703 پست
    جزئيات بيشتر

سلام
    دوست عزیز
    ایپاد را حتما بگیرین اما به نظر من تبلت چیزی بگیرین که ساپورت خوبی داشته باشه و ۴ روز دیگه قابلیت ارتقا به سیستم های بالاتر را داشته باشه و موقع فروش خریدار داشته باشه
    به نظر من که تبلت اندروید میخواین از سامسونگ یا htc تهیه کنین که سپست خوبی داشته باشه

تمام تایپیک پاک سازی شد

لطفآ قوانین را بخونین
    قوانین تغیر کرده
    نکته مهم
    از امروز قانون جدید به این صورت هست که تمام پست های ۱ کلمه و فقط بیان اسم گوشی تماما پاک میشه

فروش تمام پكيج هاى

((( آندرويد و سيمبيان و بادا و ايفون و ايپد و tongbu و 25pp )))

كامل و آپديت روزانه با قيمت هاى باور نكردنى بر روى بهترين dvd خام هاى موجود همراه با تخفيفات و هداياى ويژه براى كاربران مختلف ، قيمت ها را مقايسه كنين ، قابل دريافت تمام آپديت ها پس از ١٥ يا ١ ماه يا هر زمان ديگر بدون نياز به خريد پكيج دوباره به صورت كامل

10. كاربران زير از شما s.mina.1369 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع