× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 20 از 20 نخستنخست ... 10181920
نمایش نتایج: از 191 به 198 از 198

مشاوره

1. Top | #191

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 829704
    سپاس ها : 13
    تعداد 1 تشكر در 1 پست
    جزئيات بيشتر

یه نظری هم بنده از سابقه خریدم بدم بهتون...
    این داداشمون راست میگه واقعا...فروشنده های احمد آباد مشهد به هیچ عنوان از علاالدین کم نمیارن...
    به دوستانی که میخوان آیفون بخرن اگر میرن سمت خانه موبایل پیشنهاد اکید میکنم که نه به هیج عنوان پکیج آپدیت نرم افزاری رو بخرن نه هیچ گونه لوازم جانبی برای گوشی از قبیل گارد و گلس...یادمه یه گارد ازشون خریدم 100 هزارتومان...توی کردستان توی یه فروشگاه شیک و مجلسی گذاشت جلوم همون کارو دقیقا 30 تومن
    این پکیج نرم افزاری هم که میدن قیمتش 100 تومن هست و همه نرم افزار هایی هستن که شما میتونید با ساختن یه اپل آیدی که ساختش رایگانه همه اونا رو از اپل استور در هنگامی که اینترنتون رایگانه دانلود کنید...متاسفانه به پاچه خود بنده جا کردن همین پکیج 100 تومنی رو...اصلا مثل گرگن یه جوری بهت میندازن خودت نفهمی...تازه الان که مدتی میگذره و حساب کار اومده دستم میفهمم چه حیون صفت هایی در دنیای واقعی در بازار موبایل فعالیت میکنند! هرکس رفت خانه موبایل احمد آباد مشهد فقط گوشی رو آکبند بگیره و خداحافظ...همه لوازم مورد نظرتون رو از دیجی کالا بخرید به صرفه تره...نباشه هم حداقل میدونی سرت کلاه نرفته توسط این .... خورااا....دیجی کالا بخوره اما این حیوونا نخورن خدایی

2. Top | #192

شماره كاربري : 500412
    نام : امید
    سپاس ها : 38
    سپاس از شما 15 بار در 9 پست
    جزئيات بيشتر

با سلام
    من در تاريخ 2015.09.21 از سايت باميلو 2 عدد گوشي ZTE Z5S mini 4G NX404H خريدم
    يکي از گوشي ها براي خودم بود و يکي براي دوستم
    که من به عنوان گوشي دوم ميخواستم استفاده کنم ولي به خاطر اينکه بعدا گوشي دو سيمکارته خريدم ديگه بهش نيازي نداشتم و گذاشته بودم واسه فروش
    گوشي من آکبند هست و هنوز پلمپش باز نشده
    اون زمان که من از سايت باميلو خريده بودم تو قسمت مشخصات اينطور نوشته بود :

http://8pic.ir/images/ndbbjzd3b5bo3f1pl6h3.jpg

همونطور که دقت ميکنين تو قسمت چيپست نوشه که SNAPDRAGON 600 هست
    چند روز پيش روي گوشي دوستم برنامه cpu-z نصب کرديم ! و در کمال تعجب ديديم که مشخصات چيپست زده SNAPDRAGON 400
    جالبه که الان همين گوشي رو دوباره واسه فروش گذاشتن و مدلش رو نوشتن NX404H ! ولي تو مشخصات زدن SNAPDRAGOn 400 !!!!!!!!!!1
    اين گوشي 3 مدل هست
    NX403A که داراي چيپست اسنپ دراگون 600 و 3G هست
    NX404H که داراي چيپست اسنپ دراگون 600 و 4G هست
    NX405H که داراي چيپست اسنپ دراگون 400 و 4G هست

اينم مشخصات هر سه مدل
    http://www.gsmarena.com/zte_nubia_z5...views-5853.php
    http://www.phonegg.com/phone/4008-ZT...ini-LTE-NX404H
    http://www.gsmarena.com/zte_nubia_z5...x405h-6607.php

به پشتيباني سايت هم چند بار ايميل زدم و اصلا زير بار نميرن که اشتباهي گوشي فروختن !
    نکته جالبتر اينه که پشت جعبه گوشي زده شده NX404H !!! ولي مشخصاتش واسه NX405H هست !!!

همه اين مدارک رو هم نشونشون دادم ولي کلا زير همه چي ميزنن و به من ميگن که ما اين کالا رو به شما فروختيم :
    http://www.bamilo.com/zte-nubia-z5s-...m-1189053.html
    جالبه بازم دارن با دروغ و دغل بازي به اسم مدل NX404H گوشي هاي NX405H رو ميفروشن !

منم ديگه راهي بجز انتشار اين مطالب پيدا نکردم !
    دوستان اگر ميدونن از طريق قضايي چطور ميتونم پيگير باشم لطفا راهنمايي کنن ! چون من عمرا دست از سر اينا برنميدارم !

3. 2 كاربر زير از شما SenatorPC عزيز، سپاسگزاری كرده اند

4. Top | #193

شماره كاربري : 206763
    سپاس ها : 4
    سپاس از شما 7 بار در 5 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط SenatorPC
    با سلام
    من در تاريخ 2015.09.21 از سايت باميلو 2 عدد گوشي ZTE Z5S mini 4G NX404H خريدم
    يکي از گوشي ها براي خودم بود و يکي براي دوستم
    که من به عنوان گوشي دوم ميخواستم استفاده کنم ولي به خاطر اينکه بعدا گوشي دو سيمکارته خريدم ديگه بهش نيازي نداشتم و گذاشته بودم واسه فروش
    گوشي من آکبند هست و هنوز پلمپش باز نشده
    اون زمان که من از سايت باميلو خريده بودم تو قسمت مشخصات اينطور نوشته بود :

http://8pic.ir/images/ndbbjzd3b5bo3f1pl6h3.jpg

همونطور که دقت ميکنين تو قسمت چيپست نوشه که SNAPDRAGON 600 هست
    چند روز پيش روي گوشي دوستم برنامه cpu-z نصب کرديم ! و در کمال تعجب ديديم که مشخصات چيپست زده SNAPDRAGON 400
    جالبه که الان همين گوشي رو دوباره واسه فروش گذاشتن و مدلش رو نوشتن NX404H ! ولي تو مشخصات زدن SNAPDRAGOn 400 !!!!!!!!!!1
    اين گوشي 3 مدل هست
    NX403A که داراي چيپست اسنپ دراگون 600 و 3G هست
    NX404H که داراي چيپست اسنپ دراگون 600 و 4G هست
    NX405H که داراي چيپست اسنپ دراگون 400 و 4G هست

اينم مشخصات هر سه مدل
    http://www.gsmarena.com/zte_nubia_z5...views-5853.php
    http://www.phonegg.com/phone/4008-ZT...ini-LTE-NX404H
    http://www.gsmarena.com/zte_nubia_z5...x405h-6607.php

به پشتيباني سايت هم چند بار ايميل زدم و اصلا زير بار نميرن که اشتباهي گوشي فروختن !
    نکته جالبتر اينه که پشت جعبه گوشي زده شده NX404H !!! ولي مشخصاتش واسه NX405H هست !!!

همه اين مدارک رو هم نشونشون دادم ولي کلا زير همه چي ميزنن و به من ميگن که ما اين کالا رو به شما فروختيم :
    http://www.bamilo.com/zte-nubia-z5s-...m-1189053.html
    جالبه بازم دارن با دروغ و دغل بازي به اسم مدل NX404H گوشي هاي NX405H رو ميفروشن !

منم ديگه راهي بجز انتشار اين مطالب پيدا نکردم !
    دوستان اگر ميدونن از طريق قضايي چطور ميتونم پيگير باشم لطفا راهنمايي کنن ! چون من عمرا دست از سر اينا برنميدارم !
    تشریف ببرید وزارت صنعت معدن اونجا خیلی راحت یه فرم پر می کنید و شکایت ثبت می کنید و مجبورن میشن که پیگیری کنند. اگر هم از خرید شما 7 روز نگذشته باشه باید طبق قانون تا 7 روز حتی بدون علت هم کال روا پس بگیرن. شما بگید من کلا این گوشی نمیخوام...

5. 3 كاربر زير از شما sherman2000 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #194

شماره كاربري : 831580
    سپاس ها : 3
    سپاس از شما 0 بار در 0 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise07
    فروشنده های احمد ابابد مشهد دست کمی از علاالدین ندارند !! هفته پیش یکی از اشناها که اعتقادی به خرید اینترنتی نداشت رفت اونجا گوشی بگیره . یه مدل هواوی مخواست بگیره honor 3c جدا از ماجرا های خنده داری که این دوستمون گفت یه فروشنده یه دروغ شاخدار دیگه هم گفت که برام تازگی داشت !!

فروشنده قیمت داد 600 من گفتم تو سایت الان 570 هست . برگشت گفت شما تاحالا خرید اینترنتی کردی منم الکی گفتم نه !! گفت شما وقتی اینترنتی گوشی بخری شاید تو سایت ارزون تر باشه ولی وقتی اومد در خونه باید بسته به مبلغ گوشی 100 تا 200 هزار تومن به عنوان مالیات همونجا پرداخت کنی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    مرده بودم از خنده !!! دروغ از این شاخدار تر !!!
    آره منم با نظرت موافقم، یادمه چند سال پیش رفته بودیم اونجا برای پسر خالم گوشی بخریم ما هم هیچی از گوشی هوشمند و اندروید سرمون نمیشد، گوشی رو که خریدیم فروشنده هر چی میگفت برات بزارم میگفتیم آره بزار ، با پسر خالم خیلی خوشحال صحبت میکردیم و میگفتیم نهایتا همش میشه 50 تومن، وقتی فاکتور رو دیدیم برای محافظ صفحه و گارد و 2 گیگ نرم افزار حدود 150 تومن از ما گرفتن در حالی که همش 10 تومن هم ارزش نداشت و همون گوشی تقریبا بعد از یک سال ویروسی شد ما هم برای تعمیر بردیم خیابون سعدی و آقای تعمیر کار گفت باید براتون رام بریزم گفتیم بریز اما 1 ساعتی طول میکشه گفتیم مشکلی نداره و 1 ساعتی توی سعدی و میدان شهدا دور زدیم و اومدیم که تحویل بگیریم توی اون مغازه چند نفری کار میکردن آقایی که گوشی رو بهش داده بودیم (تعمیر کار)گفت اینم گوشی شما سالم سالم فقط برو پیش صاحب مغازه برات هزینش رو حساب کنه! آقای صاحب مغازه بعد از اینکه گوشی رو تحویل گرفت بعد چند ثانیه مکث گفت آقا این همون گوشیه نبود که سخت تعمیر میشد، و برای تعویض رامش کلی وقت صرف کردیم منم که داشتم متوجه میشدم میخوان سرمون کلاه بزارن یه نگاه مرموزی به تنعمیر کار و فروشنده انداختم و خودشون متوجه شدن که دارن چیکار میکنن، بعد جناب تعمیر کار با دستپاچگی گفت نه این اون گوشی نبود اون یکی دیگه بود ، آقای فروشنده هم گفت ببین میتونست بگه آره و ما هم کلی پول ازشما بگیریم اما با تخفیف ویژه برات 30 تومن حساب میکنیم، ما هم که زورمون به اونا(نامردا 5 نفر بودن توی مغازه)نمیرسید مجبور شدیم هزینه رو بپر دازیم

7. Top | #195

شماره كاربري : 831579
    سپاس ها : 3
    سپاس از شما 2 بار در 2 پست
    جزئيات بيشتر

دیجی روز سایت معتبری هستش میخام ازش گوشی برخرم یا توی گوشی دست میبرن؟

8. Top | #196

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 830805
    سپاس ها : 234
    سپاس از شما 204 بار در 120 پست
    جزئيات بيشتر

فردوسی اصفهانم خوب کلاه بردار هایی داره

9. Top | #197

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 685349
    سپاس ها : 117
    سپاس از شما 24 بار در 15 پست
    جزئيات بيشتر

چندروزپیش رفتم یک گوشی سونی خریدم( لوازم جانبیش مثل گاردوگلس توپاساژهای احمدابادنبود)موقع خریدگوشی فروشنده گفت گلس می خوای روش بذارم گفتم بذارچون خودش نداشت باگوشی رفت بیرون مغازه وبعده دقیقه امدوقتی گوشی رونگاه کردم بهش گفتم این مال این گوشی نیست گفت نه مال همینه و...خلاصه برای خریدگاردرفتم به یک پاساژدیگه وقتی فروشنده گوشی رودید گفت این گلس مال این نیست -بعدامدم مغازه اولی بهش گفتم چراگلسی که برای این گوشی نیست روگذاشتی و20تومن گرفتی یامال خودش روبذاریاپولم روبده -می گفت چون گلسش روپیدانکردم این روگذاشتم خلاصه بازرفیقش رفت دنبال گلس وپیدانکرداخرم پولم روازش گرفتم جالب این بودکه فاکتوری هم که داده بودفقط امضاداشت ومهریاادرس مغازه روش نبود که بهش گفتم این چه فاکتوریه ومهرش کرد
    اماهمه فروشنده هاهم مثل این یارونبودندبرای پیداکردن گلس این گوشی توسه تاازمغازه ها فروشنده هاکل گلس هاشون روشایدجدودیک ربع باصفحه نمایش گوشیم چک می کردندتایک گلس سایزش بهم بدند
    به هرحال اگه می خوایدگوشی ازپاساژهای احمدابادمشهدبگیریدبدونیدک ه جدیداهمشون یک صفحه a4یکسان دارندکه تواون اسم گوشی هاوقیمتهارونوشتند(ویاتوگو ی شون اونهارودارند)وکلا20تا30تومن قیمت روبالاپایین می دندوبرای همین به زورمی خوان گلس وگاردوسایروسایل جانبی بهتون بفروشند
    بهترین جابرای خریدلوازم جانبی گوشی تومشهدکه عمده فروشی وتک فروشی است پاساژ زیرساختمان قدیم دادگستری خیابان مدرس(چهارطبقه)است

10. Top | #198

شماره كاربري : 800378
    سپاس ها : 0
    تعداد 1 تشكر در 1 پست
    جزئيات بيشتر

دوستان درست میگن ، خرید لوازم جانبی موبایل از همون فروشگاهی که موبایل را خریدین اشتباهه ، به کرات دیدم که همکاران یه موبایل را با قیمت خیلی پایین تر حتی زیر قیمت خرید قیمت میدن ولی سر لوازم جانبی و ... تلافی در میارن

صفحه 20 از 20 نخستنخست ... 10181920

توضیحاتی درباره این موضوع