× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17

آرشیو

1. Top | #11

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 296606
    نام : فرشید
    سپاس ها : 4,368
    سپاس از شما 266 بار در 114 پست
    جزئيات بيشتر

دوستان به این نکته هم توجه کنن که یه همچین حرکتی که به نوعی بد قولی اسمش رو گذاشتیم همچین بعید هم نبوده.شرکت بزرگی مثل سامسونگ یا هر شرکت دیگه ای وقتی داره یه محضول میده بیرون که یه قابلیتی داره واین قابلیت میتونه سیستمهای سخت افزاری قبل از خودش رو اپدیت کنه هیچ وقت نمیاد همزمان با فروش محصول جدید یا قبل از فروش اون محصول قابلیتش رو ارائه بده.
    اگه بادا دو رو زودتر از فروش ویو 3 یا همزمان با فروش اون عرضه میکرد خب خیلی از ویو 1 و 2 دارها دیگه به دنبال خرید ویو 3 نمیرفتن.همین الانش هم شاید نرن.چون با یه اپدیت به روز میشه و دیگه نیازی نیست 500 یا 600 هزار خرج یه گوشی جدید کنن.یا افراد دیگه ای که قصد خرید گوشی دارن هم به همین شکل.
    پس از این نظر هم به قضیه نگاه کنیم بد نیست.
    در ضمن تاریخ رسمی ارائه بادای 2 رو اعلام نکرده بود.
    البته سر ما ویو 2 ها بیشتر کلاه رفت چون اخرین ورژنی که از بادای 2 اومده بود و تمام فارسی کرده بودن برای ویو 2 ساخته نشد.

2. 6 كاربر زير از شما farshid2345678 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #12

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 662706
    نام : سعید
    سپاس ها : 5,445
    سپاس از شما 6,204 بار در 1,496 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط VIVASAMSUNG
    ببخشید ویو 3 تازه عرضش شروع شده!
    این آخری هم که شما می گی باگ نداره پر باگه!
    از دوربی گرفته تا اجرای نرم افزار ها و باطری و .....!
    دوست عزیز من گفتم باگ نداره اما باگ هاش اونقدر زیاد نیست که رفعشون سه ماه طول بکشه در ضمن جدا قابل استفادس!!!

دوستانی که فکر می کنن اگه سیمبین می گرفتن جلو ترن بهتره برن همون سیمبین رو بگیرن خیال خودشون رو هم راحت کنن که آبدیتایی که براش می آد مهم ترین عوض شدن آیکون باشه!
    کرنل بادا الان یکی از قوی ترین کرنکل های تلفن های همراهه! و واقعا بی انصافیه که با سیستم عاملی مثل سیمبین مقایسش کرد!
    نمی گم سامسونگ بدقولی نکرده! کرده! ولی می خوام بگم ما هم بی انصافی نکنیم!
    مگه به زور گفتن بیاین بادا فون بگیرید؟! من همین الانش باگوشی ویو داغون بدتر از سیمبینم!!! کل ویندوز و آندروید هم خابوندم! در کل من تا این جا از بادا راضی بودم! (در کل) فقط این اواخر داره بد قولی می کنه!!!
    کرنل قوی وقتی خلاقیت دولوپر ها حمایتش نکنه کاری رو از پیش نمی بره اگر با انصاف به قضیه نگاه کنیم هیچ دولوپری وقتشو سر بادا تلف نمی کنه و تمام نرم افزاراش انگار با Paint ویندوز XP طراحی شدن!!!

4. كاربران زير از شما Fantome عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #13

شماره كاربري : 378373
    نام : هومن
    سپاس ها : 3,415
    سپاس از شما 5,571 بار در 1,434 پست
    جزئيات بيشتر

دوستانی که فکر می کنن اگه سیمبین می گرفتن جلو ترن بهتره برن همون سیمبین رو بگیرن خیال خودشون رو هم راحت کنن که آبدیتایی که براش می آد مهم ترین عوض شدن آیکون باشه!
    سيمبين3 هم دارم سری60 5 هم دارم.درضمن نمیدونم شما مگر سهام سامسونگ رو دارین که اینطور صحبت میکنی من دوست داشتم ویو بخرم دوستم دارم تمام عیب هاشو بگم!
    بگذریم، لااقل برا سیمبین اپدیت میاد، ایکون عوض میشه، باگ ها گرفته میشه ،تاچ بهتر میشه ،سرعت بالا میره، میشه تو اینترفیس دستکاری کرد. میشه عوضش کرد، کلی کارای دیگه اصلا همه جای گوشی رو میشه عوض کرد.
    اصلا اینترفیس بادا یه اینترفیس خشک و بی حال و کسل کننده و تکراریه که جز منوش بقیه اش مثل e250 است!همون حد جزیی هم که تو سیمبین میشه رابط کاربری رو بهینه کرد هم تو بادا نیست. كلا رابط کاربریش خطی هست مثل سیمبین سری60.
    به قول دوستمون انگار رابط کاربری رو با paint ويندوز درست کردن!
    البته اگر تم ساز بادا رو در برابر تم ساز سیمبین و اس دی ک بادا رو با اس دی ک سیمبین و اندروید و ویندوزفون مقایسه کنید میشه paint در برابر فتوشاپ. لااقل حرف منو قبول ندارید منطقی،بی تعصب خودتون مقایسه کنید.

کرنل بادا الان یکی از قوی ترین کرنکل های تلفن های همراهه! و واقعا بی انصافیه که با سیستم عاملی مثل سیمبین مقایسش کرد!
    از قدرتش هست که هیچ برنامه ای رو نمیتونه پشت زمینه زنده نگه داره!
    از قدرتش هست که 2 تا بازی رو مولتی تسک میکنی جونش درمیاد،اخرم همه رو میبنده.
    از قدرتش هست که داخل مرورگر 2 تا صفحه موبایلستان رو اگر تب کنی از یکی نصفش رو نیاورده ،کل رمش پر میشه! مدریت منابع که نداره همینه. از 512 مگابایت رم، 256 مگ بیشتر قابل استفاده نیست از اون هم به بدبختی استفاده میکنه.
    یا داخل منو حرکت میکنی سی پی یو 60 درصد پر میشه!
    از قدرتش هست که رویو دلیل اینکه انگری برد رو بادا 1.x اجرا نميشه، رو نبود بستر لازم اعلام کرده.

نمی گم سامسونگ بدقولی نکرده! کرده! ولی می خوام بگم ما هم بی انصافی نکنیم!
    بدقولی یه طرفش هست. بادا2 یه شکست تمام عیار بر تنه ی بادا بود. ویو3 موفق نشد نه تو فروش نه از هیچ لحاظ دیگه.عملا هیچ چیز جدیدی هم نداشت. مارکت نه کیفیت داره نه سرعت. نه محیط جذابی برای برنامه نویس ها فراهم کرده. دقیقا همون مشکلات سیمبین.
    فرق بادا با می گو اینه که بادا هیچی نداره،عملا مرده است ولی هیچ کس هیچی نمیگه. ولی می گو همه چی داشت ولی مثل مرد(!) وقتی به آخر رسید اعلام شد!!!
    مگه به زور گفتن بیاین بادا فون بگیرید؟! من همین الانش باگوشی ویو داغون بدتر از سیمبینم!!! کل ویندوز و آندروید هم خابوندم! در کل من تا این جا از بادا راضی بودم! (در کل) فقط این اواخر داره بد قولی می کنه!!!
    شما خوش باش.
    جز صفحه نمایش هیچ جایی نمیتونه حرف بزنه.
    کافیه انگری برد یا اسفالت6 رو کسی بپرسه چرا نداری؟! بعد با افتخار میگیم بستر لازم رو سامسونگ قول داده در بادا2 که معلوم نیست اگر رقبای سامسونگی مثل تیزن و اندروید اجازه بدن و بادا تو بازار اونها و موفقیت اونها تاثیر نگذاره، ایجاد کنه!

اصلا نمیدونم امید شما به چیه بادا هست!
    مارکتش؟! سرعت رشدش؟! کیفیتش؟! موفقیتش؟!
    باز بودنش؟! اسپوفش؟! ان اف سی اش؟!
    دیگه عمر سیستم عامل های مثل سیمبین و بادا که مردم عادی و کشور های جهان سوم رو هدف قرار میدن تموم شده است.

6. كاربران زير از شما Jeyran عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #14

شماره كاربري : 662706
    نام : سعید
    سپاس ها : 5,445
    سپاس از شما 6,204 بار در 1,496 پست
    جزئيات بيشتر

دقت کردین هرجا یه موضوع جدید برای بادا ایجاد میشه تبدیل می شه به بحث و بررسی ضعف های بی شمار بادا؟؟
    من ازین به بعد دیگه به قول دوستان یکی به نعل و یکی به میخ نمی زنم چون با استفاده دو هفته ای از فیرم ور XXKK5 روی WaveII جدا به این نتیجه رسیدم که بادا هیچی نیست و هیچی هم نمیشه!!
    به قول دوستمون وقتی شما تو یه لیست از بالا به پایین اسکرول می کنید مصرف CPU میره بالای 30 درصد مایه ننگه!!!
    قرار بود که هسته بادا در ورژن 2.0 تغییر داشته باشه و بهبود پیدا کنه و ضمنا قرار بود که امکانی برای دولوپر های فرضی بادا ایجاد بهشکه بتونن راحت تر نرم افزار های iOS رو پورت کنن برای بادا. من نمی دونم این امکان فراهم شده یا نه اما می دونم که حتی یک برنامه هم با کیفیت برنامه های iOS در مارکت بادا پیدا نمی شه!!
    دیگه تاریخ مصرف احترامی که سامسونگ به مشتری های ایرانیش گذاشت داره تموم میشه هرچند دارم به این نتیجه می رسم به جای احترام توهین بود. چون دور ریختن پول هست اگر مثلا 3200 بدید یکی از نرم افزار های سطحی و بی خاصیت بادا رو بخرید.
    من از سیستم عامل موبایلم انتظار 100 ها هزار نرم افزار نداشتم و ندارم فقط می خواستم دو یا سه تا نرم افزار پایه ای رو با کیفیت داشته باشه که بادا همینم نداره. یه فایل منجر کامل و درست نداره، Opera Mini مخصوص بادا نیست!! یه دیکشنری تر و تمیز هم که نداره. اون Mdict آدم خجالت میکشه اجرا کنه از بس که رابط کاربریه قشنگی داره!!
    به هر حال اگر خانواده Wave برای دولوپر های نداشتش جالب بود حتما تا حالا رام های دستکاری شده (منظورم این رام های فعلی نیست منظورم اعمال تغییر های بیشتر و عمیق تره) براش اومده بود. آیفون که آیفون بود کم کم داشت روش اندروید پورت میشه حال این که Wave جای خود داره!!

8. 2 كاربر زير از شما Fantome عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #15

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 584353
    نام : سید حسین
    سپاس ها : 614
    سپاس از شما 416 بار در 154 پست
    جزئيات بيشتر

هی میگین سیمبین * اندروید میرفتیم n8میخریدیم1یک ملیون با cpu600
    خوب شماها به پولی که دادین توجه نمکنید؟
    ویو وقتی اومد حدود500-450بود ولی یه گوشی اندروید که در حد ویو(با cpu1000.دوربین.کیفیت تصویر.بخش تمامی فرمت ها تصویری وغیره....) فقط گالکسی بود حدود1000-750تومان
    پس انتظاره شقلقمر نداشته باشین
    سامسونگ بدقوله به بادا چه ربطی داره؟

10. 2 كاربر زير از شما bada533 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #16

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Samsung bada OS| نرم افزار | EBOOK
    شماره كاربري : 146009
    نام : @/\/!$
    سپاس ها : 61,511
    سپاس از شما 66,968 بار در 13,530 پست
    جزئيات بيشتر

درسته که سامسونگ چند ماهه بدقولی می کنه ولی هر چی باشه خیلی بهتر از سیمبینه و اصلا با اون قابل مقایسه نیس گوشی های بادا خیلی ارزانتر از آندرویده و آندروید اپن سورسه و اگه سامسونگ به قولش مبنی بر اپن سورس شدن بادا عمل کنه بادا رقیب جدی ای برای آندروید میشه مگه iOS مشکل کم داره (مصرف باتری زیاد ، اپن سورس نبودن و چند ایراد کوچک و بزرگ دیگه) در حالی که 5 سالشه ولی بادا تازه 2 ساله شده و راه برای پیشرفت داره و تو نسخه 2 بتا به وضوح قابل دیدنه این قدر از بادا انتقاد نکنین ضمنا بادا میتونه این همه فرمت رو باز کنه (ویدئو ، موسیقی ، فلش ، تصویری ، آفیس) نرم افزارهای معروفی براش نوشته شدن و تنها ایرادش که خیلی به چشم میاد عدم نصب نرم افزار بصورت آفلاینه و من هم به اون انتقاد دارم ولی بنظر من بادا تو بعضی موارد بهتر از آندرویده بخصوص در فایل منیجر که آندروید با نشون دادن فایل های سیستمی کاربر رو گیج می کنه و این تو بادا وجود نداره و بادا قصد ساختش گرفتن بازار گوشی های میان قیمته و دیگر هیچ

12. 3 كاربر زير از شما sina_d900 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #17

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Samsung JAVA & Bada
    شماره كاربري : 352559
    نام : »» MoHsEn ««
    سپاس ها : 58,422
    سپاس از شما 34,411 بار در 5,948 پست
    جزئيات بيشتر

من نمیدونم تاخیر در ارائه بادا2 چه ربطی به بحث بین سیستم عامل ها داره؟!
    قرار نیست توی هر تاپیکی چند نفر که از بادا بدشون میاد سریع جو رو به هم بزنن.

تاپیک قفل شد/

The Moderators History of Samsung bada Forums

14. 8 كاربر زير از شما jetdroid عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

توضیحاتی درباره این موضوع