ضمن رعایت قوانین کلی موبایلستان، فعالیت در انجمن تخصصی آندروید بر اساس چارچوب ذیل الزامی می‌باشد.

1) ارسال هرگونه پست اسپم، بی‌احترامی، بحث‌های عقیدتی و سیاسی، ایجاد تنش در انجمن، مجاز نیست. در صورت عدم رعایت این مورد، بر طبق نظر کادر مدیریت و به تناسب تخلف صورت گرفته، با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

2) طبق تقسیم بندی‌های انجام شده در انجمن‌های تخصصی، موارد مربوط به رام، کرنل و اسکریپت در بخش "رام" و آموزش‌ها و سوالات عمومی در بخش "عمومی" قرار می‌گیرند.

3) به منظور طرح سوال، از تاپیک‌های در نظر گرفته شده در انجمن عمومی متعلق به هر گوشی استفاده کنید و از ایجاد تاپیک در بخش‌های مختلف خودداری نمایید.

4) تاپیک‌های مربوط به خرید/فروش و تبلت را در انجمن‌های مربوط به خودشان ارسال کنید.

5) پیش از معرفی رام و یا کرنل، از تکراری نبودن آن اطمینان حاصل کنید.

6) از ارسال نرم‌افزار، بازی، لانچر و کلیه ابزارهای عمومی در انجمن‌های تخصصی خودداری نمایید. تم و پکیج‌های گرافیکی رام‌های cyanogen و miui در انجمن گرافیک سایت قرار می‌گیرند.

7) در معرفی رام‌های کاستوم، استفاده از عنوان مناسب به همراه build رام، درج توضیحات، اسکرین‌شات و لینک دانلود الزامی است. در صورتی که در انجمن تخصصی مربوطه امکان درج پیشوند برای عنوان تاپیک وجود دارد، از عبارت‌های "رام/کرنل/آموزش" به منظور مشخص شدن موضوع تاپیک، استفاده کنید.

8) اسکرین‌شات و تصاویر ارسال شده در تاپیک‌ها را بروی سرور موبایلستان آپلود کنید. این عکس‌ها باید فاقد نام یا لوگوی انجمن‌های فارسی زبان باشند.

9) برای رام‌های کوک شده در موبایلستان و سایر فروم‌های فارسی زبان، درج نام نویسنده اسکریپت، سازنده کرنل استفاده شده در رام و ... در بخش credits الزامی می‌باشد. این امر به منظور رعایت حقوق کسانی که به طور غیرمستقیم در ساخت رام نقش داشتند، صورت می‌گیرد.

10) ویرایش پست‌های هر تاپیک به منظور قرار دادن ورژن جدید رام/کرنل جهت سهولت دسترسی کاربران انجمن، بنا به تشخیص مدیر هر بخش انجام می‌شود. درخواست و پیشنهادات خود در این رابطه را به اطلاع مدیر انجمن برسانید و از ایجاد تاپیک برای این منظور، خودداری کنید.

در صورت رعایت نشدن موارد مذکور، تصمیم لازم جهت ویرایش/حذف محتوای ارسال شده برعهده مدیر انجمن می‌باشد.

طبیعتا با تکرار اشتباه از سوی کاربر، برخورد لازم با فرد خاطی برطبق صلاحدید مدیران انجام خواهد شد.
در صورت مشاهده نقض قوانین، مراتب آن را به مدیر انجمن اطلاع داده و از درگیری و ایجاد تنش جدا خودداری نمایید.


لینک‌های مرتبط :

با احترام،
تیم مدیریتی انجمن آندروید