• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• تاپیک پرسش و پاسخ درباره گوشی Samsung Wave Y S5380

تاپیک پرسش و پاسخ درباره گوشی Samsung Wave Y S5380 تاپیک پرسش و پاسخ درباره گوشی Samsung Wave Y S5380
    صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 567
    نمایش نتایج: از 61 به 62 از 62

پرسش و پاسخ

1. Top | #61

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 340608
      سپاس ها : 31
      سپاس از شما 3 بار در 2 پست
      جزئيات بيشتر

سلام ..

یه سوال دارم .. تو فروم از گوشیهای ویو 1-2-3 صحبت میشه .. مثلا تو این تاپیک گفته شده برای ویو 2 یا ویو 3 یا مثلا برای پورت کردن بادادروید گفته شده ویو 2 و ویو3 (البته فعلا تصمیم ندارم گوشی رو پورت کنم اما اگر واقعا نرم افزارهایی که نیاز دارم رو نتونم پیدا کنم مجبورم به پورت کردن هم فکر کنم!) .. سوالم اینه که گوشی من WAVE Y S5380 هست تو کدوم دسته از این 1 و 2 و 3 قرار میگیره؟ چون بعضی از برنامه هایی که تو انجمنهای اینها بوده رو نصب کردم اما برای من پاسخی نداده تا الان .. مثلا CamScanner برنامه رو نصب کردم طبق روش اسپوفی که تو پست اسپوف روی بادا 2 گفته شده آیکون میاد اما اجرا نمیشه .. اگر میتونید راهنمایی کنید که بدجور کارم گیره چندتا نرم افزاره ..
      ورژن سیستم عامل و فریمور (طبق چیزی که تو about phone نشون میده) : bada 2.01112142216LISS5380DJPKL1

... با تشکر ..

2. کسب و کار

3. Top | #62

درجه : مدير بازنشسته
      بخش : Samsung bada OS| نرم افزار | EBOOK
      شماره كاربري : 146009
      نام : @/\/!$
      سپاس ها : 61,511
      سپاس از شما 66,968 بار در 13,530 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط rockwusho
      و سوال دیگه اینکه .. این گوشی رو میشه جوری تنظیم کرد که از طریق یو اس بی اینترنت بگیره؟
      به تنظیمات برین قسمت connectivity رفته بعد تو قسمت USB utilities گزینه Tethering رو بعد از اتصال گوشی با usb به pc فعال کنین

4. 2 كاربر زير از شما sina_d900 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 567

توضیحاتی درباره این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع