× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.

بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 1 از 13 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 123

برنامه‌نویسی

1. Top | #1

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 199917
    نام : معلی
    سپاس ها : 404
    سپاس از شما 2,112 بار در 574 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض آموزش برنامه نویسی آندروید با فیلم فارسی بر اساس phonegap

اول از همه ممنون از شایان عزیز که بالاخره این بخش رو راه اندازی کردند که واقعا جاش توی این تالار خالی بود.

تمام آموزشهای برنامه نویسی اندروید بر اساس زبان جاواست و خوب یادگیریش زمان زیادی میخواد. قصد دارم توی یک مجموعه کامل، برنامه نویسی آندروید بر اساس phonegap و html رو توضیح بدم که راحت تره و مزایای دیگه ای هم داره که توی قسمت اول توضیح دادم.
    فایلها رو بصورت فیلمی و با محیط شبیه سازی شده اماده میکنم و در اختیار دوستان عزیز قرار میدم.

قسمت اول: آشنایی با برنامه نویسی موبایل بر اساس phonegap
    لینک دانلود: اینجا
    زمان: حدود 15 دقیقه
    حجم: 7 مگابایت

قسمت دوم: نصب برتامه های مورد نیاز
    زمان: حدود 13 دقیقه
    حجم: 8 مگابایت

قسمت سوم: ساخت اولین برنامه
    زمان: حدود 20 دقیقه
    حجم: 12 مگابایت

قسمت چهارم: آماده کردن eclipse برای برنامه نویسی با phonegap
    حجم دانلود: 4مگابایت

قسمت پنجم: ایجاد اولین پروژه phonegap در Eclipse
    حجم دانلود: 7 مگابایت

قسمت ششم: لینک دانلود: اینجا

قسمت هفتم: لینک دانلود: اینجا

لینک فایل هشتم:
    http://www.4shared.com/rar/ZLbEle2W/8_online.html

لینک دانلود فایل نهم:
    http://www.4shared.com/zip/hevCLfuh/9_online.html

لینک دانلود فایل آموزشی دهم:
    اینجا
    حجم حدود 9 مگابایت

لینک apploaud:
    http://svn.codespot.com/a/eclipselab.../r1.2/download
    نوشته بودن این رو توی بروزر میزنن و نمیاد. چون اصلا قرار نیست اونجا بیاد. فقط از قسمتی که تویEclipse توضیح دادم اون رو بزنید

لینک دانلود ecslipse . لینک دانلود نسخه 32 بیتی:
    http://ftp.ussg.iu.edu/eclipse/techn...-SR1-win32.zip

دونکته:
    1- دوستان عزیز لطفا سوالات مربوط به برنامه نویسی با جاوا رو اینجا مطرح نکنن و فقط سوالات مربوط به برنامه نویسی با فون گپ مطرح بشه
    2- آموزش با این روش رو شروع کردم چون حس کردم راحت تره و تابحال هم توی منابع فارسی معرفی نشده. اما باز حس میکنم علاقه مندان به روش برنامه نویسی با جاوا بیشتر هستند و در صورت عدم استقبال دوستان احتمالا با یکی دو فایل دیگه سر و ته این آموزش رو جمع بکنم و مجموعه ای با زبان جاوا رو شروع بکنم
    ویرایش توسط extream_boy : 19-04-2012 در ساعت 16:41

2. 210 كاربر زير از شما moalla عزيز، سپاسگزاری كرده اند

#R@M!N#,<ShAdOw>,*lesner*,*P a Y a M*,+Salman,.: MOSTAFA :.,.:DRACULA:.,.:Killer:.,.mehdi.,1android,2alis,8611670474,:.A.L.I.R.E.Z.A.:,A.M.I.R N.O.T.E,a.taghavi,aabbaabbcc,aali361,abbas.ir,abbasalim,ABCCBA,abolfazlhossein,AEIII,AHMAD,ahmad7,ahmadreza1368,ahrari,ajax007,alexmorfi,ALI,ali14904,ALIRESA,alireza!!!,alireza76,AlirezaDesire,Am2222,amfar,AMID}{,AmirEmam,amir_2pa,android_dev,arang,arash2589,arasre,aras_307,asenator,Asghar King,ashkan1360,ashkanpf,ayhanlove,™Alloyal,bahram1343,bax18,Behzad WM,behzad_estakhri,bia2entezar,black-knight,clupcd,coloop,dantte,desire_hd,DJ EHSAN,DR_MOOSAVI,en.amin,enayatch,f.pasargad,farshid_es,ferdaws2000,feri-sali1,glasslakes,Golden68,goldtoy55,Graphistanbul,hadigta,hai,HajHassan,hamid5906,hamkhafan,hhzzn,hoomanutd99,hosein1368,HOSSEIN 7,hrahere,I.N.F.U.S.E,iman2420,iraj_astara,jaber1370448,javad.persia,K2 K2,kasra scorpion,kiaxseventh,kourosh.mb,LADORS,M o H o M o,m.e1376,M0RT3Z4,m1113,m2sh,Mahmoud,Majid,MALEKY,mamad CJ,mansour2023,masoud.sport,masoud21,mbatlagh,mbm63,mehdiHD2,MEHRDAD_ts,mehrzad1363,Mehrzad1390,memori,mesu,mghhgm60,mhoseinam,milad20e20,mmohsenm,mmontaj,mohammadsp,mohsen2.1,mohsen274,MOSIFA,MOSTAFA405,moulam,mplove,Mr.13oze,mshiraz.2006,mshmas,Musketeer,MVBDX,My Love M,m_abotalebie,m_alifard,M_J_Nazari,m_sadeghi1989,N1M4,n4v!d,n78nokia,nader38,Nadi007,namakdooon,need4mobile,nioton2,NOHIE,Nol3Le,oliverb,omid.bibak,oqba,parsa_90_m,peha,piter1111,powerhungre,prespolis,Ramzdar,RASOOL,RAZR,reach u,REPAIRER,reza-tabriz78,reza89,rezaei1374,S-AJAD,s-naderi-s,S.H.A.H.R.O.K.H,sadandhap,saeed.ali.rahim,saeidsepeid,Safavy2002,sajed-n,sajjad.ardebili,saminem,sanrez,sasanaskari,sazeee,Sevenup,Sezar,shahab95,shirkhanimail,ShnoIT,shylord,sina_browser,sina_d900,Skull Candy,smeet,Smigel,solidadeva,sssttt123,str.iran,tarfan1364milad,TiTAN,tizhosh,UnBelievable Boy,UZAK,میرزائی,محمّد امین,محمدرضا موسوی,ViperX,virus45,wahedi_mohammad,WAR10CK,wave.,We2ta,windows_ps3,wookman,x47,yas.sefid737,zehneteshne,zgh_zgh,_ANONYMOUS_,~DrunK,علی سنتوری

3. Top | #2

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 624133
    سپاس ها : 75
    سپاس از شما 50 بار در 19 پست
    جزئيات بيشتر

آموزش هاتون خیلی عالین بسیار بسیار تشکر ادامه بدین من مشتاق ادامه آموزش هاتون هستم بی صبرانه منتظرم

4. Top | #3

شماره كاربري : 344582
    سپاس ها : 14
    سپاس از شما 36 بار در 16 پست
    جزئيات بيشتر

خیلی عالیه لطفا ادامه بدین

5. 12 كاربر زير از شما n78nokia عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #4

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 238166
    نام : مجید
    سپاس ها : 223
    سپاس از شما 302 بار در 122 پست
    جزئيات بيشتر

سلام میشه یه توضیحی در مورد این برنامه بدین..نمونه برنامه هایی که باهاش نوشته میشه؟قابلیتهاش و ..
    راستش هنوز فایلهای ویدئویی رو دانلود نکردم ولی خیلی دوست دارم در مورد توانایی های این برنامه و قدرت عملکردش اطلاعاتی کسب کنم

7. 6 كاربر زير از شما Am2222 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #5

جزئيات بيشتر

توانایی های این برنامه رو توی همون فایل اول توضیح دادم
    بصورت خلاصه:
    1- یادگیریش سریعه
    2- برنامه ای که با این روش نوشته میشه رو میشه توی انواع گوشی های: آیفن، آندروید، بلک بری، بادا، ویندوز فون و ... اجرا کرد

متاسفانه!!! این تالار برخلاف خیلی تالارهای دیگه قابلیت ویرایش پست اول رو نداره و بقیه فایلهای اموزشی رو اینجا لینک میدم

قسمت چهارم: آماده کردن eclipse برای برنامه نویسی با phonegap
    حجم دانلود: 4مگابایت

قسمت پنجم: ایجاد اولین پروژه phonegap در Eclipse
    حجم دانلود: 7 مگابایت

اگه از مدیران کسی از این دور و برا رد شد قسمت چهار و پنج رو هم به پست اول اضافه کنه

البته این توضیح رو بدم که فایل 4 و 5 به پیشنهاد برخی دوستان ساخته شده. توی فایل 2 و 3 نحوه استفاده از دریم ویور رو برای این مدل برنامه نویسی گفتم که بعضی گفتن توی نصبش مشکل دارن برای همین توی 4 و 5 نحوه این مدل برنامه نویسی رو در eclipse گفتم و برای دوستانی که بادریم ویور مشکلی ندارن نیازی به دانلود اونها نیست

9. Top | #6

جزئيات بيشتر

سلام دوست عزیز من میخوام این آموزش ها رو خودتون به طور اختصاصی بهم یاد بدین اگر امکانش هست علاقه شدیدی بهش دارم منتظر پاسختون هستم اگه میشه جوابتون رو پیغام خصوصی کنید برام با تشکر

10. 2 كاربر زير از شما MOSTAFA405 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #7

جزئيات بيشتر

سلام مجدد
    راستش من هنوز موندم میشه با این برنامه برنامه هایی نوشت که با دیتابیسها کار کنه و ...
    چون من از جاوا اصلا سر در نمیارم (چون رشتم هم این نیست) و یه سری ایده ها دارم برای نوشتن برنامه ها میخوام یه طوری ایده هام رو عملی کنم..

البته بگم که دیشب سرعتم داغون بود ننشستم دانلود کنم فایلهایی که تهیه کرده بودین رو

منم خواهان اموزش های بیشتر هستم ممنون میشم اموزش هاتون رو ادامه بدین
    مرسی از لطفتون

پ.ن:راستش الان برنامه ای که نوشته بودین رو دیدم..میگم این برنامه امکان کپی کردن متن رو بهش اضافه کنید و ارسال از طرق پیام رو خیلی خوب میشه...امکان اضافه کردن دعاهای جدید بصورت پک و همچنین منو و دکمه خروج هم نیاز داره
    ویرایش توسط Am2222 : 19-02-2012 در ساعت 19:57

12. 6 كاربر زير از شما Am2222 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #8

جزئيات بيشتر

اقا مصطفی منظورتون رو از اموزش خصوصی متوجه نشدم.
    توی فیلمها همه چیز رو خیلی آروم و با توضیح زیاد گفتم و هر جاش مشکل داشته باشید در خدمتم
    فیلمهارو با سیستمی درست کردم که حجمشون خیلی بیاد پایین و برای دانلود راحت باشه
    این سری اموزش هیچ نیازی به جاوا نداره و بیشتر مهارت طراحی سایت میخواد
    دیتابیس رو هم به خوبی ساپورت میکنه و هیچ مشکلی با اون نداره

14. Top | #9

جزئيات بيشتر

راستش پستم رو اپدیت کردم دیدم شما پست زدی گفتم باز بگم

الان برنامه ای که نوشته بودین رو دیدم..میگم این برنامه امکان کپی کردن متن رو بهش اضافه کنید و ارسال از طرق پیام رو خیلی خوب میشه...امکان اضافه کردن دعاهای جدید بصورت پک و همچنین منو و دکمه خروج هم نیاز داره

15. 7 كاربر زير از شما Am2222 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #10

جزئيات بيشتر

من داخل آموزش چهارم و پنجم صدا ندارم مشکل چیه داخل آموزشهای قبلی صدا داشتم ولی داخل این دو تا صدا نیس

17. 5 كاربر زير از شما MOSTAFA405 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 13 12311 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع