• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• دانگرید از Belle به ورژن های پایین تر برای تمام گوشی های Symbian^3 (تست شده)

دانگرید از Belle به ورژن های پایین تر برای تمام گوشی های Symbian^3 (تست شده) دانگرید از Belle به ورژن های پایین تر برای تمام گوشی های Symbian^3 (تست شده)
    صفحه 22 از 22 نخستنخست ... 12202122
    نمایش نتایج: از 211 به 216 از 216

آموزش‌ها و برنامه‌‌های فلش (آپدیت) گوشی

1. Top | #211

درجه : سوپر مدير انجمن
      بخش : عمومی | IOS | SYMBIAN | JAVA
      شماره كاربري : 722706
      نام : علیرضا
      سپاس ها : 27,007
      سپاس از شما 37,991 بار در 8,427 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ™Majidi
      سلام دوستان لینک بعضی فایلا حذف شده هر چی تو نت سرچ هم میکنیم نیس
      مثل این
      http://nds2.fds-fire.nokia.com/fdp/i...prd.rofs2.fpsx
      سلام / از نرم افزار زیر استفاده کنید *

&

2. 3 كاربر زير از شما ALIREZA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #212
      دانگرید از Belle به ورژن های پایین تر برای تمام گوشی های Symbian^3 (تست شده)

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 815664
      سپاس ها : 1
      تعداد 1 تشكر در 1 پست
      جزئيات بيشتر

با سلام
      دوستان کسی میتونه منو کمک کنه؟!
      گوشیه c7 رو تا دو مرحله اول فلش کردم اما فایل های پایینترین ورژن گوشی رو ندارم.لینکهای سایت هم قدیمی شدن.تو اینترنت هم پیدا نمیشن.خواهشا اگر کسی تو سیستمش داره آپلود کنه خواهشا.ممنون میشم.

5. Top | #213

درجه : مدیر آزمایشی بخش
      شماره كاربري : 736803
      نام : علی
      سپاس ها : 293
      سپاس از شما 830 بار در 174 پست
      کمک مالي به سايت: 50000 ريال
      جزئيات بيشتر

درود

با این که تاپیک قدیمیه ولی خیلی به کارم اومد . چهار سال پیش ، دو تا x7 رو از این طریق دانگرید کردم (با کلی مکافات ) و امروز هم یه c7 رو از این طریق دانگرید کردم . فقط لازم دیدم چند تا توضیح رو بدم تا عزیزانی که مثل من میخوان دانگرید کنن ، به مشکل نخورن ...

1 - این که کلا navifurm و سرورهای نوکیا از بین رفتن ! و اگه دنبال قدیمی ترین فریمور گوشیتون هستید ، خیالتون رو راحت کنم که حداقل یک روز باید برای پیدا کردنش زمان بذارید که ممکنه باز هم به نتیجه نرسه !
      برای c7 ، شخصا فقط یه سایت رو پیدا کردم بعد از کلی تلاش که فقط فریمور روسیه رو داشت که از فارسی پشتیبانی نمیکرد ! ولی بدون مشکل گوشی رو باهاش بوت کردم

2 - احتمالا به پایین ترین فریمور گوشیتون نیاز پیدا نکنید ! خودم بعد از فلش فریمور های n8 ، رام 013.002 برای گوشیم رو نتونستم هیچ جا پیدا کنم و از فریمور 014.002 استفاده کردم که سومین فریمور عرضه شده برای نوکیا c7 محسوب میشد . که بدون هیچ مشکلی ، گوشی بالا اومد ...

3 - بعد از نصب فریمور گوشیتون ، متوجه میشید که نرم افزارهایی مثل maps و store اجرا نمیشن ! دلیلش هم اینه که شما از update software استفاده کردید و هنوز یک سری از اپلیکیشن های symbian belle رو گوشیتون موندن
      برای حل این مشکل ، یک بار فریمور مورد نظرتون رو در حالت software reset نرم افزار phoenix و به صورت dead mode ، فلش بزنید و بعد از اون ، همین فریمور رو با نرم افزار BEST (در این تاپیک) به صورت FULL FLASH و در حالت dead فلش بزنید تا سیمبین مورد نظر ، به صورت صحیح ارایش پیدا کنه .

یا علی

6. 3 كاربر زير از شما mobile1199 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #214

جزئيات بيشتر

سلام دوباره (بعد از دو سال )

آقا امروز یه E7 رو موفق شدم با کلی مکافات دانگرید کنم (درست مثل چند سال پیش سر X7 ... اصلا این که باتری گوشی درنمیاد عذاب آوره !) ، اما دو تا تفاوت اساسی داشت !!!

یک این که بالاخره تونستم روی ویندوز 10 (و در واقع ویندوز های 8 به بعد) گوشی رو بدون گرفتن BSOD (صفحه آبی مرگ) فلش کنم ! فکر کنم اولین نفر و شایدم جزو آخرین نفراتی باشم که این کارو کردم (این روزا کی گوشی سیمبین داره که فلش کنه ...) ، ولی به هر حال ، به زودی یه تاپیک میزنم برای آموزش .

دوم هم این که با بدبختی تونستم فایل های فلش رو پیدا کنم ! اصلا پیدا نمیشن لامصبا نوکیا که چند سال پیش یه دفعه زد کل دیتابیس به اون با ارزشی رو از کار انداخت و عملا نرم افزارهایی مثل Navifirm هم ناکارآمد شدن . رسما چندین ساعت طول کشید تا بتونم پیدا کنم فایل ها رو ... اینا رو هم خدا بخواد آپلود میکنم برای کاربرا .

فقط یه نکته ای ، با توجه به این که عملا آموزش رو دارم واسه دل خودم میذارم و بعید میدونم کسی ببینه ، تو دو تا انجمن همسایه هم تاپیکش رو میزنم که فقط در انحصار این سه تا انجمن باشه ...

تا الان X7 و C7 و E7 و N8 رو دانگرید کردم با آموزش و رعایت نکته های بالا + چند تا قلق که میگم تو تاپیکی که قراره بزنم .
      بازم تشکر از @ZeNer عزیز بابت این آموزش .

یا علی مدد
      ویرایش توسط mobile1199 : 30-03-2019 در ساعت 00:47

8. 2 كاربر زير از شما mobile1199 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #215

درجه : سوپر مدير انجمن
      بخش : عمومی | IOS | SYMBIAN | JAVA
      شماره كاربري : 722706
      نام : علیرضا
      سپاس ها : 27,007
      سپاس از شما 37,991 بار در 8,427 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mobile1199
      سلام دوباره (بعد از دو سال )

آقا امروز یه E7 رو موفق شدم با کلی مکافات دانگرید کنم (درست مثل چند سال پیش سر X7 ... اصلا این که باتری گوشی درنمیاد عذاب آوره !) ، اما دو تا تفاوت اساسی داشت !!!

یک این که بالاخره تونستم روی ویندوز 10 (و در واقع ویندوز های 8 به بعد) گوشی رو بدون گرفتن BSOD (صفحه آبی مرگ) فلش کنم ! فکر کنم اولین نفر و شایدم جزو آخرین نفراتی باشم که این کارو کردم (این روزا کی گوشی سیمبین داره که فلش کنه ...) ، ولی به هر حال ، به زودی یه تاپیک میزنم برای آموزش .

دوم هم این که با بدبختی تونستم فایل های فلش رو پیدا کنم ! اصلا پیدا نمیشن لامصبا نوکیا که چند سال پیش یه دفعه زد کل دیتابیس به اون با ارزشی رو از کار انداخت و عملا نرم افزارهایی مثل Navifirm هم ناکارآمد شدن . رسما چندین ساعت طول کشید تا بتونم پیدا کنم فایل ها رو ... اینا رو هم خدا بخواد آپلود میکنم برای کاربرا .

فقط یه نکته ای ، با توجه به این که عملا آموزش رو دارم واسه دل خودم میذارم و بعید میدونم کسی ببینه ، تو دو تا انجمن همسایه هم تاپیکش رو میزنم که فقط در انحصار این سه تا انجمن باشه ...

تا الان X7 و C7 و E7 و N8 رو دانگرید کردم با آموزش و رعایت نکته های بالا + چند تا قلق که میگم تو تاپیکی که قراره بزنم .
      بازم تشکر از @ZeNer عزیز بابت این آموزش .

یا علی مدد
      منم یه 808 دارم
      میکروفون بالای گوشی خراب شده / ولی درستش کنم belle future pack 2 هست/ احتمالا بخوام به 1 دانگرید کنم / خعلی هنگی شده بود رو 2
      دمت گرمه خداوکیلی هنوز با این سیمبین محدود دستو پنجه نرم میکنی

10. 2 كاربر زير از شما ALIREZA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #216

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ALIREZA
      منم یه 808 دارم
      میکروفون بالای گوشی خراب شده / ولی درستش کنم belle future pack 2 هست/ احتمالا بخوام به 1 دانگرید کنم / خعلی هنگی شده بود رو 2
      دمت گرمه خداوکیلی هنوز با این سیمبین محدود دستو پنجه نرم میکنی
      بسیار عالی
      البته 808 رو با این روش نمیشه دانگرید کرد چون فریمور پایه ـش بل بوده ! ولی اگر تهران باشید ، سمت علاالدین اینا احتمالا بتونن با باکس اوکی ـش کنن
      همه ـش علاقه هست خدا میدونه . من گوشی اندرویدی و ios از پرچم دار بگیر تا پایین رده زیاد داشتم ، ولی هیچ کدوم برای من نوکیا های سیمبین نشدن ...

12. 2 كاربر زير از شما mobile1199 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 22 از 22 نخستنخست ... 12202122

توضیحاتی درباره این موضوع