• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

Wlan & Wifi & Wimax & Man & Lan & Wan

1. Top | #1

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 268599
      سپاس ها : 149
      سپاس از شما 35 بار در 11 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض مودم وایمکس مبین نت یا ایرانسل

درود و شاد باش
      چون از بابت هزینه ای که دارم برای اینترنت وایرلس می پردازم فرقی با وایمکس نداره می خوام اینترنت وایمکس استفاده کنم با مودم جیبی و میدونم کیفیت سرویس جفتشون خوب نیست.
      تو بازار ایران مودم وایمکس نیست چون فراگیر نشده و همه از خود سرویس دهنده تهیه میکنند.
      نمیدونم کیفیت مودم جیبیه کدومشون بهتره و مارکشون چیه.
      جایی که من بیشتر استفاده میکنم مبین نت پوشش نداره ولی قیمت اینترنت مبین نت پایینتره.
      تا پوشش مبین نت مجبورم از ایرانسل استفاده کنم.
      البته از بابت قیمت مودم جیبی، مبین نت ارزونتره. با 200 تومن اکانت هم میده ولی ایرانسل فقط مودم میده.
      اگر اطلاعاتی در مورد مودم های جیبیشون دارید لطفا بفرمایید.
      با تشکر.

2. كاربران زير از شما imsi عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #2

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 296865
      سپاس ها : 1
      سپاس از شما 15 بار در 9 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط imsi
      درود و شاد باش
      چون از بابت هزینه ای که دارم برای اینترنت وایرلس می پردازم فرقی با وایمکس نداره می خوام اینترنت وایمکس استفاده کنم با مودم جیبی و میدونم کیفیت سرویس جفتشون خوب نیست.
      تو بازار ایران مودم وایمکس نیست چون فراگیر نشده و همه از خود سرویس دهنده تهیه میکنند.
      نمیدونم کیفیت مودم جیبیه کدومشون بهتره و مارکشون چیه.
      جایی که من بیشتر استفاده میکنم مبین نت پوشش نداره ولی قیمت اینترنت مبین نت پایینتره.
      تا پوشش مبین نت مجبورم از ایرانسل استفاده کنم.
      البته از بابت قیمت مودم جیبی، مبین نت ارزونتره. با 200 تومن اکانت هم میده ولی ایرانسل فقط مودم میده.
      اگر اطلاعاتی در مورد مودم های جیبیشون دارید لطفا بفرمایید.
      با تشکر.
      من ایرانسل دارم. البته توی منطقه سبز هستم. جوری که توی اتاق 4 خط انتن درام ( از 5 خط ). سرویس 1MB دارم با حجم نامحدود. از نظر سرعت خیلی راضیم کاملا اندازه سرویسم سرعت دارم و در تمام روز سرعت ثابته. یکی از مشخصه های دیگه ای که سرویس اینترنت داره PING است که مال من خیلی سریعته. در خواست باز شدن سایت خیلی سریع انجام میشه انگار در حالت Offline و یا Cash داره باز می کنه. الان 4 روزه گرفتم اصلا قعطی و افت سرعت نداشتم.
      خدمات تا الان خوب بوده البته به مشکلی بر نخوردم ولی اپراتور ها زود جواب می دن و خیلی احترام می زارن. بخصوص تماس با خطوط ایرانسل به پشتیبانی رایگانه.
      از نظر هزینه خب با توجه به اینکه شب رایگان نیست یه کم گرون به نظر میاد ولی سرویس های نامحدود ایرانسل خیلی قیمتش خوبه. سرویس 1MG نا محدود ماهی 82000 که در مقایسه با باقی اینترنت ها حتی ADSL خیلی ارزونه چون حداقل 100GIG در ماه می تونی دانلود کنی برای این حجم ماهی 200 حداقل باید پول بدی.
      ثبت نام خیلی راحت و بی دردسر هست. توی سایت ثبت نام می کنی. پرداخت می کنی و خودشون میان نصب می کنن. مال من 48 ساعته راه اندازی شد. البته وقتی تکنسین اومد 3 خط اولش به زور انتن میداد ولی وقتی فعال شد 5 خط پر شد.
      در کل خیلی راضیم با اینکه قبلا ADSL با سرعت 2mg داشتم ( 128 بود البته ولی پورت باز بود) و سه ماهی 40 میدادم که دانلود شبانه 2 تا 7 صبح داشت. البته شبها سرعت 512 می شد.

5. كاربران زير از شما kiarashsepehri عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #3

درجه : توقیف شده
      شماره كاربري : 486124
      نام : حامد خیری
      سپاس ها : 49
      سپاس از شما 289 بار در 105 پست
      جزئيات بيشتر

سلام دوستان میشه درباره مودم gsm توضیح بدید کدوم مارکش بهتره الان در بازار هست ؟آیا با ایرانسل بهتره یا همراه اول کانکت بشی ؟
      3g

7. كاربران زير از شما حامد خيري عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #4

درجه : مدیر بازنشسته
      بخش : شبکه،اینترنت،امنیت|اخبار کامپیوتر | ترفند
      شماره كاربري : 644475
      نام : J@M@L
      سپاس ها : 10,141
      سپاس از شما 29,118 بار در 7,582 پست
      جزئيات بيشتر

hemel بهترینشه من خودم دارم سرعت دانلودش تا 50 یا 60 میرسه .البته با ایرانسل.اینترنت همراه اول اصلا خوب نیست
      عقاب همیشه تنهاست ...
      اما لاشخورها همیشه باهمند...!

9. كاربران زير از شما J@M@L عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع